Petitie Bonus de noapte

  • Autor subiect DeletedUser17024
  • Data de început

DeletedUser17042

Guest
desi nu-mi place sa-i laud pe cei din demos,dar acolo sincer imi va fi mai greu decat cu voi...iar pe tine te batea anonymous...in m35....ai curaj sa vorbesti...methodul fara mine andrey92 shev trafik kop cristina cosmin si seby e pamant...
p.s cand imi vei baga tu o nava sau un alt pacalici din method atunci sa va laudati,daca imi va baga un jucator adevarat din method nava il voi felicita ca merita,dar pana atunci tu tentativa de jucator stai jos ca momentan ai nota 1...
p.s 2 cand am luat navele de la alde stupefy ank,era iulian pe cont si eu eram la baute sau sa fut,cand am inceput sa joc nimeni nu mi-a bagat nava prin actiune
Nebunule...te-ai inclus tu ...in Method :))
am fugit ca am avut alte lucruri mai importante de facut cu viata mea decat un joc si am sa fug de fiecare cand am alta ocupatie care imi aduce profit si starea de bine nu am sa stau sa imi pierd viata in fata unui monitor in viata trebe sa faci si ceva constructiv/productiv asta este primul aspect, al doilea aspect este ca TRAFIKKK sa iti intre bine la cap va juca intotdeauna contra jucatorilor de "TOP" si in allianta care imi creaza o stare de bine si nu am sa ma refugiez in NICI O ALIANTA! si nu am sa ling pe nimeni in cur pentru nimic iar daca imi trebuie sa castig un rahat de HALL OF FLAME lume de lume mergeam cand vroia pula mea in Demos sau daca imi trebuia sa rup norma la alianta cu skillul mergeam pe extern limba straina cunosc ma descurd imi cautam alianta si activam.
Nu am cu nimeni nimic personal suntem prieteni, aici nu suntem colegi ci dusmani pe alta lume vedem ce va fi.

SI DACA ASA JUCATORI VA CREDETI INCAT SA FITI LIDERI TREBUIA SA DUCETI METHODUL SUS DE TOT NU SA ASTEPTATI CA TRAFIK SA FACA TREABA DAR DECIZIA VOASTRA A FOST SA ALEGETI FUZIUNEA PENTRU O CORONITA CA A FOST MAI BINE DECAT SA LUATI BATAIE, BATAIA TE INVATA, BATAIA TE FACE JUCATOR! pana atunci pistol cu apa
Exact ce am zis eu ma..mai mult sau mai putin!
 

andreyy92

Membru activ
SI DACA ASA JUCATORI VA CREDETI INCAT SA FITI LIDERI TREBUIA SA DUCETI METHODUL SUS DE TOT NU SA ASTEPTATI CA TRAFIK SA FACA TREABA DAR DECIZIA VOASTRA A FOST SA ALEGETI FUZIUNEA PENTRU O CORONITA CA A FOST MAI BINE DECAT SA LUATI BATAIE, BATAIA TE INVATA, BATAIA TE FACE JUCATOR! pana atunci pistol cu apa
PE PAROS ATI FOST 7 LIDERI SI NU VA DUS CAPUL PE 1 DINTRE VOI! INCAT SA FACETI O FIGURA FRUMOASA! ATI FACUT UN RAHAT PE BAT! DECIZIILE PULI 7 CREIERE NU AU FOST CAPABILE SA GANDEASCA SA MEARGA TREABA SI VA MAI DAU N EXEMPLE SI SITUATII DACA VA MAI BATETI CU PUMNUL IN PIEPT DE LIDEREALA SI DE JOC!
Nu vreau sa ma cert cu tine sau altceva, vreau doar sa imi spui si mie un lucru notabil pe care l ai facut tu pe paros., tu fiind unul dintre intemeietorii principali ai aliantei, cel care a adus o gramada de jucatori in alianta si care alaturi de mine si cosmin trebuiau sa se ocupe de alianta. Unul singur, orice de la o actiune organizata, un global dat, o idee de strategie, de colonizat, de pact. Singurul lucru care mi-a ramas in minte despre tine acolo e ca ai avut doua orase pe insula cu demos pe care ai cerut protectii si def. ATAT!
 

DeletedUser16184

Guest
Daca te bati cu aliantele de top ar trebui sa ma simt flatat ca fac parte dintr-o alianta de top si ar trebui sa rad de demos ca a ajuns o alianta de mana a doua ca ai pact cu ei
 

DeletedUser16184

Guest
@andreyy92 lasa-l in pace nu cauta sa-i arati ce a facut pe paros ca se va ajunge la cearta si facem cacatul prafului.Gabi o singura convorbire vreau sa mai avem telefonica apoi promit ca pana la finalul byllis-ului nu mai caut dialog cu tine,e spre binele la amandoi
 

DeletedUser16356

Guest
Nu vreau sa ma cert cu tine sau altceva, vreau doar sa imi spui si mie un lucru notabil pe care l ai facut tu pe paros., tu fiind unul dintre intemeietorii principali ai aliantei, cel care a adus o gramada de jucatori in alianta si care alaturi de mine si cosmin trebuiau sa se ocupe de alianta. Unul singur, orice de la o actiune organizata, un global dat, o idee de strategie, de colonizat, de pact. Singurul lucru care mi-a ramas in minte despre tine acolo e ca ai avut doua orase pe insula cu demos pe care ai cerut protectii si def. ATAT!
Am zis eu ceva pe lumea paros? am raspuns singur la intrebare uite dau copy paste " am fugit ca am avut alte lucruri mai importante de facut cu viata mea decat un joc si am sa fug de fiecare cand am alta ocupatie care imi aduce profit si starea de bine nu am sa stau sa imi pierd viata in fata unui monitor in viata trebe sa faci si ceva constructiv/productiv asta este primul aspect "
DA pe paros am cerut deff si protectii ca asa am vrut sa stau pe insula cu demos sa vada cum e sa fii zidar primul aspect si al doilea ca nu am avut timp si aici revin la articolul 1 alianta 10 paragraful 3 din constritutia Romaniei o privire mai sus.
Si indiferent ca eram dintre LIDERII PRINCIPALI! Erati voi cu suficient timp si aici revin daca va ducea capul faceati treaba cu alianta de la inceput cu mine sau FARA MINE! ca aveti un pic de VECHIME IN SPATE! dar degeaba.
 

andreyy92

Membru activ
In privinta celorlalti din method nu cred ca am jignit vreodata pe cineva sau nu cred ca am defavorizat pe cineva. Cand s-a facut pactul am promis tuturor ca daca castigam lumea toti vor lua coronite, eu zic ca m-am tinut de cuvant. Aici suntem adversari, n-am nimic cu voi chiar va cunosc pe majoritatea iar cu unii sunt prieten. Jucam frumos si vedem ce iese
 

DeletedUser17042

Guest
In privinta celorlalti din method nu cred ca am jignit vreodata pe cineva sau nu cred ca am defavorizat pe cineva. Cand s-a facut pactul am promis tuturor ca daca castigam lumea toti vor lua coronite, eu zic ca m-am tinut de cuvant. Aici suntem adversari, n-am nimic cu voi chiar va cunosc pe majoritatea iar cu unii sunt prieten. Jucam frumos si vedem ce iese
O sa jucam frumos pana la un moment dat! Sper ca sunteti toti constienti de asta!!
 

DeletedUser16356

Guest
In privinta celorlalti din method nu cred ca am jignit vreodata pe cineva sau nu cred ca am defavorizat pe cineva. Cand s-a facut pactul am promis tuturor ca daca castigam lumea toti vor lua coronite, eu zic ca m-am tinut de cuvant. Aici suntem adversari, n-am nimic cu voi chiar va cunosc pe majoritatea iar cu unii sunt prieten. Jucam frumos si vedem ce iese
ce legatura are asta cu ce discutam? era vorba ca method fara nu stiu cine nu merge, si am explicat situatia si lidareala method cum o mers cu x si cum a mers cu y
Suntem prieteni nu incurcam prietenia cu jocul eu asa le iau.
 

DeletedUser17042

Guest
Cine mai vorbeste urat si de rau in seara asta,ma-sa-i curva si a re Covid!!
 

DeletedUser13143

Guest
methodul va fii sus cat timp eu joc si is activat cum imi place mie.Am vazut cum a mers pe paros unde nu am activat cu restul liderilor ba in vacanta ca ma las ca fuziune sa castige cine? Aia o fost decizia method atat au putut liderii sa fuga de lupta in fuziune dupa o coronita, niste rupti in cur sa joace cu Aia pe care trebuia sa ii “violati” halal jucatori in fata mea ca si jucatori nu aveti cuvant si aveti multe inca de invatat va mai las 10 lumi sa jucati si dupa o dam 1v1 si un pic de moral sa mearga alianta cu a mers pe idalium in care iti confirma si capone soul si altii cum a fost cu noi si stii si tu rage cum a fost.
daca taceai filozof ramaneai . cand am sters pe zakros ai stat al dracului sa te lupti cu wuild . inainte sa comentezi despre unii nu uita ca multi te cunoastem de ceva timp . ai fost baiat fain dar nu stiu ce naiba s-a intamplat cu tine .
 

DeletedUser16356

Guest
Cine te a pus sa stergi? Trebuia sa stai sa astepti povestea zakros s a mai discutat de n ori pe n pagini, nu s a intamplat nimic suficient sa fiu hartuit si aratat cu degetul de ceva ce nu imi sta in caracter si imi vad de treaba, daca te a deranjat trecerea mea in wild stai linistit am refuzat coronita si am stat doar sub numele wild inactiv de peste 20zile ca tu ai ales sa stergi la nervi a fost problema ta .
 

DeletedUser17140

Guest
ma opresc aici din scris abureli pe extern, din respect si pt unii dintre fostii colegi

poate invata rage sa se compoarte cu voi, cei din sons, in echipa
abia atunci o sa joc cu o mare placere si tragere de suflet indiferent de rezultatul final al lumii
 

DeletedUser13143

Guest
Cine te a pus sa stergi? Trebuia sa stai sa astepti povestea zakros s a mai discutat de n ori pe n pagini, nu s a intamplat nimic suficient sa fiu hartuit si aratat cu degetul de ceva ce nu imi sta in caracter si imi vad de treaba, daca te a deranjat trecerea mea in wild stai linistit am refuzat coronita si am stat doar sub numele wild inactiv de peste 20zile ca tu ai ales sa stergi la nervi a fost problema ta .
ma refeream la pasajul : fuga de lupta . imi cer scuze ca nu ti-am scris excat am crezut ca stii sa extragi . in fine voiam doar sa semnalizez acuzele pe care le adresezi unor jucatori ( cum tu spui ca nu ai fugit de lupta la wild asa poate au facut si ei ) . eu te stiu om ok hai sa nu facem din fiecare forum un circ . noi nu vorbim de jucatori tai chiar daca ne-au fost colegi pe paros tu nu vorbesti de ai nostri . cred ca putem trece peste trecut si sa ne simtim bine chiar daca vorba lui poli : a-ti adunat tot ce puteati aduna sa bateti sonsul , mai lipsea wild si erau toti jucatorii de pe asediu . legat de valoare eu am un princiu : valoarea ti-o dau adversarii .
ps: indiferent ce spuneti de noi ne simtim bine cand vedem peste 17 (alainte+academii) adunate sa ne bata
 

DeletedUser16935

Guest
era iulian pe cont si eu eram la baute sau sa fut,cand am inceput sa joc nimeni nu mi-a bagat nava prin actiune
"Eram la baute sau sa fut" , zoofilule , ma si alea de pe publi24 refuza a se fute cu tine .
Cand te aud pe tine de futut ,fac isterie de ras .
Mai nou futi animale ,iepuri .
Zoofilul puli .
Sa vezi bukake la curul tau .
Chiar sunt curios cat rezisti pe 2 lumii
si billys si apollonia .
Pe apollonia cel putin gang bang "iepuras".
Maine sunt si eu in 44 .
Vine potopul zoofilule , vorba lui Iuli :" o sa ne facem un scop din a te face carpa noastrape grepolis" .
 

NoobFromRo

Stie Tot
Seara bună tuturor!

Tot nu vor să bage bonus aici?
Am deja 4 nopți la rând în care am pus geana pe geana maxim 2 ore :(
E aiurea lumea asta
 

DeletedUser16184

Guest
ma opresc aici din scris abureli pe extern, din respect si pt unii dintre fostii colegi

poate invata rage sa se compoarte cu voi, cei din sons, in echipa
abia atunci o sa joc cu o mare placere si tragere de suflet indiferent de rezultatul final al lumii
eu ma comport cum trebuie cand nu sunt atacat,cand tu ma ataci sau celalalt bufon raspund cu aceiasi moneda,poza aia a fost de amuzament daca voi puneti poze la fel crezi ca ma simt atacat?nu frate,eu nu uit ca am fost colegi,dupa lumea asta putem fi iar prieteni cum eram cand jucam impreuna,inafara de bila care imi suge pula la orice ora si-mi bag pula in morti lui,cu alt jucator n-am nimic,m-ai vazut pe apolonia sa zic de demos si capone?nu frate,ca nu joaca acolo.only cancan,nimic mai mult
 
Ultima editare de un moderator:

juseppe2

Membru
methodul va fii sus cat timp eu joc si is activat cum imi place mie.Am vazut cum a mers pe paros unde nu am activat cu restul liderilor ba in vacanta ca ma las ca fuziune sa castige cine? Aia o fost decizia method atat au putut liderii sa fuga de lupta in fuziune dupa o coronita, niste rupti in cur sa joace cu Aia pe care trebuia sa ii “violati” halal jucatori in fata mea ca si jucatori nu aveti cuvant si aveti multe inca de invatat va mai las 10 lumi sa jucati si dupa o dam 1v1 si un pic de moral sa mearga alianta cu a mers pe idalium in care iti confirma si capone soul si altii cum a fost cu noi si stii si tu rage cum a fost.

:))) tare asta ... fara trafik pe paros method a fugit de lupta ... asa cu trafik aici au intrat direct in pact cu toate aliantele cu care se bateau pe paros :)))
 
Sus