Phoenix Legion Se intoarce

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salutare, anunt reaintoarcerea Aliantei Phoenix Legion. Toti sa imi dea din nou mesaj care erau si vor sa continue.

Ce sa intamplat ?:D Pai ieri multi jucatori din army of greek au inceput sa vina la noi iar cei din army of greek sau ofticat rau de tot. Si au inceput sa spuna ca nu se mai inteleg si lucruri de genu. Apoi au intrat in PL si le-am dat lideri din siplul fapt ca niste jucatori asa de populari ca ei nu sar injosi atata...iar snop e foarte bun prieten cu bine ( el a facut totul ) si se pare ca din cauza uni joc a innebunit si a uitat totul.....

App alianta sew reface repede nui problema....am primit la mesaje de recrutare :cool:
Cata onoare pe capul vostru....Uitati ca este un joc obsedatilor...
Felicitari acuma sunteti barfiti de rau de pestre 200 de oameni....

Rog un moderator sa lase topicul sa vada toti din PL sa intre inapoi, multumesc.

LOCUL 3 GLOBAL

LOCUL 1 PE M54 !
 

DeletedUser3972

Guest
cum sa imi dai frate lider?=)).nu m-am putut abtine=))=))=)).da! stiu ca sunt rau:d.sunteti chiar naivi sa nu folosesc antonimul cuvantului destept.si cate pregatiri de razboi pentru noi?am patat numele ARMY OF GREEK.?l-am patat doar pe al meu,ca al aliantei e destul de mare incat sa acopere totul;).PL(sa nu ma gandesc de la ce vine ca e un cuvant vulgar:D).se reface?nu e problema,eu doar m-am distrat:p.daca vreti mai incercam odata:D=)).

astept parerea oricarui membru care populeaza acest forum.Ce vina am eu ca nu sunt ei prea inteligenti?=))
 

DeletedUser

Guest
TraianQ nu e frumos ce ai facut :mad: nu e frumos deloc :mad:
Alta data sa ii dai intemeietor sa nu ii mai dai lider :))))
 

DeletedUser2125

Guest
Traiane,nu uita,ca tu si cu cativa "amici" de-ai tai,ne-ati furat membrii din alianta...Asa ca nu mai comenta tu ca suntem fara onoare...blabla...ne-ai vazut pe primul loc si ce ai zis,ia sa recrutez de acolo..sa vedem ce mai recrutezi..
 

DeletedUser3972

Guest
lasati ca oameni se refac.data viitoare imi da intemeietor sa dizolv direct=))
 

DeletedUser

Guest
Sa stiti ca eu nu am dat invitatii la cineva de la voi si numai 2 membri care de la voi au plecat la noi carora le-am luat drepturile.
 

DeletedUser3972

Guest
1611g6.jpg


va place?:D
 

DeletedUser

Guest
Daca nu vati fi ofticat asa de tare eram pe 3 noi chiar pe 2 :)
 

DeletedUser3972

Guest
da.ca aia de pe 2 e facuta de "fani"=)).avem pe 3 si 4 si la urmt refresh va fi pe 2 si 4:D
 

DeletedUser

Guest
Sunt curios, SnOp, cât ai pândit clasamentul să faci poză? :rolleyes:
 

DeletedUser3972

Guest
10 secunde.ca m-a anuntat liderul de acolo ca a schimbat numele:D
 

DeletedUser

Guest
10 secunde.ca m-a anuntat liderul de acolo ca a schimbat numele:D

Cat de penibil poti sa fi, fenomenal!:rolleyes:
Asa gura mare ai, zici ca ai facut mare lucru. Eh, ai facut un cacat. Tu tot 0 barat ramai in ale Grepolisului.:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
Cat de penibil poti sa fi, fenomenal!:rolleyes:
Asa gura mare ai, zici ca ai facut mare lucru. Eh, ai facut un cacat. Tu tot 0 barat ramai in ale Grepolisului.:rolleyes:

daca tu zici=)).apropo cine esti tu maretule?nu o sa faci ce am facut eu niciodata.:D.si nu ca ma dau mare sau ca nu poate altcineva.dar cei de la nivelul tau nu pot sa construiasca nici o cladire;).


apropro,un admin sau un moderator dornic sa dea ban?ryuuzaki se ofera:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
daca tu zici=)).apropo cine esti tu maretule?nu o sa faci ce am facut eu niciodata.:D.si nu ca ma dau mare sau ca nu poate altcineva.dar cei de la nivelul tau nu pot sa construiasca nici o cladire;).


apropro,un admin sau un moderator dornic sa dea ban?ryuuzaki se ofera:)

Cat poti sa fi de penibil incredibil. Am mai multe puncte pe un oras, decat ai tu pe toate lumile adunate. Pseudo lider ce esti.
Nu o sa pot face ce ai facut tu ? Pai tu te auzi ce zici? Hai pune mana si invata! Salut!
:rolleyes:
 

DeletedUser3352

Guest
daca tu zici=)).apropo cine esti tu maretule?nu o sa faci ce am facut eu niciodata.:D.si nu ca ma dau mare sau ca nu poate altcineva.dar cei de la nivelul tau nu pot sa construiasca nici o cladire;).


apropro,un admin sau un moderator dornic sa dea ban?ryuuzaki se ofera:)
draga snop stiu ca e jenant pentru tine dar adevarul este ca are mare dreptate

singurele lucruri demne de remarcat sunt:
- "galagia" pe care o faci pe acest forum,
- actiunea penibila care s-a intamplat pe theta (si care reprezinta chiar o mandrie pentru tine)

in rest absolut nimic

nici unul din jucatorii consacrati pe grepolis nu au procedat asa cum procedezi tu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus