Petitie Bonus de noapte

  • Autor subiect DeletedUser17024
  • Data de început

DeletedUser16922

Guest
Cred ca e buna ideea cu bonusul ar fi mai bine dacă ar fi bagata
 

DeletedUser16184

Guest
:))))))) eu nu am fost la minuni ca nu m-a interesat coronita si am lasat locul meu altui jucator care nu a mai aparut niciodata in hall of fame:))))))))))) iar pe contul pe care am jucat eu pe paros adica IulianAk47 o sa-si primeasca coronita ca merita si baiatul acela sa aibe coronita pe cont :) pe cand tu gucci esti prins doar in offside:))))
 

DeletedUser16184

Guest
Lumea Byllis e un fel de Champions League la grepolis. La ce tot va agitati daca sunteti de divizia B? Nu treceti de preliminarii. Parasiti competitia la o saptamana dupa protectie :)))
:))))))))))) ai ascultat dani mocanu te-am prins golane :))))))))
 

DeletedUser15009

Guest
Acum macar stim cine dadea accelerari aiurea :)))
Dadeam unde trebuie si cum trebuie...

vreti sa vedeti manastireanu cu 300 orase cat a donat?

f7c3cf8407
 

DeletedUser16184

Guest
La minuni cei mai avantajati sunt cei care sunt pe insule,ei baga cele mai multe resurse gen cum a fost poli si a avut si inventarul care l-a ajutat si conteaza si cat de aproape ai orasele :) iar lumea era castigata oricum doar ca baietii au vrut sa o faca intr-un timp record...
 

DeletedUser6507

Guest
La minuni cei mai avantajati sunt cei care sunt pe insule,ei baga cele mai multe resurse gen cum a fost poli si a avut si inventarul care l-a ajutat si conteaza si cat de aproape ai orasele :) iar lumea era castigata oricum doar ca baietii au vrut sa o faca intr-un timp record...
Recordurile vor fi doborate oricum,de ce?Pai in primul rand avansarea jocului,daca pe lumea asta ar fi intrat 100 de jucatori intr-o ally,nu 25,recordul era doborat...si tot asa.+ bonusurile pe care altii in trecut nu au beneficiat de el:),si anume sporirea de favoruri si bla bla...dar nu au venit sa se laude ...ca frate...am facut minunile intr-un timp record;)
 

DeletedUser16184

Guest
sa vina o alta alianta pe lumea asta si sa se bata la castigarea ei si sa incerce sa doboare ce a facut sons pe paros :)
 

DeletedUser15009

Guest
sa vina o alta alianta pe lumea asta si sa se bata la castigarea ei si sa incerce sa doboare ce a facut sons pe paros :)
Acum ii lauzi? cel mai mare accent pe castigarea lumii l-a avut grupul lui not impressed . odata cu venirea lor in sons, sons a capatat un avantaj .
Din method cati playeri au fost buni ? doar 3, shadow wolf , shev si tepes100
restu apa de ploaie
 

DeletedUser16184

Guest
mereu laud o alianta/un jucator daca face ceva extraodinar,pe apollonia am dat global in wild si i-am felicitat pentru trupele stranse pe zid 0 desi a fost adios nava. jucatori din method au fost buni cu toti,dar cei 3 mentionati de tine si cu andrey s-au remarcat la minuni,dar cand eu si stark ne bateam cu "elita demosului" sau cei din 35/45 se bateau cu alde strcln, tu te rugai de mine sa-i dau fake-uri lui justitiarul sau rogyk ca sa le bagi o nava ca prin actiune nu puteai...deci taci din gura si lasa jucatori buni sa joace,tu esti doar o frectie pentru unii dintre noi
 

DeletedUser15009

Guest
mereu laud o alianta/un jucator daca face ceva extraodinar,pe apollonia am dat global in wild si i-am felicitat pentru trupele stranse pe zid 0 desi a fost adios nava. jucatori din method au fost buni cu toti,dar cei 3 mentionati de tine si cu andrey s-au remarcat la minuni,dar cand eu si stark ne bateam cu "elita demosului" sau cei din 35/45 se bateau cu alde strcln, tu te rugai de mine sa-i dau fake-uri lui justitiarul sau rogyk ca sa le bagi o nava ca prin actiune nu puteai...deci taci din gura si lasa jucatori buni sa joace,tu esti doar o frectie pentru unii dintre noi
frectoe? tu ai ajuns la 30 rase si ai fost banat.
eu la 160 orase si totusi, nu am fost banat. este o diferenta intre mine si tine
si sa iti mai spun ceva, eu am renuntat la paros, nu am fost eliminat :)
tu cand ai sa ajungi la 160 orase sa comentezi in dreptul tau ca sunt o frectie de jucator.

si paturile care s-a mutat in m65 a ajuns la 70 de orase, daca nu se muta ajungea si el la 120 orase lejer
 

DeletedUser16184

Guest
de ce il aduci in vorba pe paturile?eu nu l-am mentionat in ce ai citat tu,scuza-ma dar eu am avut orase doar pe granita se pot vedea cuceririle mele si da am banat contul cu care jucam ca sa creada rezz ca am disparut,dar am avut plan de rezerva mereu.tu din 160 de orase ai cucerit de la demos maxim 10 si de la oceania iar maxim 10 dar nici atat nu ai avut,in rest doar ciuperci interne si orase luate in 46 sau ce mare era aia,ai incercat sa te reintorci in sons si baietii nu te-au mai primit pentru ca esti prea prost si pentru mine esti o frectie (un jucator foarte slab care doar pupa in cur pe x y z ca sa castige)oricand la orice ora iti dau cu jocul in cap si te fac sa te duci la locul de rusine ca multi altii cocosei care au avut glas :)
p.s maxim 2-3 zile mai comentezi aici apoi iar imi dai mesaje pe wapp si ma pupi in cur :)
 

DeletedUser15009

Guest
Nu am incercat sa ma reintorc si nu voi incerca nici in viitor sa ma reintorc in sons.Iti poate confirma thebestanimal,politimisoara,mexican,manastireanu daca am incercat. Unde scuip nu ling , nu sunt rage
 

DeletedUser15009

Guest
cat despre dat cu jocul in cap,ramane de vazut care cui da cu jocul in cap. Eu tie sau tu mie?
 
Sus