Pack cu mai muţi Zeii.

DeletedUser

Guest
Echipa din Romania poate modifica jocul independent de ceea ce se intampla pe restul serverelor?
 

DeletedUser

Guest
Echipa din Romania poate modifica jocul independent de ceea ce se intampla pe restul serverelor?

Nu.Cele mai bune idei,vor fi trimise de către echipa tehnică către INNO.Dacă ideea este cu adevărat bunp,va fi şi implementată.
 

DeletedUser

Guest
da este buna propunearea. imi place. dar sufar de pe ce server ai luat asta ?
 

DeletedUser6509

Guest
5fvu3art.jpg


3d29566955f444e04162631b09323897.jpg
- chemarea din ceruri - Ares se indura si protejeaza orasul de catre invadatori (Orice trupa ce ataca orasul ce se afla suba efectul vraji va lupta cu un noroc mai jos de -10 ) 350% - efectul se mentine pentru 6 ore

38de637231e734aa823c2662071ddc88.jpg
- Revenirea din adincuri - Pamintul se zbuciuma valurile se lovesc izbitor de tarm , revenirea lui Kraken pune sfirist faradelegilor. ( Vraja activa pe un atac in care participa si kraken mareste puterea de atac a trupelor cu 20% si scade zidul cu 5 nivele. 300 favoruri

0bc413328a7b6828eaf48ee1e4b29b79.jpg
Prevestirea - Un soim mare se ridica in nouri , pentru a prevedea atacurile inamice (Odata activata vraja pe o trupa in miscare , aceasta automat se intoarce inapoi , fara de a provoca vreo paguba)250 favoruri

6aa93b802cd2b3c60035a3f1884e6d67.jpg
Macelul - Furia lu Ares nu are margini acesta blestema si scuipa foc , oceanul se umple de singe. ( vraja activata distruge 25% din armata orasului) 500 favoruri

Unitatile mitice

13b2774256acb4106b035ad20c896781.jpg
- Kraken Este cea mai mare unitate mitica a adincurilor , tentacurile sale de citeva tone zdrobesc zidurile si zgudue pamintul, iar pieptul este aparat de un bloc de carapace rezistent. - 500 favoruri
Kraken

d0f047a50abad4dc630ebde50ec3bda6.jpg
- Monstrul pustiului nu are nici un inamic pe seama multumita rezistentei sale , clestii si coada plina de venin ii sunt cele mai periculoase arme. - 300 favoruri
Scorpionul Gigant


M-AM GINDIT SI AM FACUT EU CEVA :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6509

Guest
de ce anume la rusi ?
pai tot pentru grepolis vreau sa fac si eu ceva , e rau in asta ? sper ca vor analiza admini propunerea asta , daca ei viziteaza aceste topicuri

- - - Updated - - -

valyvlt - pai doar am propus nu ? :)
 

DeletedUser2743

Guest
da e propunere dar nu cred ca suntem bagati in seama
 

DeletedUser6509

Guest
ai dreptate , stii cind se face un joc sau un update ar trebui sa se tina cont de ideile si sugestiile jucatorilor , doar noi jucam , noi pierdem timpul si vrem sa vedem si unele din propuneri in joc , daca va place ideea pe care am inaintato si daca puteti , pai sa incercam sa sustinem ideea cei ce vor si sa mergem inainte :)
 

DeletedUser

Guest
Hmmm..
Dupa parerea mea aceasta este una dintre cele mai buni propuneri facute pana acum si ar cam trebui luata in seama ..Deci :) dragii nostri admini ,vrem sa stim ce parere aveti despre propunerea colegului nostru :D
 

DeletedUser6509

Guest
Multumesc mult de sustinere colegu :)

- - - Updated - - -

Sper sa atraga atentie si adminii :)

- - - Updated - - -

mai am ceva dragut :)

cb4b11c8a3cd489240f0f602bfd18dc0.jpg
 

DeletedUser

Guest
e de ajuns festivalul.iti dai seama ca pentru farmvillisti ar fi metoda perfecta de face pct pentru orase...
 

DeletedUser7784

Guest
Si care ar fi problema daca omul vrea festivale?
Deranjeaza?
 

DeletedUser

Guest
foarte interesante toate propuneriile , ar trebuii implementate , din punctul meu de vedere grepo ar avea nevoie de o schimbare de zei sau o adaugare ..
 
Sus