Phoenix Legion Se intoarce

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
SnOp, esti un nimeni si nu realizezi deci esti si un nimic :))
 

DeletedUser

Guest
Doamne ce copii!Stiti numai sa va luati de realizarile altora! Oricum GG SnOp nui baga in seama pe copii!
 

DeletedUser

Guest
Doamne ce copii!Stiti numai sa va luati de realizarile altora! Oricum GG SnOp nui baga in seama pe copii!

Copii? Ne-am tras noi deodata de sireturi? Ma iau de realizarile lui pentru ca nu imi place comportamentul lui. Critic pe cine vreau, cand vreau! Au murit acum 22 de ani destui oameni ca sa imi permit sa fiu liber in exprimare!
Multumesc pentru bagarea in seama, dar nu era necesara interventia ta, stapane!:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Bună dimineața.
Se pare că s-au încins spiritele ieri .

Topic closed până vă mai răcoriți și până fac curat pe aici.

........

Am redeschis ,,prăvălia''. Sper doar să fiți ceva mai ponderați și mai calmi în postări.
Nu îmi place și nu vreau să dau ban-uri, așa că vă rog... nu mă siliți, prin atitudinea voastră, să o fac!

Mulțam frumos și anticipat. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3352

Guest
Doamne ce copii!Stiti numai sa va luati de realizarile altora! Oricum GG SnOp nui baga in seama pe copii!
un alt "mare" jucator

nici macar nu ai trecut de perioada de protectie pentru a vedea ce este si cu ce se mananca acest joc

ce sa zic?

un jucator foarte valoros
 

DeletedUser

Guest
Sa presupunem ca si eu si an0n1m ii luam apararea lui SnOp,am fi si noi jucatori de nimic?
 

DeletedUser3352

Guest
Sa presupunem ca si eu si an0n1m ii luam apararea lui SnOp,am fi si noi jucatori de nimic?
1. ma indoiesc ca puteti sa ii luati apararea dupa ceea ce a facut pe theta

2. sunt multi jucatori care au realizat ceva pe grepolis si stau linistiti, sunt insa unii jucatori care efectiv nu au realizat absolut nimic (nici nu ii gasesti prin clasamente) dar care se grozavesc si se lauda foarte tare pe acest forum (din pacate este si cazul lui snop)

3. daca considerati ca este normal si ok cum a procedat el, atunci aveti tot dreptul sa ii luati apararea, nu ma deranjeaza, dar asta insa nu ma impiedica sa il critic daca eu consider ca a gresit si merita criticat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hai că m-ați făcut curios.
Deci, ce a făcut SnOp? Mă luminați și pe mine, vă rog?
 

DeletedUser

Guest
1. ma indoiesc ca puteti sa ii luati apararea dupa ceea ce a facut pe theta

2. sunt multi jucatori care au realizat ceva pe grepolis si stau linistiti, sunt insa unii jucatori care efectiv nu au realizat absolut nimic (nici nu ii gasesti prin clasamente) dar care se grozavesc si se lauda foarte tare pe acest forum (din pacate este si cazul lui snop)

1.Da si eu sunt foarte curios sa urmaresc telenovela cu snop.
2.Sunt si jucatori care au relizat 2-3 lucruri,foarte laudarosi, si nu ii gasesti pe grepostats,ar trebui sa ma preocum ca sunt special?
Consider mereu ca este oricand posibil ca un jucator sa inceapa o alta nume cu un alt cont,cum o fac tot mai multi jucatori!
 

DeletedUser

Guest
Niste jucatori (de punctaj mare) din AOG au venit la noi si siau luat si prietenii cu ei. Cei din AOG ( krisma norpoblems snop ) s-au folosit de prietenia mea foarte mare cu snop sa intre in Phoenix Legion, si-au dat cuvantul toti 3..le-am dat lider din simplul fapt ca niste jucaotir ca ei nu ar face asta si din cel mai mare motiv ca il credeam pe snop foarte ubn prieten cu mine...Ma tradat si sia pierdut si cuvantul....distrugand alianta. EI ACUMA ma intreaba daca vreau pact cu ei sau familie iar eu ii tin de vorba cat timp alianta mea se pregateste sa ii bata. :)

SnOp.....Nu mai ai cuvant...
 

DeletedUser

Guest
Tin sa anunt ca intr-una sunt invinui ca le iau membri si pacte..:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Mulțumesc pentru lămuriri, Traiane.
Sincer însă, ai și tu partea ta de vină...poate ai fost prea naiv, nu crezi?
Nu e deloc în regulă să acorzi drepturi unor noi veniți. Iar cum în dragoste și război totul este permis...
 

DeletedUser

Guest
Nu ma asteptam ca ei sa faca asa ceva....ma rog reputatia lor..
 

DeletedUser

Guest
Important este să înveți ceva din toată povestea asta iar în viitor, să nu mai repeți aceeași greșeală.
 

DeletedUser

Guest
Ma bucur ca sa intamplat chiar am invatat ceva iar acesti indivizi vor plati :D...+ ca ne-am refacut repede si urmeaza un impuls mare :rolleyes:

M-am lasat si de eta sa am timp aicea si i-am cedat orasul uni prieten, mult succes in continuare cu Reborn, respectele mele AlexGoPro
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
cu ce vom plati? :D .noi tot pe 1 suntem.ce sa zic,ati bagat cateva minciuni si ati convins niste copii de 11 ani ca voi sunteti super eroi si ne veti dobori.ai macar 10 sabieri in polis?nu sunteti in stare sa recrutati 150 de oameni si ziceti ca membrii nostrii vin la voi?nu aveti nici jumate din punctele noastre si jucatorii pe care ii avem,dar voi sunteti atragatori nu am ce zice.daca tot ne luati membrii pe banda rulanta de ce avem alianta plina si suntem pe 1?daca te lauzi,lauda-te cu lucruri adevarate:)
 

DeletedUser3352

Guest
SnOp "prietene" mai usor cu pianu' pe scari ca iti sucesti glezna

Nu de alta dar este pacat de asa o mare valoare
 

DeletedUser3972

Guest
tu vad ca ai ceva cu mine.lucrurile pe care le-am scris mai sus,sunt adevarate.daca vrei sa sti,consulta un grepolis stats(ca viata ta se orienteaza dupa el) sau fa o inregistrare pe theta.te crezi mare jucator?iti zic eu cum stau lucrurile.nu esti.daca ai o alianta in spate care te ajuta pana si la cuceriri interne,si din cauza lor esti sus in clasament nu inseamna ca esti un jucator de top ;) .eu unul,imi pun alianta pe primul plan.eu pot sa fiu si ultimul atata' timp cat alianta e prima.iar daca nu cunosti nu mai vorbi.nu inteleg ce cauti in discutiile despre lumea theta.cum zicea si un "proverb" romanesc:"nu iti baga nasul,unde nu iti fierbe oala".

nu te mai chinui sa imi dai o replica de geniu ca o faci degeaba,in fata mea esti tot un 0.si mai usor cu narcisismul [...] edited by Dark ( poate nu v-am specificat, dar nici trimiterile, fie ele și chiar în glumă, la viața personală a cuiva, nu sunt acceptate! )

bafta ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus