Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser16037

Guest
Lupta se da doar între astea 2 alianțe sau mai exista si o a treia opțiune, ca as vrea si eu un cont :D
da se da lupta intre pirati vs wild fangs si new world order {asta e alianta noua condusa de ceferistul68}.de celelalte nu e nev sa iti spun ca sti si tu.
 

DeletedUser15344

Guest
Da ca fara aliati le e greu hihihi
aoleoooo :))))

bai lake cand voi aveati 5pacturi si noi eram singuri caci inclusiv cheliosi lui adykyll plecasera la rusi care erau aliatii vostri corsarul negru lui brontozaurul si noi nu aveam nici pacte :))) atunci cum era dc nu spui ma ca v ati recrutat toti aliatii si aliantza cu care aveati pact ce era condusa de arisan ati rupt pactul cu ei ca nu mai aveati nevoie de ei :)))

care e problema ca aliatul nostru inca rezista :)
voi i ati subestimat luandu i la misto .
si vandfan lasa frate sa stergem noi castigati voi coronite lauri lasati ne noi cu stersul de la inceput de lume tot sperati sa stergem tot cu manevre jucatori infiltratii cu fake uri cu mesaje facute si ce ati rezolvat va spun eu nimic din contra nimic :)
pt noi e mai presus de joc sau legat prieteni una alta na mare scofala ce pierdem niste orase pixelate nu stiu cum sa iti spun frate dar singurul care te poate scoate de pe jocc esti tu singur nimeni altcnv nu te poate scoate asa ca mie unul mi se rupe de ce ziceti voi continuati sa macaniti ca atat puteti la joc v am vazut pe majoritatea sunteti petarde in frunte cu mr joker o sa pun mai tarziu toate rapoartele de nava sunteti vai de capul vostru cand dracu o sa bagati si voi o nava pe unul sa fie on doar prin sageti si cum va da bufnita cum retrageti tot ziceam ca cei din friends sunt patetici pai voi sunteti si mai patetici macar aia faceau actiuni calumea nu iti parea rau dupa oras din contra era o actiune frumoasa felicitai adversarul cel putin eu asa am facut voi cum faceti dati 3000 atacuri cu cate o usoara si printre si nava mie sila de voi sunteti petarde de jucatori putini merita respectul de acolo .

ati avut pact impotriva fake urilor l ati rupt dupa 3zile ca na nu mai bagati nave :)))) sanke a fost tinut gruppo select in controale port pai normal sa fie atacat cand era inactiv :)) marii jucatori si voi :))) vai de capul vostru
 

DeletedUser15344

Guest
da ce ai patit bre coxtelo de te au banat :))) vreai sa dai sv peste cap la cum le asezai pe centralizator parca le puneai cu mana :)))
 

HarleyQuinn

Membru
Domnul ffpo,ati fost informat ca intru in vacanta si ati rupt fake si atac pe mine sperand ca din 3 nave macar una sa stea?
2 vi le-am scufundat si una v-am spart-o..nasol!
Si app, in timp ce colegii tai iti atacau la asediu ,u dadeai cu cate 10 zburatoare la mine,mai bine ai fi incercat sa iti scoti nava! Dar de..u altceva decat fake si boot nu poti..
Promit ca reluam cand revin..
O zi buna!
 

DeletedUser16037

Guest
Domnul ffpo,ati fost informat ca intru in vacanta si ati rupt fake si atac pe mine sperand ca din 3 nave macar una sa stea?
2 vi le-am scufundat si una v-am spart-o..nasol!
Si app, in timp ce colegii tai iti atacau la asediu ,u dadeai cu cate 10 zburatoare la mine,mai bine ai fi incercat sa iti scoti nava! Dar de..u altceva decat fake si boot nu poti..
Promit ca reluam cand revin..
O zi buna!
Doamna profesoara ai grija de copii la scoala ca de joc stiu eu ce am de facut, oricum te astept ca vacanta nu are cum sa tina cat un trimestru de scoala.

GET WET !!!!
 

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,zambiti,mai postati si voi o gluma,un banc,o caterinca !
Prea multa...seriozitate va face...riduri :).
Spioni sunt si vor fi,multicont sunt si vor fi,caractere duale,sunt si vor fi,haideti sa ne bucuram de prieteni,de adevaratii prieteni,sa ignoram cardurile(golite pt.grepo),intrigile de culise,haideti sa fim JUCATORI !
 

cristi.89

Membru
Spioni si multe conturi sunt peste tot,si mai ales sunt jucatori care nu au posibilitatea sa bage gold si pentru cateva sute de gold fac orice...nu mai e respectu dintre jucatori
 

DeletedUser12202

Guest
Depinde ce caracter :).Eu nu-mi permit sa bag gold,asta nu ma face sa fac slush pt.ei.Cine are caracter si se respecta ca om,nu o face.Multi,f.multi nu o fac.Spionii nu sunt spioni pt.gold,sunt spioni pt.ca sunt....,pt.ca nu au caracter.Se cred smecheri,de fapt...isi fura singuri caciula.
Eu,sunt mai...toanta de felul meu :).Ma intreb cum se pot unii bate cu pumnii in piept ca sunt buni,cei mai buni(culmea,o si cred),cand joaca murdar.Este ceva ce-mi depaseste intelegerea,dar sunt constienata ca sunt handicapata din anumite pct.de vedere.Nu a aplaudati ca recunosc :),accept caracterizarea mea,nu daca o fac altii :)).
 

DeletedUser16037

Guest
Depinde ce caracter :).Eu nu-mi permit sa bag gold,asta nu ma face sa fac slush pt.ei.Cine are caracter si se respecta ca om,nu o face.Multi,f.multi nu o fac.Spionii nu sunt spioni pt.gold,sunt spioni pt.ca sunt....,pt.ca nu au caracter.Se cred smecheri,de fapt...isi fura singuri caciula.
Eu,sunt mai...toanta de felul meu :).Ma intreb cum se pot unii bate cu pumnii in piept ca sunt buni,cei mai buni(culmea,o si cred),cand joaca murdar.Este ceva ce-mi depaseste intelegerea,dar sunt constienata ca sunt handicapata din anumite pct.de vedere.Nu a aplaudati ca recunosc :),accept caracterizarea mea,nu daca o fac altii :)).
Ai perfecta dreptate in tot ceea ce spui in acest mesaj , nu mai zi ca esti handicapata pentru ca nu esti.
 

Missis Bella

Membru activ
Depinde ce caracter :).Eu nu-mi permit sa bag gold,asta nu ma face sa fac slush pt.ei.Cine are caracter si se respecta ca om,nu o face.Multi,f.multi nu o fac.Spionii nu sunt spioni pt.gold,sunt spioni pt.ca sunt....,pt.ca nu au caracter.Se cred smecheri,de fapt...isi fura singuri caciula.
Eu,sunt mai...toanta de felul meu :).Ma intreb cum se pot unii bate cu pumnii in piept ca sunt buni,cei mai buni(culmea,o si cred),cand joaca murdar.Este ceva ce-mi depaseste intelegerea,dar sunt constienata ca sunt handicapata din anumite pct.de vedere.Nu a aplaudati ca recunosc :),accept caracterizarea mea,nu daca o fac altii :)).


Caracterizarea perfecta !
 

DeletedUser15724

Guest
analfabetule,stai chill.nu am comentat pana acum pe subiectul respectiv,pana la urma ati prins un juc off si ati profitat.da cand vad cat de integri va dati ma apuca nervii.se stia destul de bine ca am unele probleme,juc vostrii mi-au spus ca bila a postat pe forum.pana la urma spionii vostri functionau bine. stai linistit,cum ati dat stergere de 2 ori pe knossos,sa o sa dati si acum. momentan noi controlam 3 mari,voi doar m45.cand o sa intrati in m44 o sa puteti comenta. a tunat si v-a adunat,o alianta plina de analfabeti.
cine sa stearga ca nu am inteles?!


CBwPWuXs66a.png
 

DeletedUser15890

Guest
v-am lasat sa asteptati minunile vreo 2 ani.daca tot cumparati jucatori cu gold si faceti numai smecherii,acum va lasam sa va distrati singuri.bagati festivale si cuceriti cateva mii de fantome.multa bafta si sper sa ne vedem pe alte lumi unde sa jucam grepolis,nu ce a fost pe naxos,cel mai urat server posibil
 

DeletedUser15344

Guest
voi l ati facut sa fie urat . voi ati creat acest joc al intimidarii

daca voi ati crezut ca mai bine stergeti e fix problema voastra
fantomele alea cu miile in cateva zile saptamani dispar nu stiu cum sa va spun dar lumea a scazut de la 6luni la 9 luni preluam fantomele ajungem iar la 6:)))
nu va faceti griji ajungem noi si la minuni

nu aveti scuza oricum ati dao pe lumea naxos Piratii cu ditamai palmarezul in spate grupul ala invincibil de care spunea liviu si a luat o in ultimul hal puteti sa dati vina pe mama spionilor nu aveati ce sa ne faceti asta e adevarul v am batul la activitate la tot ce inseamna joc si statisticile nu mint :)
aveati zilnic minim 2-3nave de la wild :)))

liviule bai frustratule daca stiam ca asta vreai sa spui tu asta vara :)))

sa vezi ce stergere in masa o sa vedeti voi la toamna lasa ca vedem noi cine rade la urma hahaha :))
 

DeletedUser15890

Guest
adevaru e ca wildu e o mare alianta si are mari conducatori. sweet girl care plateste jucatori sa tina o alianta intreaba in fake.tot ea care il avea pe miky jun la noi in alianta,el fiind sotul ei.fata desteapta,cu acordu sau fara acordu lui miky ea posta pe forumu wildului informatii de la pirati (fapte confirmate inclusiv de jucatori de la wild). am uitat de 7bal,care cumpara jucatori de la noi cu gold sa intre pe marea noastra.doar 2 in ultimele zile si presupun ca mai urmau.ca doar e traditie la tine,asa ai procedat si pe knossos.da stii cum e,caracterele slabe se atrag,asa ca puneau aia botu la goldu tau.bravo voua si distractie placuta
 

DeletedUser16037

Guest
Wild parca nu jucati pt minuni :D acum ce faceti ?
NOI PIRATII NU AM FACUT MANARII CUM SPUI.
CEEA CE A FACUT ALEXUTS NU E MANARIA NOASTRA CI MANARIA OMULUI VOSTRU DEOARECE ALEXUTS ERA OMUL VOSTRUL.
Distractie placuta pe un joc virtual pe care nu l-ati jucat corect !
 
Sus