Petitie Bonus de noapte

  • Autor subiect DeletedUser17024
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Nu au ce sa ma invete fantomele...jucatori din tabara fantomelor...vorba lui stupefy...poate nu ne mai intarziati atata ca sa castigam o lume
 

DeletedUser16074

Guest
Nu au ce sa ma invete fantomele...jucatori din tabara fantomelor...vorba lui stupefy...poate nu ne mai intarziati atata ca sa castigam o lume
zice ala cu "n" conturi iar de pe majoritatea a dat stergere.. dar ce stiu eu
 

DeletedUser14915

Guest
sa vina o alta alianta pe lumea asta si sa se bata la castigarea ei si sa incerce sa doboare ce a facut sons pe paros :)
fugi tare sclavule....cat o sa te mai caci pe tine cu castigarea lumiii paros....dupa ce ati castigat o doar prin fakeuri si boot uri .....
asa ca mai sterge te pe la gura
 

DeletedUser16184

Guest
Iar plangi?=))))) nu te mai saturi=))))asa de buni erati ca ati ajuns o academie demos pe lumea asta...
 

DeletedUser16184

Guest
MSfsIFF.jpg

Bombardierii lumii byllis
 

DeletedUser17042

Guest
Ba "Alecs" ,eu unde si cu cine am jucat ,am lasat mereu loc de buna ziua si am fost loial aliantei si membrilor cu care am jucat din prima zi de Grepolis pentru
asa imi este caracterul ! Nu același lucru il pot spune despre alti "jucatori" de pe aici.Am inteles cand a fost vorba de jucatori cu familie ,copii si am fost fair play,zic eu ,cand a fost cazul si s-a putut! Si pe lumea Paros daca nu se lua decizia sa devenim acadmie la SOA de catre cei care coduceau Method (cu toate ca am insistat de la inceput sa facem pact ori cu SOA ori cu Demos,cei din urma refuzand in ultima faza de unde s-a fazut si diferenta)si eu nu eram de acord,aveam ocazia oricand sa intru la Demos! Iar cat despre fair play ,nu vreau sa dau nume dar se stiu ei.Labortoare la facultate,examene etc. In schimb,tu ba te-ai injurat cu unii,ba te-ai lins cu altii ca pe urma sa te dai "smardoi" ca ce ai facut tu! Din punctul meu de vedere Grepolis inca este un joc de alianta iar daca tu ca jucator iti atribui majoritatea meritelor(cum faci in multe cazuri)esti un pic mai prost decat prevede legea! Poti sa injuri,sa dai fake,sa imbarligi si sa faci ce vrei tu....toate astea arata ce caracter ai.Imi pare rau pentru tine si te compatimesc..uneori! IN REST :SA-I SUGI PULA LU' MA-TA! :) :) :)
 

DeletedUser16184

Guest
:)))))))))))))) hai nu mai plange,ca este o gluma domnule ossama :)))))))))) pe lumea asta stai linistit ca o sa ma injur si cu voi dar mai tarziu sa va violez :))))))))) asta e jocul,unii ofticati altii invingatori :))))), fuziunea bla bla propusa de mine,vorbita de mine etc etc deci da acele coronite primite de tine caponne33 si multi altii din method au fost datorita mie,dar sincer dupa faza cu max si ca l-ati pupat in cur pe ala (nu mai stiu daca ai fost si tu printre ei) mi s-a scarbit de voi si mare parte din colectivul METHOD,n-am nimic cu trafik seby tine si inca cativa,dar mai mult de 80% din colectivul de acolo imi provoaca greata si ca sa vorbesc cu ei trebuie sa mananc vreo 3-4 kg de lamaie
 

DeletedUser17140

Guest
da-te-n plm ca esti mai ceva ca Romania in al doilea Razboi Mondial :))))
cat timp pana luati ban si tu si gutza?
 

DeletedUser17042

Guest
Nu stiu care dintre noi l-a pupat in cur.. sa nu zic si altele! Las-o asa,cat despre violat in cur...mda :) .Colectivul in mare parte e ok,degeaba te caci pe "dumneavoastra" si o dai in bezele cu 2kile de lamai.Sa iti aduci aminte ca au fost 3 Method si de unii dintre ei imi e si mie un pic jena,dar nu atat de jena incat sa-mi fie sila si sa vreau lamai.Astept leaderii din SOA sa confirme ca datorita tie am luat noi coronita si nu datorita faptului ca ne-am implicat si am tinut graninta ...si daca e asa,poate te cred.Pana atunci,spor la joc si viata lunga ca ...de cele mai multe ori aroganta ucide! P.S ...Vezi ca eu am luat gold de la Max dupa ce ai luat tu si multi altii,dupa ce v-ati cacat voi pe voi cu Max in sus si Max in jos de i-a stresat pe cei din Demos...abia pe urma am zis sa "profit" si eu de bunavointa lui dupa ce erati toti plini de gold! Te pupa tata cheliosu' si iti arata cioturosu'! :) :) :) :)
 

DeletedUser16184

Guest
Se stiu cei care l-au pupat in cur cand s-a incercat mini revolta aia :))))))))))) acum nu mai stiu daca erai si tu sau nu,imbatranesc si eu...daca erati un colectiv de cacat ziceam de tot methodul dar dupa cum observi si poate reciteste ce am zis eu am enumerat cativa cu care n-am nimic :) nu stiu ce granita ati tinut voi,aia 35/45?cu ce au ajutat orasele alea atat pentru voi cat si pentru demos/anonimi?faceau foarte mult cu resursele pana la minuni,atat voi cat si ei.Liderii SOA nu se obosesc sa vina pe aici sa faca cancan,sunt prea batrani :))))))) aroganta inca nu m-a ucis si nici nu o sa ma ucida :) poate sunt norocos,iar legat de gold.Ne-a dat la toti gold deoarece era violat de demos si voia sa-i scoatem navele ce le lua de la ei,deci asta cu goldul a facut-o strict pentru el,el va juca doar pentru el si cam atat,niciodata in alianta,in echipa.Te ataci degeaba,ca eu am glumit,te-am trecut pe tine in poza doar pentru simplu fapt ca aceea sunt cheliosi ca si tine :)))))) nu ca am ceva personal sau d-astea :))))))
 
Sus