Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

HarleyQuinn

Membru
Faci video-chat ? :))
Ce ai de aratatat ? nimic :) doar vocabularul tau de mahala, mai si esti cadavru didactic :)))
Copile intai invata ce e respectul si bunul simt ..
App ,acum esti Cornel sau Amalia?
Nu stiati ca domnu gucci ocazional se prezinta ca Amalia,23 de ani si cica e fierbinte...
 

DeletedUser16037

Guest
1. Fake-urile au fost incepute de xSebastian, pe urma de bila si asa am inceput si eu....
2. Sunt imun la vorbele tale deea, sunt 2-3 guri printre care si a ta care afirma ca eu am dat informatii lui sorin.ro din propria mea alianta pe MARATON.
CREDEMA CA NU ESTE ADEVARAT. Iti poate confirma el insusi, chiar de eram prieten cu el nu dadeam detalii fiindca nu imi sta in in caracter dar de dat fake-uri imi sta in caracter atata timp cat si eu primesc...... nu ai facut bine ca l-ai pus sa dea fake uri mituindu-l cu gold....
3. Cat a fost acord nu am dat nici macar un fake, voi l-ati rupt acordul . control port era vorba la 2 ore si ga marcos dadea la 10-15 minute pe gruppo select, vreti rapoarte ? le are si acum !!!!!!
4. Cat despre regrete, tu ai regretat vreodata sau ti-ai respectat cuvantul vreodata tu care te bateai cu pumnul in piept ca iti respecti cuvantul dat in acord ?NU AI RESPECTAT. NU L-AI BAGAT LA INTERNE PE GA MARCOS!!!!
 

DeletedUser16037

Guest
Copile intai invata ce e respectul si bunul simt ..
App ,acum esti Cornel sau Amalia?
Nu stiati ca domnu gucci ocazional se prezinta ca Amalia,23 de ani si cica e fierbinte...
Si cand m-am prezentat ca fiind Amalia ai crezut , ai pus botul... De aceea m-am si prezentat asa ca stiam ca se gaseste un prost sa puna botul.
 

HarleyQuinn

Membru
Si cand m-am prezentat ca fiind Amalia ai crezut , ai pus botul... De aceea m-am si prezentat asa ca stiam ca se gaseste un prost sa puna botul.
De aia ti-ai dizolvat alianta ? Gucci vezi ca in timp ce tu dai fake,noi uiti luam orase,din nou!
O zi buna ,nu ma cobor la nivelul tau!Esti prea jos,cred ca si mamei tale ii e rusine ca te are!
 

DeletedUser16037

Guest
De aia ti-ai dizolvat alianta ? Gucci vezi ca in timp ce tu dai fake,noi uiti luam orase,din nou!
O zi buna ,nu ma cobor la nivelul tau!Esti prea jos,cred ca si mamei tale ii e rusine ca te are!
Da mi-am dizolvat alianta pe acea lume deoarece nu te vroiam ca si lider ! De ce sa mint ?
Cum nu te cobori din moment ce imi dai mesaje pe joc si imi raspunzi si aici ? chiar te cobori mai jos decat mine :D
 

DeletedUser15344

Guest
Yt-JfsXkT-SKIeSURIjxpQ.png

GSaU3XzVT5uyZjsmDRSrCQ.png


lCUkFtALSJ6bCtyx6M2kpA.png


Csf .....mare jucator si asta :)))))) cum i au zburat harpiile cu atac de la 3 ore
 

DeletedUser15344

Guest
Nu stiu cum sa spun granitza wild este tinuta de jucatori ca mine vali , deea ,liut ,longcg ,sveik argon, budicu , care suntem jucatori de noapte - restul poate sa isi dezactiveze alarme de la peste 10 ore nave greu sa nu fie vazute , deci dati fake uri mai ales mie a vazut costica ce inseamna fake uri cand da biluta ca de la 9 dimineatza pana acum 17:30 intruna ii suna alarma cred ca a dezactivat o de i am prins harpiile de la 3 ore , la noapte dam nave chiar daca de la 3 4 ore o talpa o atalanta dam inainte:) starniti ma pe mine ca simbad e pistol cu apa :) iar vi l bag pe gucci in vacanta
 

DeletedUser15344

Guest
1. Fake-urile au fost incepute de xSebastian, pe urma de bila si asa am inceput si eu....
2. Sunt imun la vorbele tale deea, sunt 2-3 guri printre care si a ta care afirma ca eu am dat informatii lui sorin.ro din propria mea alianta pe MARATON.
CREDEMA CA NU ESTE ADEVARAT. Iti poate confirma el insusi, chiar de eram prieten cu el nu dadeam detalii fiindca nu imi sta in in caracter dar de dat fake-uri imi sta in caracter atata timp cat si eu primesc...... nu ai facut bine ca l-ai pus sa dea fake uri mituindu-l cu gold....
3. Cat a fost acord nu am dat nici macar un fake, voi l-ati rupt acordul . control port era vorba la 2 ore si ga marcos dadea la 10-15 minute pe gruppo select, vreti rapoarte ? le are si acum !!!!!!
4. Cat despre regrete, tu ai regretat vreodata sau ti-ai respectat cuvantul vreodata tu care te bateai cu pumnul in piept ca iti respecti cuvantul dat in acord ?NU AI RESPECTAT. NU L-AI BAGAT LA INTERNE PE GA MARCOS!!!!
pai ba lake cum sa nu dam cand gruppo select se lasase jucatori lui peste :))))) trebuia sa asteptam alte 2 ore sa ii dam controale pe orase stiind ca nu mai joaca pe naxos :))) omul ala merita tot respectul el si cei din grepo all star v au tinut granitza catre 35 de la inceput de lume :))) cum sa lasat gruppo si ai venit tu si alti pierdeti orase la greu sa va vad acum ca nu mai e event inventarele app goale mai ales tu cate nave o sa iti iei cate 900 transp pe toate nu poti sa bagi:)
 

DeletedUser16297

Guest
lasa ma iuli ca erau fake uri la grupo tu chiar nu intelegi ?
ce daca era off si nu mai intra ?
si atacurile cu nava la fel :)
 

DeletedUser16037

Guest
pai ba lake cum sa nu dam cand gruppo select se lasase jucatori lui peste :))))) trebuia sa asteptam alte 2 ore sa ii dam controale pe orase stiind ca nu mai joaca pe naxos :))) omul ala merita tot respectul el si cei din grepo all star v au tinut granitza catre 35 de la inceput de lume :))) cum sa lasat gruppo si ai venit tu si alti pierdeti orase la greu sa va vad acum ca nu mai e event inventarele app goale mai ales tu cate nave o sa iti iei cate 900 transp pe toate nu poti sa bagi:)
Nu se lasase
pur si simplu l-ati prins intr-o perioada proasta cand era la servici si ati tabarit pe el..... Se mai intampla........ NIMENI NU POATE STA NON STOP IN FATA UNUI CALCULATOR CUM O FACETI VOI . NOI MAI AVEM SI VIATA.
 

DeletedUser16214

Guest
Nu se lasase
pur si simplu l-ati prins intr-o perioada proasta cand era la servici si ati tabarit pe el..... Se mai intampla........ NIMENI NU POATE STA NON STOP IN FATA UNUI CALCULATOR CUM O FACETI VOI . NOI MAI AVEM SI VIATA.
Cred ca sa uitat cand calinliv a avut botezul la copil si voi ati sarit ca hienele pe el si nici asa nu ati reusit mare lucru, ca asa slaba cum ma vedeti 6 orase au fost aparate de mine, alte 4-5 de fiecare coleg si tot asa, asa ca nu vb de omenie, si pe patrikfoiu ati sarit cand a ramas fara semnal si din cate nave ati bagat nu a stat decat una si aia a fost retrasa cand deja era blindata. Asta e decand lumea sa iti denigrezi dujmanul si mai e ceva nimeni si nimic nu imi ia integritatea, eu am facut o gresala voi ati facut cu carul, plus ca ati jignit pesoanele din spatele nikurilor deci clar nu va comparati cu mn, eu imi respect dujmanul si nu il jignesc, insa jocul la mn e joc si e curat.
 

DeletedUser15890

Guest
eu zic ca se poate juca si fara aceste atacuri fake...incercati o saptamana si daca nu reusîti ...fortati inca una si daca nici atunci nu reusiti incercati jocul solitaire..
din pacate nu ai cu cine discuta.lumea asta e distrusa de sageti si atacuri fake. iar problema e in ambele aliante,nu se poate da vina doar pe una din parti.
 

DeletedUser15890

Guest
Cred ca sa uitat cand calinliv a avut botezul la copil si voi ati sarit ca hienele pe el si nici asa nu ati reusit mare lucru, ca asa slaba cum ma vedeti 6 orase au fost aparate de mine, alte 4-5 de fiecare coleg si tot asa, asa ca nu vb de omenie, si pe patrikfoiu ati sarit cand a ramas fara semnal si din cate nave ati bagat nu a stat decat una si aia a fost retrasa cand deja era blindata. Asta e decand lumea sa iti denigrezi dujmanul si mai e ceva nimeni si nimic nu imi ia integritatea, eu am facut o gresala voi ati facut cu carul, plus ca ati jignit pesoanele din spatele nikurilor deci clar nu va comparati cu mn, eu imi respect dujmanul si nu il jignesc, insa jocul la mn e joc si e curat.
am vazut cat de integra esti si tu.la voi pe forum posta iuli ca am probleme,probabil accident de masina si voi ati tabarat pe tot contu. imi dadeau mesaje colegi de la voi sa ma intrebe daca sunt ok,da marii lideri integri bagau nava dupa nava. asa ca lasa povestile cu integritatea,macar stai linistita si nu te da mai sfanta decat esti.
 

DeletedUser16297

Guest
si vroiai sa ghicim noi in stele ?
se dadea un mesaj de la conducerea voastra de unde sa stim noi ce ai
asa ca nu mai comenta si incheie subiectul ca deja a expirat la fel ca scuzele voastre
numai sa va plangeti si sa cautati scuze stiti si sa dati vina pe alti
fenomene sunteti am mai zis de unde vati adunat toti nu stiu dar e pericol pe acolo la voi:)
 

DeletedUser15890

Guest
si vroiai sa ghicim noi in stele ?
se dadea un mesaj de la conducerea voastra de unde sa stim noi ce ai
asa ca nu mai comenta si incheie subiectul ca deja a expirat la fel ca scuzele voastre
numai sa va plangeti si sa cautati scuze stiti si sa dati vina pe alti
fenomene sunteti am mai zis de unde vati adunat toti nu stiu dar e pericol pe acolo la voi:)

analfabetule,stai chill.nu am comentat pana acum pe subiectul respectiv,pana la urma ati prins un juc off si ati profitat.da cand vad cat de integri va dati ma apuca nervii.se stia destul de bine ca am unele probleme,juc vostrii mi-au spus ca bila a postat pe forum.pana la urma spionii vostri functionau bine. stai linistit,cum ati dat stergere de 2 ori pe knossos,sa o sa dati si acum. momentan noi controlam 3 mari,voi doar m45.cand o sa intrati in m44 o sa puteti comenta. a tunat si v-a adunat,o alianta plina de analfabeti.
 

DeletedUser16214

Guest
analfabetule,stai chill.nu am comentat pana acum pe subiectul respectiv,pana la urma ati prins un juc off si ati profitat.da cand vad cat de integri va dati ma apuca nervii.se stia destul de bine ca am unele probleme,juc vostrii mi-au spus ca bila a postat pe forum.pana la urma spionii vostri functionau bine. stai linistit,cum ati dat stergere de 2 ori pe knossos,sa o sa dati si acum. momentan noi controlam 3 mari,voi doar m45.cand o sa intrati in m44 o sa puteti comenta. a tunat si v-a adunat,o alianta plina de analfabeti.
Asa cum au functionat si la voi cand Calinliv a scris pe ascuns ca are botez si nu poate sta pe joc, asa ca asta de la voi sa inceput, ce integritate vrei sa iti dau daca si de la voi e la fel, ce vrei sa stam noi sa ne calcati in picioare? Raspundem cu aceeasi moneda.
Asa ca nu mai aruncati in stanga si in dreapta si mai bn ne continuam jocul fara sa mai comentam de ambele parti.
 

DeletedUser16297

Guest
analfabetule,stai chill.nu am comentat pana acum pe subiectul respectiv,pana la urma ati prins un juc off si ati profitat.da cand vad cat de integri va dati ma apuca nervii.se stia destul de bine ca am unele probleme,juc vostrii mi-au spus ca bila a postat pe forum.pana la urma spionii vostri functionau bine. stai linistit,cum ati dat stergere de 2 ori pe knossos,sa o sa dati si acum. momentan noi controlam 3 mari,voi doar m45.cand o sa intrati in m44 o sa puteti comenta. a tunat si v-a adunat,o alianta plina de analfabeti.
asta e mai bine analfabeti decat oamenii care au caracterul de c.....:)
macar noi stam in banca noastra si nu ne batem in piept ca suntem mari si tari si dam la alti o luna :)
mai recrutati mult de pe alte lumi ca nu ne faceti fata ?:))))
 

DeletedUser13143

Guest
Lupta se da doar între astea 2 alianțe sau mai exista si o a treia opțiune, ca as vrea si eu un cont :D
 
Sus