Pack cu mai muţi Zeii.

DeletedUser3991

Guest
Interesante propunerile, insa putin cam aberante, jocul e si asa destul de complex!
 

DeletedUser2743

Guest
la un moment dat iti trebuiesc mai multi zei.cu cat cresti mai mult iti trebuiesc mai multi(parerea mea)
 

DeletedUser6509

Guest
87uDm.jpg


Ares zeul razboiului e doar un artwork :)
 

DeletedUser

Guest
ar fi o idee buna introducerea mai multor zei in joc....5 sunt prea putini...de-ar fi macar 7 in modul normal si 8-9 in lumile eroilor ar fi mult mai bine...
 

DeletedUser

Guest
sunt mai mult decat suficienti zeii care sunt acum...mai multi zei ar face jocul mult prea simplu
 

DeletedUser

Guest
dar nu inteleg de ce ai pus la pasarea pheonix aparare arme ascutite0?e o pasare facuta din foc.armele ascutite nu prea au efect impotriva focului.pune:arme distanta1000,arme neascutite 800 si arme ascutite 500.
 

DeletedUser

Guest
ideea cu noi zei mi se pare incredibile!
sincer sunt mai mult decat de acord! sustin cu placere acest topic doarce de cand joc grepolisul nu a avut mari schimbari cu execeptia ( aparitiei: revoltei, lui hades , minunilor lumi si a lumi eroilor) si astea aparute intr-un timp cam traziutotusi nu ma apuc sa va spun povetea mea de cand joc si chesti ;) ideea cu care nu sunt de acord este puterea divina a lui ares macelul cred ca ar trebui folosita pe trupel care ataca orasul nu pe oras
 

DeletedUser

Guest
ideea este buna insa nu cred ca se va implementa vreuna din aceste zeitati atata timp cat pe lumea eroilor sunt 6,si pe lumile normale 5....
ar fi bn ca makar acel zeu al 6 sa fie si pe lumile normale.
 

DeletedUser6509

Guest
am incercat sa o inaintez , nu prea a fost acceptata de conducerea forumului sunt lenosi sa se ocupe de asa ceva , mai bine sa primeasca bani fara ca sa faca ceva folositor

in timpuyl asta ma mai lucrat la niste schimbari
 

Mr Jack

Super Moderator
conducerea forumului nu este "lenoasa", se ocupa de moderare si atat, de implementarea unor lucruri noi se ocupa dezvoltatorii jocului, iar in ceea ce priveste banii primiti, sper ca atunci cand primesti primul salariu sa primesti exact aceasi suma si tu.
 

DeletedUser5815

Guest
dar de ce e nevoie de zei in plus? pana la urma nici astia care sunt nu-s folositi la capacitate maxima

cat despre implementare, tine de structura fundamentala a jocului si doar INNO are capacitatea de-a o face, daca vrea si considera benefic acest lucru
in rest, no comment!
 

DeletedUser6509

Guest
Mr Jack esti un simplu moderator amice :D nu esti managerul acestui server dragul meu ,iar din simpla perspectiva ca lenosi am avut invedere , o regula care nu este respectat un proiect de pe acest forum poate fi inaintat de oricine , acesta are dreptul sa ii fie analizat si daca este unul intradevar bun sa-l expedieze la compania InnoGames

- - - Updated - - -

Iar Tani4ika :) de ce am nevoie eu ? , multumesc dar nu am nevoie atit cit au nevoie cei ce sustin acest proiect , toate persoanele care m-au rugat sa il expun pe forumul extern , pentru a fi votat , jocul devine din ce in ce mai plictistitor , uite unele momente la deschiderea jocului acesta a avut o faima mondiala fiind unul dintre primele cele mai reusite si interesante jocuri de Browser , acum acesta pierde raiting deoarece nu vine cu idei si propuneri pentru a se mentine in top singurile momente bune la grepolis au fost :

1. Lansarea jocului
2. Update al versia 2.0
3. Lumea eroilor
din considerente ca jocul nu are nici o reinoire momentan in afara de ideia unui Update HD care inca nu se stie daca va merge, ea nu vine cu nici o ideie sau ceva ce se poate de asteptat.
 

DeletedUser

Guest
frumos le ai inchis gura...bravo Slifer...da le la bot ca merita din plin...cand au venit cu personalitatea lumii atunci nu au zis ca nu e buna ideia ca au facut o ei, dar cand vine altcineva uite cum sar ca cocosii...la penit cu ei Slifer ;)

- - - Updated - - -

am uitat sa zic ca sunt PRO ...perfectionarea e mama succesului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2351

Guest
Cu cat este mai mic creierul uman cu atat mai multe prostii incap in el!
Iar pe acest forum sunt o gramada cu creierul mic;)
 
Sus