Poftiți la ... spam!

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser15344

Guest
era vb sa aratam calitatea de lider,tot se cere in consiliu.si iti spun sincer ca am votat pt ea,nu m-a interesat ca suntem dusmani.aveam o parere buna,da se mai inseala omu,asta e
eu ca intemeietor i am cerut ei ca lider sa ia legatura cu simbad sa ajungem la un pret sa va dea fake uri multumiti :)
eu am pus o :)
 

DeletedUser15344

Guest
cred ca tu ai avut cele mai multe printuri de la mn cum eu sau colegi de ai mei erau rupti cu fake urile de catre gucci voi ati creat jocul asta de intimidare care il numiti strategie vrei sa iti pun printurile cum ati pus pe fiecare jucator din granita wild cate 2 3 pirati sa il tina in fake uri deci hai sa nu ne kkm ie noi
 

DeletedUser16214

Guest
EPOL_aEPRVyF7mqhejB9Wg.png

L-am blocat pe sorin.ro si sa fie sigur ca ajunge mesajul la mine a dat mesaj colegeimele.
Puneti o persoana la zid care e jignita, dar nu vedeti decat un print si judecati fara sa stiti.
 

DeletedUser15344

Guest
deea nu ai dc sa te scuzi e bn ce ai facut :)

mai dai in slbz ei cand dau se bucura cand primesc nu le comvine

sa fie sanatosi . noi tot te iubim crezi ca cuiva din wild ii pasa din contra pe mn ma bucura :) incepi incet incet sa devi lider model . si nu stiu cum sa zic mi se rupe ce fake uri primesc piratii spalase pe cap
 

DeletedUser4901

Guest
mi-am fost pregatit un mesaj lung sa iti scriu aici ma iuliane,dar lam sters.
nu am vrut sa intrec masura:)))
ramane pe alta data:))

o seara frumoasa!

buzki.gif
 

DeletedUser16214

Guest
deea nu ai dc sa te scuzi e bn ce ai facut :)

mai dai in slbz ei cand dau se bucura cand primesc nu le comvine

sa fie sanatosi . noi tot te iubim crezi ca cuiva din wild ii pasa din contra pe mn ma bucura :) incepi incet incet sa devi lider model . si nu stiu cum sa zic mi se rupe ce fake uri primesc piratii spalase pe cap
Multumesc frumos Iuli, va iubes pt ca voi ma respectati si inchei cu ceva tipic voua piratilor asa cum stiti sa jignit. A si sa nu uitam ca eu am fost cea care a incercat sa faca acordul sa nu se mai dea fake si sa multumesc pe toti. Toti lider de la voi a rupt acordul dupa ce eu am incercat saptamani sa fac un bine servarului sa nu se mai dea fake. Incercati sa denigrati o persoana care chiar a incercat sa faca ceva pt toti si blamati la cea mai mica gresala.
EJTezlIhSfeThGFrkjYJAQ.png
 

DeletedUser16297

Guest
numai r...... fara numar nu ai ce sa le faci iuli
asta abia asteapta sa arunce intr o persoana fara sa stie adevarul
cu coxtelo in frunte care numai aiurea vorbeste si nu e prima data
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16297

Guest
alt r...... si domnul mirel sau care ii este numele unde va gasiti?
sa stiu sa ocoles si sa punem si o pancarda cu pericol de prostie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15344

Guest
da si coxtelo ala mare jucator la facut lisa cu garda :))))

a venit in granita ca sa stea cu 1500 bireme si 1000transportoare zid 25 mai blindat ca si minunea credea ca rupe nori daca vine langa noi si daca tin minte bine dupa 2 zile ia si fugit un oras :)))) csf king bib teroarea piratilor :))))
 

DeletedUser15344

Guest
Deea oare pe astia cand ii f.. grija de tine au si orgasm :)))
 

DeletedUser16297

Guest
jucatorul vedeta csf numai cu zid sta baiatul unde suntem inconjurati de ei
acuza si dupa ca dam fake si de asta si a luat nava
cand de fapt el era rupt de beat
posteaza la ei ca dam fake si de asta ii dam nava
numai scz de rahat sa de a vina pe noi ca dam fake
jucatoarea lor minune da atacuri care nu erau in acord si nu fac nimic nici unul nu se tine de cuv acolo
dar na alianta pl care ne a dat o luna acum cateva luni ca sunt ei mari si tari
 

DeletedUser16297

Guest
ce intrebare buna iuli :))
creca au de se iau asa intens
ce sa le faci sunt n........ de mult
 

DeletedUser15890

Guest
ce vocabular aveti baieti.din bun simt pentru cei care mai citesc forumu ati putea sa va controlati,da cred ca cer prea mult.
 

DeletedUser16297

Guest
da ceri prea mult csf
asa se intampla cand suntem noi de vina ptr tot:)))
 

HarleyQuinn

Membru
Apropo,domnii din pirati aveti idee cum e sa incasezi sute de fake-uri si sa nu ripostezi?
Ce a facut colega mea era o solutie extrema,cand a vazut ca domnul ffpo,cu acordul unora dintre voi,rupea tastatura dandu-mi mie fake;asta face un lider,isi apara oamenii oricum,chiar si folosind solutii extreme
Te iubesc deea
 

DeletedUser16297

Guest
o si domnul ffpo altul era sa il uit ce mai face tot cu fake tot cu fake:))
ce sa le faci numai atat stie aia mica
ce vati face fara el e omul vostru de fake fara el nu faceti nimic
daca va zice cineva ceva de el parca va dat in cap asa reactionati :))
 

DeletedUser16297

Guest
esti nesimtit rau ba baiatule
vrei sa iti arat cat de nesimtit pot sa fiu si eu ?
 

DeletedUser4901

Guest
nu e nevoie!
deja va cunosc limitele la toti.
va trebuie scoala multa sa ajungeti la nivelul nostru in puii mei...
gata cu fotosinteza.

nu are rost sa va mai citesc postarile...aveti nevoie de cultura multa si de profesori/invatori ca zapacita care ne fac tara de rusine!


o seara minunata!
kciuk.gif
 
Sus