Pack cu mai muţi Zeii.

DeletedUser6553

Guest
Doar o precizare,unitati mitice,nu mistice:D:D
Daca nu cumva vrei sa schimbe si numele:D:D

Cred eu ca degeaba se introduc zei noi daca puterea de regenerare a favorulior ramane aceeasi.
In cazul in care s-ar ajunge la un maxim de 9,10 zei... de ce ne-am mai face trupe?:D:D
O ardem cu zeitati:D:D....
Joc mai complex implica timp mai mult de pierdut(nu trebuie sa stai la pc ca sa pierzi timpul,eu ma refer la timpul pierdut ptr a intelege si a gasii cele mai bune combinatii).....
 

DeletedUser6509

Guest
e ok bro , am dat o ideie oricum vor pune in aplicatie un nou zeu , e doar o problema de timp ":)
 

DeletedUser6553

Guest
Grepolis este un joc dar pana la urma zic eu ca-i marketing....un tip nou nu se va apuca de el daca-l gaseste prea complex:D:D
!!
E draguta ideea ptr noi,cei vechi:D:D
 

DeletedUser

Guest
Demeter In mitologia greaca, zeita a granelor si a recoltelor bogate, fiica a Titanului Cronos si a Reei. Cand fiica sa Persefona, a fost rapita de catre Hades, supararea Demetrei a fost atat de mare incat a neglijat pamantul; nici o planta nu mai crestea, iar foametea a cuprins intreaga lume. Inspaimantat de aceasta situatie, Zeus i-a cerut fratelui sau, Hades sa i-o inapoieze pe Persefona mamei sale. Hades a fost de acord, dar inainte de a o elibera, a obligat-o pe fata sa manance seminte de rodie, care ar forta-o sa se intoarca la el cate 4 luni pe an. Lipsa de viata a naturii pe timpul iernii, se spunea ca se datoreaza supararii Demetrei, pricinuita de plecarea fetei sale
 

DeletedUser

Guest
mega tare propunerea dar cum au zis restul ar mai trebui lucrat nitel precum la phoenix era o pasare prea puternica ca sa fie asa de slaba...parerea mea este ca ar trebui sa scri un mess la admin si sa-i zici cati oameni te sustin...BAFTA
 

DeletedUser

Guest
In sfarsit o propunere folositoare ! Eu sunt PRO , mai mult de atat n-am ce sa zic.
 

DeletedUser

Guest
hhmmm. astea sunt luate de la forumul englezilor de la propuneri!
 

DeletedUser11486

Guest
mie imi place propunerea
Apollo

Puteri divine

Condu Soarele: Carele de lupta vor costa mai puţine resurse timp de 12 ore. (120 de favoruri)
Tir cu arcul: Primiţi cadou 5 arcasi la oraşul selectat. (50 de favoruri)
Lumină: Navele vor călători cu 20% mai bine. (100 de favoruri)
Vindecarea: Pierderile dumneavoastră în atacul selectat sunt cu 10-20% mai mici. (250 de favoruri)

Unităţi mistice

Pasărea Phoenix

Atac - 800
Apărare - armă neascuţită: 400
Apărare - armă ascuţită: 0
Apărare - arme de la distanţă: 800
Viteză: 35
Favoruri: 350

Python

Atac naval - 800
Apărare navală - 500
Viteză: 20
Favoruri: 400
 

DeletedUser9489

Guest
Orele depind de viteza serverului printr-o relatie matematica!
 

DeletedUser9424

Guest
doar ca unele vraji exista deja(Strigăt de luptă: Toate unitatile terestre primesc un impuls de 10% in atacul selectat. (150 de favoruri) este la atena cu 200 de favoruri astfel ca atena nu ar mai avea nici un rost,sau Cadou din Ceruri: Recrutarea trupelor terestre va fi accelerată cu 50%. (300 de favoruri) este la hera cu 80 de favoruri)
 
Sus