Phoenix Legion Se intoarce

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3972

Guest
daca nimeni nu a mai facut asa inseamna ca trebuie sa fac si eu?sincer,daca voi copiati pe toata lumea de ce ar trebui sa am si eu acelasi comportament?sunt liber sa ma exprim,iar daca nu am ce face chiar imi place sa vorbesc pe forum:).alte probleme?:d


PS:am zis eu ca sunt un jucator consacrat?:)
 

DeletedUser

Guest
SnOp ce ai facut tu cu Krisma si noproblmes ( daca ei au fost... ) ti se pare foarte bine observ :D Laudate si la jucatori mai mari adevarati sa vedem ce iti spun :rolleyes:
 

DeletedUser3972

Guest
SnOp ce ai facut tu cu Krisma si noproblmes ( daca ei au fost... ) ti se pare foarte bine observ :D Laudate si la jucatori mai mari adevarati sa vedem ce iti spun :rolleyes:

ti se pare ca ma laud?un lucru facut ramane facut.daca alti nu ma respecta sau ma vad prost ce sa le fac ?:confused:.sa fie sanatosi
si inca o data zic:ce vina am eu ca sunteti naivi?(sa nu folosesc alte cuvine)?:)
 

DeletedUser3352

Guest
daca nimeni nu a mai facut asa inseamna ca trebuie sa fac si eu?sincer,daca voi copiati pe toata lumea de ce ar trebui sa am si eu acelasi comportament?sunt liber sa ma exprim,iar daca nu am ce face chiar imi place sa vorbesc pe forum:).alte probleme?:d


PS:am zis eu ca sunt un jucator consacrat?:)
din nimic nu se poate produce decat nimic

asa ca te las cu maretele realizari de pe forum,

macar aici sa fi grozav si poate la solitaire si tetris

jocul de grepolis nu este pentru tine, ai demonstrat singur asta

mult succes pe forum
 

DeletedUser3972

Guest
din nimic nu se poate produce decat nimic

asa ca te las cu maretele realizari de pe forum,

macar aici sa fi grozav si poate la solitaire si tetris

jocul de grepolis nu este pentru tine, ai demonstrat singur asta

mult succes pe forum
tu ai probleme?ce realizari?=))
 

DeletedUser3352

Guest
tu ai probleme?ce realizari?=))
jalnic

eu nu am nici probleme si nici realizari

daca cineva doreste poate consulta grepostats si mai gaseste ceva info pe acolo

dar despre tine ce o sa gaseasca ? NIMIC

se pare ca acest NIMIC este tot ceea ce te caracterizeaza

deci cum spuneam, mult succes pe forum si exerseaza in continuare la solitaire si tetris, grepolis nu e pentru tine, grepolis e un joc mai comlex si mai complicat
 

DeletedUser3972

Guest
daca nu te-ai prins eu nu mai joc pe eta.am dat stergere cont dar sti ca se sterge in cel putin o saptamana.la fel si pe zeta,am sters contul.iar pe gamma am alt nick.cautati cat vreti;)
 

DeletedUser

Guest
daca nu te-ai prins eu nu mai joc pe eta.am dat stergere cont dar sti ca se sterge in cel putin o saptamana.la fel si pe zeta,am sters contul.iar pe gamma am alt nick.cautati cat vreti;)
Tot degeaba! Tot fara realizari esti! Tot un 0 esti in Grepolis!
Bafta cu noua ta alianta! Tot degeaba....:eek:
 

DeletedUser3352

Guest
daca nu te-ai prins eu nu mai joc pe eta.am dat stergere cont dar sti ca se sterge in cel putin o saptamana.la fel si pe zeta,am sters contul.iar pe gamma am alt nick.cautati cat vreti;)
sa cautam sa gasim NIMIC?

nu este necesar

Nimic este tot NIMIC, nu trebuie sa il cauti
 

DeletedUser3972

Guest
crezi ca eu nu am trecut?doar nu vrei sa am theta care a inceput ieri 500k puncte=))
 

DeletedUser

Guest
crezi ca eu nu am trecut?doar nu vrei sa am theta care a inceput ieri 500k puncte=))

Sa ai Theta? Nici cu scrisul nu stai tare bine, asa ca nu inteleg de ce ma mir ca la Grepolis esti sub orice critica. In fine, las-o balta. Pentru mine ai fost, esti si vei ramane un mare 0. Atat in Grepolis , cat si in afara lui. Orice vei spune de acum inainte, este egal cu tine( adica cu 0). In loc sa iti pui unicul si pretiosul tau neuron la munca, ca sa imi mai dai o replica wowowowooww, mai bine te pui cu burta pe carte, ca ai tare mult de recuperat.
In rest, o zi buna in continuare, si imi cer scuze lui dark pentru ca am fost total off!
 

DeletedUser

Guest
1.7. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ.


Dece nu puteti mentine discutiile in limitele bunului simt ? Chiar trebuie sa va certati ?
Toata lumea are acces la acest forum..(hai sa nu ne facem de ras).
Daca totusi doriti sa continuati cu reprosurile, folositi intermediul mesageriei interne, nu pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus