Probleme generale Lumea Beta

DeletedUser

Guest
postul lui CoRe.ZooM e vechi, de app 2 luni! daca te uiti pe Grepo Stats vezi ca acu' omu' are vreo 55k ofensiv si 50k defensiv...raspunsul tau e anacronic.
 

DeletedUser

Guest
...

Domnilor admini...nu faceti absolut nimic pentru defectiunile si erorile de pe acest server Beta! Va doare la basca ca unii din noi va umplem buzunare....nu? Ce dreq...pe prosti i-am agatat de nas cu acest joc, trebuie sa cotizeze, chiar daca nu merge de nici o culoare acest pîrît de server!
Dar ...fiind tot romani si voi...normal..doza de nesimtire e crasa!

O sa vina vreamea cand o sa platiti si voi, domnilor!

Iar voi, dragi colegi de suferinta in acest server de rahat, va rog sa uitati de butonul ala pe care scrie Premium....acesti asa zisi oameni, nu merita nici macar o rubla! Ei cred ca daca scrie unul din ei, o data la 2 zile, ca s-a luat legatura cu nemtii si rezolva ei totul, ca isi cer scuze pentru aceste probleme, ne incalzeste pe noi cu ceva!

Rusine inca o data , si va doresc ca si copii vostrii(ai adminilor) sa va jumuleasca de bani si sa-i bage intr-un astfel de server ca acesta pe care-l administrati!

Ce ai facut nu este prea frumos, adica ce te tot iei de administratori, ei probabil ca nu pot sa rezolve, mi s-ar parea normal sa-i poti intelege si tu, dar vorba ta toti suntem romani...
 

DeletedUser2728

Guest
Eroare

Nu ma pot loga pe server. Problema? Imi apare sec "A aparut o eroare interna. Incercati din nou mai tarziu." Lucrurile astea se intampla in timp ce eu primesc 60 de atacuri. Ma intreb si eu ca tot omul: o fi coincidenta??, stiind ca in trecut si alti colegi de-ai mei au avut parte de aceeasi eroare in aceleasi conditii. Va rog sa rezolvati problema.
 

DeletedUser

Guest
Nu ma pot loga pe server. Problema? Imi apare sec "A aparut o eroare interna. Incercati din nou mai tarziu." Lucrurile astea se intampla in timp ce eu primesc 60 de atacuri. Ma intreb si eu ca tot omul: o fi coincidenta??, stiind ca in trecut si alti colegi de-ai mei au avut parte de aceeasi eroare in aceleasi conditii. Va rog sa rezolvati problema.

Nu mai insinua tu fără dovezi, că nimeni nu trișează. Dacă aruncai o privire pe forum, observai că problema e pe mai multe servere. Da, inclusiv eu sunt afectat de asta.
 

DeletedUser2541

Guest
Nu ma pot loga pe server. Problema? Imi apare sec "A aparut o eroare interna. Incercati din nou mai tarziu." Lucrurile astea se intampla in timp ce eu primesc 60 de atacuri. Ma intreb si eu ca tot omul: o fi coincidenta??, stiind ca in trecut si alti colegi de-ai mei au avut parte de aceeasi eroare in aceleasi conditii. Va rog sa rezolvati problema.


nu fa acuzatii
si eu am 53 de atacuri pe epsilon dar nu dau vina pe nimeni
uitate si tu peste tot si ai sa vezi ca in afara de lambda
toate celelalte lumi nu merg
 

DeletedUser2728

Guest
Eu spun ca ciudat este time-ingul.... Azi dimineata la 8 mergea excelent. Acum nu pot intra. Presupunand ca pierd din orase, asta ce ar insemna?
 

DeletedUser2541

Guest
Eu spun ca ciudat este time-ingul.... Azi dimineata la 8 mergea excelent. Acum nu pot intra. Presupunand ca pierd din orase, asta ce ar insemna?

pai daca tu nu poti intra sa sti8 ca nu poate nimeni
deci nu vad cum sa iti trimita nava
doar daca nu o ai deja pe drum
asta e naspa
:p
 

DeletedUser2728

Guest
Ma rog, acum vad ca s-a rezolvat. Sa vad ce pot face cu atacurile. Oricum am fost asa agresiv pt ca sunt patit de pe triburile...
 

DeletedUser

Guest
de ieri am incercat sa-mi comut contul, din lumea beta, de pe facebook, pe adresa mea de mail si nu mai pot sa ma loghez in nici un fel
 

DeletedUser

Guest
nu se deschide Grepolimpia
am reincarcat pagina dar tot nu pot deschide
MULTUMESC
 
Sus