Propuneri Personalitatea lunii februarie

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3457

Guest
ma rebelule nu exagera in halul asta si tu eu nu am nimic cu tine ba chiar ma amuzi ca jucaor in special laso mai moale

De ce?Ce face ca si jucator de este amuzant?? zine si noua sa ne amuzam si noi,ca s-a cam laudat ca este mare luptator,poate ne zici ceva amuzant,o gafa facuta de el..stiu eu...si-a trimis 5 fuluri de bireme inaintea navei pe un oras fantoma sau dintr-o alianta inamica.. :d
 

DeletedUser

Guest
Eu nu atac decat cu nave incendiatoare :))
Mai baieti si fete, voi chiar nu stiti de gluma ? Ce naiba... este un joc unde ne facem prieteni si ne simtim bine. Nu am chef sa ma cert cu voi non-stop... imi este mila si de tastatura sa tot apas pe literele alea ,,roz cu fluturasi si floricele" :))
Asa ca as dori daca se poate sa discutam pe seama acestui concurs, sa zicem pe cine propunem si de ce, si sa vorbim la SPAM. Multumesc pt intelegere. Aveti un martisor de la mine de 1 martie :))
 

DeletedUser

Guest
Eu nu atac decat cu nave incendiatoare :))
Mai baieti si fete, voi chiar nu stiti de gluma ? Ce naiba... este un joc unde ne facem prieteni si ne simtim bine. Nu am chef sa ma cert cu voi non-stop... imi este mila si de tastatura sa tot apas pe literele alea ,,roz cu fluturasi si floricele" :))
Asa ca as dori daca se poate sa discutam pe seama acestui concurs, sa zicem pe cine propunem si de ce, si sa vorbim la SPAM. Multumesc pt intelegere. Aveti un martisor de la mine de 1 martie :))

corect e un joc ne distram mai baietii/fete nu mai fiti raiii cu rebelu are slabiciuni pentru 2 culori albastru si gryyy
 

DeletedUser

Guest
@sabinzb: :)))
@sped999: vezi ca ti-ai dat seama... welcome in my world... lol am invatat aici si engleza alaturi de voi B-)
 

DeletedUser

Guest
rebelu sa ma inviti si pe mine la urmatrul parastas presupun ca le faci daca tii atat de mult la ele
 

DeletedUser3457

Guest
corect e un joc ne distram mai baietii/fete nu mai fiti raiii cu rebelu are slabiciuni pentru 2 culori albastru si gryyy
albastru si grii...:)))) tare esti,ms ca ne-ai dat un indiciu :))) deci a gafat intr-o cucerire interna sau pe o fantoma :)))ee//se mai intampla..dar mai da cateva detalii daca esti amabil :)
Ps:Unde e topicul ala de Spam,sa vb acolo altecele,care nu mai au legatura cu threadul acesta...nul gasesc :))) dati un link :D:D ms :)
 

DeletedUser

Guest
eu totusi insist sa vedem si o poza cu candidatii
cateodata si aspectul conteaza, ne-am ales un presedinte care se uita crucis cu un ochi si uite ca ne-a dus tara in epoca de piatra
mai ales de fotochipul :)) lui kamineasca asi fii curios
parca ................ mi-l si inchipui
 

DeletedUser3457

Guest
eu totusi insist sa vedem si o poza cu candidatii
cateodata si aspectul conteaza, ne-am ales un presedinte care se uita crucis cu un ochi si uite ca ne-a dus tara in epoca de piatra
mai ales de fotochipul :)) lui kamineasca asi fii curios
parca ................ mi-l si inchipui

Daca insisti :) Uite una sa moara de ciuda dusmanii mei :)))
MvAfyEQgwOKbGLqHsX8P.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sosolinha , ce sa spun ... e prima persoana care imi vine in minte ca propunere pentru acest topic, dintre optiunile mele are cele mai mari sanse sa castige.

Rebelul

Propun pe ipod. Are multe calitati, este un adevarat ,,izvor de cunostiinte", te indruma mereu pe drumul cel bun.
mda... joaca decent,ce-i al lui e al lui, dar izvor de cunostinte??????cred ca il flatezi prea tare( nu ca ar fi prost), mie unul mi se pare ca cel mai bine se pricepe sa demoralizeze colegii


Propunere valida - sosolinha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3457

Guest
sosolinha , ce sa spun ... e prima persoana care imi vine in minte ca propunere pentru acest topic, dintre optiunile mele are cele mai mari sanse sa castige.


mda... joaca decent,ce-i al lui e al lui, dar izvor de cunostinte??????cred ca il flatezi prea tare( nu ca ar fi prost), mie unul mi se pare ca cel mai bine se pricepe sa demoralizeze colegii

Pai regulamentul zice sa aduci si argumente asupra celui pe care il propui..eu nu le vad..ar fi interesanta si o caracterizare scurta si din partea ta asupra ei.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pai nu fac decat sa dau apa la moara :))
Macar pe forumul extern sa ma distrez si eu putin. :p

De aia ai chemat luna trecuta la vot jucatori de pe toate lumile existente pe grepolis? Ca sa te distrezi? =))=))=))=))

E o vorba veche romaneasca pe care am sa o adaptez, pentru a evita sanctiunile : "cineva" pana nu e fudul nu e "cineva" destul...
 

DeletedUser

Guest
interesanta vorba sa stiti ca rebelu e apreciat pe alte lumi gen iota am o prietena cu el un alianta
 

DeletedUser

Guest
Si de ce nu e personalitatea lunii acolo daca e asa de apreciat? Nu mai era loc? Sau au facut blat sa castige luna viitoare? =))=))=))
 

DeletedUser

Guest
ce imaginatie bogata ai :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser2351

Guest
mda... joaca decent,ce-i al lui e al lui, dar izvor de cunostinte??????cred ca il flatezi prea tare( nu ca ar fi prost), mie unul mi se pare ca cel mai bine se pricepe sa demoralizeze colegii
Te rog sa-ti vezi de joc si sa nu comentezi la persoana mea pentru ca nu ma cunosti,
Multumesc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus