Petitie Bonus de noapte

  • Autor subiect DeletedUser17024
  • Data de început

DeletedUser17140

Guest
Fa ticket si vedem cand luam ban...
gutza a luat ban in seara in care l-am intrebat cand se face fantoma :)))
iar la tine stiu ca n-o sa se-ntample.. asa-i cand il ai pe tata stil in buzunar

vin cu propunerea sa lasi mancatul de cacat pe extern si sa incepi sa si joci ceva pe lumea asta ca sa ai macar cel mai mic drept de comentarii :)))
 

DeletedUser16184

Guest
dupa event iti promit ca va sare toata granita in aer :) ca na...pe event toti prosti (ca tine) au macar un full de mitice
 

DeletedUser17140

Guest
P.S: daca ne violezi cum ai facut-o si cu sons de ti-ai luat 3 nave intr-o seara mai bine te duci direct pe granita cu demos ))
 

DeletedUser16184

Guest
desi nu-mi place sa-i laud pe cei din demos,dar acolo sincer imi va fi mai greu decat cu voi...iar pe tine te batea anonymous...in m35....ai curaj sa vorbesti...methodul fara mine andrey92 shev trafik kop cristina cosmin si seby e pamant...
p.s cand imi vei baga tu o nava sau un alt pacalici din method atunci sa va laudati,daca imi va baga un jucator adevarat din method nava il voi felicita ca merita,dar pana atunci tu tentativa de jucator stai jos ca momentan ai nota 1...
p.s 2 cand am luat navele de la alde stupefy ank,era iulian pe cont si eu eram la baute sau sa fut,cand am inceput sa joc nimeni nu mi-a bagat nava prin actiune
 

DeletedUser16184

Guest
Pai vezi ca pe granita cu noi, si-a luat 4 intr o dimineata :))))))
4 intr-o dimineata,era in saptamana dintre craciun si anul nou,mi s-a rupt pula de joc atunci,de ce dupa am recuperat orasele si v-am dat la muie pana ati sters?:))))))) cine a sters pe paros,ca am o pierdere de memorie...
 

DeletedUser17140

Guest
Pai vezi ca pe granita cu noi, si-a luat 4 intr o dimineata :))))))

pai daca-ti da nava.. zeul rage te-a spart in cur :))))) daca ia el nava " bag pl eram beat rupt coaie naveam ce sa fac, le luam inapoi, ma pis pe ei" (scris, evident, dupa gramatica folosita de primatele ca rage)

mai bine ar recunoaste-n pula mea ca singurul lucru care l-a facut sa bage nave acolo a fost Stark si inca vreo 3-4 (ocazional si ala de l-o facut prost mai sus) pe care-i suna la 4 dimineata sa-i bage deff.. altfel era apa de ploaie
 

DeletedUser16184

Guest
am bagat nave cu stark,prin actiune,intr-o actiune se implica minim 2 persoane :) csf 2 insi vs 6-7-8 cati erau si-au luat viol :) si asta e adevarul cand luam nave le dadeau la bulelea nici macar prin actiune sa bage vreuna:)))))))) tu si inca cativa papitoi din method o sa patiti ce au patit demosari,fantomite va faceti aici :))))))) va mai trebuiesc academii si pacte ca sa puteti sa ne faceti fata:))))))))
Acum ca ne-am facut si tricouri pentru voi, jucati doar primii 11 sau tot stadionul?
 

DeletedUser16184

Guest
:)))))))))))))) te trec pe lista de asteptare,acolo trec toti prostii :))))
 

DeletedUser16184

Guest
@xenojohn vezi ca toata lumea paros mi-ai fost fan :))))) cand dadeam pe grup ss-uri cu actiunile si cu secundele ramaneai uimit cum dau asa la secunda :)))))) in viata ta nu vazusei asa secunde
 

seby9717

Membru
Vezi atașament 3359


va rog frumos ajutatima cu un laike ca sa am destula hirtie sa ma sterg la cur.
cine da like are garantat urmatoarele 3 atacuri cu noroc pe plus.
Ba @RAGEE. Papagalule tu cu fata asta e butoi explodat vii la mine ba pisatule uitate cat esti in poza ba butoi de cacat ce esti :))))))
De asta te dai tu mare pe aici ca iti place sa te dai de-a rostogolul:))))...
Fmm de urâtul pulii ce esti ar trebui sa imi dai banii ba ca te bag in seama butoi de cacat ce esti :))))
 

DeletedUser16974

Guest
da-te-n plm ca esti mai ceva ca Romania in al doilea Razboi Mondial :))))
cat timp pana luati ban si tu si gutza?

Nu imi mai pronunța numele ca nu am chef de tine. Atât iti spun, serverul asta sunt cuminte.

Pe paros ai fost o pizdulică cuminte, in schimb aici, vad ca ai gura mare.
 

DeletedUser16356

Guest
desi nu-mi place sa-i laud pe cei din demos,dar acolo sincer imi va fi mai greu decat cu voi...iar pe tine te batea anonymous...in m35....ai curaj sa vorbesti...methodul fara mine andrey92 shev trafik kop cristina cosmin si seby e pamant...
p.s cand imi vei baga tu o nava sau un alt pacalici din method atunci sa va laudati,daca imi va baga un jucator adevarat din method nava il voi felicita ca merita,dar pana atunci tu tentativa de jucator stai jos ca momentan ai nota 1...
p.s 2 cand am luat navele de la alde stupefy ank,era iulian pe cont si eu eram la baute sau sa fut,cand am inceput sa joc nimeni nu mi-a bagat nava prin actiune

methodul va fii sus cat timp eu joc si is activat cum imi place mie.Am vazut cum a mers pe paros unde nu am activat cu restul liderilor ba in vacanta ca ma las ca fuziune sa castige cine? Aia o fost decizia method atat au putut liderii sa fuga de lupta in fuziune dupa o coronita, niste rupti in cur sa joace cu Aia pe care trebuia sa ii “violati” halal jucatori in fata mea ca si jucatori nu aveti cuvant si aveti multe inca de invatat va mai las 10 lumi sa jucati si dupa o dam 1v1 si un pic de moral sa mearga alianta cu a mers pe idalium in care iti confirma si capone soul si altii cum a fost cu noi si stii si tu rage cum a fost.
 

DeletedUser16974

Guest
Eu nu vreau sa intru cu nimeni in discutii pe aici. O sa imi vad de jocul meu si cam atat. In rest, ne vedem pe joc. Mult noroc celor din demos si celor din method sper sa facem un joc frumos.
 

DeletedUser16184

Guest
METHODUL PE PAROS NU A MERS BINE DIN CAUZA TA ! Ai promis ca vei juca pula mea si dupa ai fugit,in momentul ala aveam de ales ori sa lasam demos sa castige ori sa nu lasam demosul sa castige,cum eu andrey si ceilalti nu suportam demosul am ales sa jucam cu sons,ceea ce a fost si miscarea castigatoare a lumi,iar pe lumea asta te asigur ca dupa ce se termina carantina methodul cade,pentru ca tu te vei lasa sau nu vei mai juca cu acelas chef.Tu esti suparat pe noi pentru ca pe lumea asta am ales sons si nu method atata tot dar dupa ce se termina lumea asta vom fi la fel ca inainte,oamenii nu dusmanii(bine dusmanii suntem in capul tau).Te provoc eu la 1v1,dar iti zic ceva degeaba esti bun la 1v1 daca nu ai alianta care sa te sustina ca asta este grepolisul un joc de echipa:) iar ce ai tu in alianta sunt jucatori mediocri(ca si skill) dar ca si colectiv nota 10.Poate ii inveti ce e si simtul umorului daca jocul nu vor sa-l invete.
Si inca ceva te rog,hai sa nu intram in subiecte de genul,ca stricam si relatia de prietenie din cauza unui cacat de joc,ca nici eu nici tu nu ne vom lasa niciodata orgoliu la o parte
 

DeletedUser17140

Guest
andrey si kop au respectul meu ca jucatori indiferent de ce decizii au luat :)))
shev a fost bun pana cand a bagat vacanta... dupa a revenit cu pretentii de coronita si 0 implicare
tokyo membra vitala method??? asta chiar ii buna :))))))
 

DeletedUser16356

Guest
METHODUL PE PAROS NU A MERS BINE DIN CAUZA TA ! Ai promis ca vei juca pula mea si dupa ai fugit,in momentul ala aveam de ales ori sa lasam demos sa castige ori sa nu lasam demosul sa castige,cum eu andrey si ceilalti nu suportam demosul am ales sa jucam cu sons,ceea ce a fost si miscarea castigatoare a lumi,iar pe lumea asta te asigur ca dupa ce se termina carantina methodul cade,pentru ca tu te vei lasa sau nu vei mai juca cu acelas chef.Tu esti suparat pe noi pentru ca pe lumea asta am ales sons si nu method atata tot dar dupa ce se termina lumea asta vom fi la fel ca inainte,oamenii nu dusmanii(bine dusmanii suntem in capul tau).Te provoc eu la 1v1,dar iti zic ceva degeaba esti bun la 1v1 daca nu ai alianta care sa te sustina ca asta este grepolisul un joc de echipa:) iar ce ai tu in alianta sunt jucatori mediocri(ca si skill) dar ca si colectiv nota 10.Poate ii inveti ce e si simtul umorului daca jocul nu vor sa-l invete

am fugit ca am avut alte lucruri mai importante de facut cu viata mea decat un joc si am sa fug de fiecare cand am alta ocupatie care imi aduce profit si starea de bine nu am sa stau sa imi pierd viata in fata unui monitor in viata trebe sa faci si ceva constructiv/productiv asta este primul aspect, al doilea aspect este ca TRAFIKKK sa iti intre bine la cap va juca intotdeauna contra jucatorilor de "TOP" si in allianta care imi creaza o stare de bine si nu am sa ma refugiez in NICI O ALIANTA! si nu am sa ling pe nimeni in cur pentru nimic iar daca imi trebuie sa castig un rahat de HALL OF FLAME lume de lume mergeam cand vroia pula mea in Demos sau daca imi trebuia sa rup norma la alianta cu skillul mergeam pe extern limba straina cunosc ma descurd imi cautam alianta si activam.
Nu am cu nimeni nimic personal suntem prieteni, aici nu suntem colegi ci dusmani pe alta lume vedem ce va fi.

SI DACA ASA JUCATORI VA CREDETI INCAT SA FITI LIDERI TREBUIA SA DUCETI METHODUL SUS DE TOT NU SA ASTEPTATI CA TRAFIK SA FACA TREABA DAR DECIZIA VOASTRA A FOST SA ALEGETI FUZIUNEA PENTRU O CORONITA CA A FOST MAI BINE DECAT SA LUATI BATAIE, BATAIA TE INVATA, BATAIA TE FACE JUCATOR! pana atunci pistol cu apa
PE PAROS ATI FOST 7 LIDERI SI NU VA DUS CAPUL PE 1 DINTRE VOI! INCAT SA FACETI O FIGURA FRUMOASA! ATI FACUT UN RAHAT PE BAT! DECIZIILE PULI 7 CREIERE NU AU FOST CAPABILE SA GANDEASCA SA MEARGA TREABA SI VA MAI DAU N EXEMPLE SI SITUATII DACA VA MAI BATETI CU PUMNUL IN PIEPT DE LIDEREALA SI DE JOC SI O SA INTELEAGA DOAR AIA PE CARE II DUCE CAPUL ca altfel revin la vorba PISTOL CU APA! Intra pe o ureche iese pe cealalta si o luam de la capat ne invartim ca si cainele in jurul cozii dupa cacat
 
Ultima editare de un moderator:
Sus