Phoenix Legion Se intoarce

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ce grăbit e tânărul SnOp. Aşa-s toţi la început... :)
 

DeletedUser

Guest
un alt "mare" jucator

nici macar nu ai trecut de perioada de protectie pentru a vedea ce este si cu ce se mananca acest joc

ce sa zic?

un jucator foarte valoros

1.Tu chiar crezi ca eu akum jok pentru prima data grepolis?Te inseli amarnic!
2.Tare as vrea sa vad cum rezisti tu dupa perioada de protectie!

Hai bafta! :D
 

DeletedUser3352

Guest
tu vad ca ai ceva cu mine.lucrurile pe care le-am scris mai sus,sunt adevarate.daca vrei sa sti,consulta un grepolis stats(ca viata ta se orienteaza dupa el) sau fa o inregistrare pe theta.te crezi mare jucator?iti zic eu cum stau lucrurile.nu esti.daca ai o alianta in spate care te ajuta pana si la cuceriri interne,si din cauza lor esti sus in clasament nu inseamna ca esti un jucator de top ;) .eu unul,imi pun alianta pe primul plan.eu pot sa fiu si ultimul atata' timp cat alianta e prima.iar daca nu cunosti nu mai vorbi.nu inteleg ce cauti in discutiile despre lumea theta.cum zicea si un "proverb" romanesc:"nu iti baga nasul,unde nu iti fierbe oala".

nu te mai chinui sa imi dai o replica de geniu ca o faci degeaba,in fata mea esti tot un 0.si mai usor cu narcisismul [...] edited by Dark ( poate nu v-am specificat, dar nici trimiterile, fie ele și chiar în glumă, la viața personală a cuiva, nu sunt acceptate! )

bafta ;)
alo, pianistu"

te avanti degeaba

habar nu ai ce e cu alianta si cine pe cine sustine

in rest, parerea ta nu ma intereseaza deoarece tu nu reprezinti nimic pe grepolis

"cuceriri interne" - esti praf pianistule, habar nu ai ce vorbesti

"narcisism" - sunt curios daca sti ce reprezinta terminii pe care cu mandrie ii folosesti

"alianta" - tu nu esti in stare sa te controlezi pe tine insuti astfel incat sa nu incalci regulamentul acestui forum si vi cu texte marete? - praf pianistule

asa zero cum ma consideri tu tin sa te anunt ca nu vei avea medaliile mele (distinctii) nici daca joci grepolis inca 10 ani de acum inainte - medalia de atacatorul zilei nu o poti obtine cu ajutorul aliantei (asta pentru cultura ta generala)

iti mai dau inca 3 termeni: "ONOARE", "CARACTER", "RESPECT" - stiu ca ti se par necunoscuti - pune mana pe un dex si studiaza temeinic

momentant ai pierdut acest examen
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Vai da inteligent mai esti!Nam ce sati zic mai, esti foarte intligent si te crezi caapi di tuti capi!
Hai recunoaste ca tie ciuda de realizaarea lui SnOp!Macar atat!
1. nici nu joci pe theta
2.vorba lui SnOp ,,nuti baga nsul unde nu iti fiere oala''

Cam atat!Si apropo cand i spus tu ca sunt o valoare,sa sti ca ai dreptate.Daca pe theta jok cu numele de Andutu21 ast inseama ca nu am mai avut vreun cont pe alta lume!In fine asa fceti toti,vorbiti si dupa ganditi!

Hai pa!
 

DeletedUser3352

Guest
Vai da inteligent mai esti!Nam ce sati zic mai, esti foarte intligent si te crezi caapi di tuti capi!
Hai recunoaste ca tie ciuda de realizaarea lui SnOp!Macar atat!
1. nici nu joci pe theta
2.vorba lui SnOp ,,nuti baga nsul unde nu iti fiere oala''

Cam atat!Si apropo cand i spus tu ca sunt o valoare,sa sti ca ai dreptate.Daca pe theta jok cu numele de Andutu21 ast inseama ca nu am mai avut vreun cont pe alta lume!In fine asa fceti toti,vorbiti si dupa ganditi!

Hai pa!
1. care realizari?

despre asta este si vorba - incearca sa mi le descrii macar
 

DeletedUser3972

Guest
revenim la lumea THETA deoarece prietenul nostru chevron a facut destul OFF TOPIC.Traiane,nu va mai opriti din pacte?cred ca aveti pact cu 8 aliante si tot faceti=)).aveti nevoie de toata THETA sa ne bateti?se vede experienta ta si curajul vostru.singuri nu sunteti in stare sa faceti o organizare militara dar voi ati intrat in razboi cu 20 sabieri in oras.tot asa traiane,faceti pacte pana nu mai incap pe lista(poate aveti o sansa).apropo,daca tot sunt de partea voastra,spune-le sa nu mai ceara si cu noi.ei nu vor razboi.te anunt ca din ce ai acolo,daca se baga 5 dintre ele e foarte bine.bafta la incheierea pactelor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mulțumesc pentru lămuriri, Traiane.
Sincer însă, ai și tu partea ta de vină...poate ai fost prea naiv, nu crezi?
Nu e deloc în regulă să acorzi drepturi unor noi veniți. Iar cum în dragoste și război totul este permis...

Din ce a spus Dark...cine nu stie sa joace aici?

Ps:Traian,data tu imi arati discutia in care eu am spus cuvantul ,,promit'' sau ceva de genul,ma las de grepolis!

@Andutu21,invata sa scrii cum trebuie!

@chevron,nu mi-o lua in nume de rau,dar nu crezi ca te lauzi cam mult?Pentru atacatorul zilei trebuie sa ai timp sa joci,cineva care are scoala/servici plus alte activitati nu prea are sanse sa obtina acea medalie.Sa nu crezi ca doar tu ai realizat ceva...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3352

Guest
@NOProblems

am preferat sa iti rapund printr-un mesaj personal
 

DeletedUser2467

Guest
@no problems daca intri pe delta si acum chevron este #1 la apuncte batalie cu mult peste ceilalati cu toate ca el de ceva timp a inceput sa cedeze orase colegilor.asa ca serverul delta intr-un moment ii apartinea daca statea sa cucereasca orase.devenea #1 pe server. deci.....
 

DeletedUser

Guest
@no problems daca intri pe delta si acum chevron este #1 la apuncte batalie cu mult peste ceilalati cu toate ca el de ceva timp a inceput sa cedeze orase colegilor.asa ca serverul delta intr-un moment ii apartinea daca statea sa cucereasca orase.devenea #1 pe server. deci.....

Bravo lui,eu nu am prins decat locul 4 si 6...:(
 

DeletedUser4252

Guest
@no problems daca intri pe delta si acum chevron este #1 la apuncte batalie cu mult peste ceilalati cu toate ca el de ceva timp a inceput sa cedeze orase colegilor.asa ca serverul delta intr-un moment ii apartinea daca statea sa cucereasca orase.devenea #1 pe server. deci.....

Imi pare rau sa te contrazic 1mpact dar nu numai cu puncte de batalie poti sa faci puncte de cultura ca sa cuceresti orase l-am vazut pe chevron ca era in top 5 la jucatori si pe primu loc la luptatori.
Unii jucatori folosesc mai mult armata pt puncte de cultura si altii folosesc resurse pt puncte de cultura :)
Parerea mea este ca era greu sa-l intreaca pe crismihai la puncte in general :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus