News-urile Lumii Hyperborea

  • Autor subiect Porcusorul Mizerabil
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Anca si eu le-am zis dar na ei se vor certa pana se vor ajunge la vacante...
 

DeletedUser

Guest
Felicitarile mele costa mult, de obicei pretul unei "vacante" ;)
 

DeletedUser

Guest
Nu incerc asta doar ca m-am schimbat in bn...sunt multi in situatia mea dar nu toti s-au schimbat in bn de exemplu bubulica...
 

DeletedUser9247

Guest
Vacantele nu valoreaza asa de mult daca avem voie sa ne creem alt cont ...

- - - Updated - - -

Nu esti tu in pozitia din care poti sa dai exemple.
 

DeletedUser

Guest
I-ai ziso...dfa nu vei inceta pana nu vei fi distrus in joc cam asta im dau seama:)...
CENTURIONI NU MAI EXISTA PT CA 2 JUCATORI DIN UP(SPIONI) AU DISTRUSO:)...

Daca nu incetati o sa public planul in continuare....

Eu nu sunt incoltit si atacat de nimeni pe joc doar pe forum unde se poate...

Iara minti :)))
Cod:
[font=Courier New][b](09.05.2013 18:57) 45.A01 atacă Roma (david658)[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Atacator[/b]: [b]45.A01[/b] [b]DFA1[/b] [b]Lost Legion[/b] Moral: 100 % [color=#b50307]Noroc: -13 %[/color]
[i]Ascunde[/i]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Aparator[/b]: [b]Roma[/b] [b]david658[/b] [b]La Grande Lost Legion[/b]  
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=B2.XX[/img]
    9     ? 
[color=#b50307]    9     0 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nu aţi capturat niciun fel de resurse.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Pierdere[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Atacator[/b]
     7200     6300     1620       72        0 [b]Aparator[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.1.23 created by Potusek[/font]
 

DeletedUser

Guest
Salut Anca,
La curent cu stirile noastre :p ne distram si noi cum putem na.
Cand te hotarasti sa faci anuntul bomba ca o sa-mi accepti invitatia de a juca cu noi vad ca Tatal lor e prin vacanta, ti-a trimis link-ul cu invitatia ? :p
 

DeletedUser

Guest
Aoleu , davide! Tot eu am distrus si Centurionii ????
Tu chiar nu te opresti nicaieri cu fantezia? De ce nu pui dovezile alea sa radem, hai , pls
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Un atac nu inseamna sa fi incoltit si atacat din toate partile si nu eram on ca uni mai au si viata reala:| ca bagam biremele si iti spargeam usoarele...
Mihai,thea joaca deja cauto pe joc daca vrei sa vezi dar te sfatuiesc sa nu te bagi cu ea...
App nu tu ai distruso ci 2 oameni din planu lu ionut-adisoru daca continui public si mai mult...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9247

Guest
Iris , nu noi am distrus Centurionii , alti spioni , dar noi i-am coordonat .;)
Tu ai uitat planul nostru secret?

- - - Updated - - -

Un atac nu inseamna sa fi incoltit si atacat din toate partile si nu eram on ca uni mai au si viata reala:| ca bagam biremele si iti spargeam usoarele...
Mihai,thea joaca deja cauto pe joc daca vrei sa vezi dar te sfatuiesc sa nu te bagi cu ea...
App nu tu ai distruso ci 2 oameni din planu lu ionut-adisoru daca continui public si mai mult...

David , ti-am spus ca imi consum saptamanal destul de mult argint ca sa stiu ce ai tu pe orase , zidurile la 1 , cateva trireme si 100-200 de prastiasi...
 

DeletedUser

Guest
Eh ma scuzi, m-am incurcat in planuri....imi cazusera si hartile din mana, alea cu punctele de aparare antiaeriana cand ne va ataca david cu blindatele rusesti dar zburatoare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu am nicio trirema inceteaza...
IN SFARSIT A RECUNOSCUT!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu incerc asta doar ca m-am schimbat in bn...sunt multi in situatia mea dar nu toti s-au schimbat in bn de exemplu bubulica...

Imi pare foarte normal sa ma schimb in rau ,nu ??Pupa-ti-as talpitele alea cu jarul :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut Anca,
La curent cu stirile noastre :p ne distram si noi cum putem na.
Cand te hotarasti sa faci anuntul bomba ca o sa-mi accepti invitatia de a juca cu noi vad ca Tatal lor e prin vacanta, ti-a trimis link-ul cu invitatia ? :p

Vad ca tataie nu e in vacanta:)
App,tolba cu invitatii parca era in dulapul tau :)

- - - Updated - - -
@ Sugativa
Nu te-am suportat destul pe Rho,vrei sa imi pierd rabdarea si pe hiper ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
david, nu de mine era vorba ci de Anca, pt a juca pe Hyperborea. Vezi cum vari tu oamenii in bucluc pt ca nu esti atent ???

..si ai trireme ! Triremele tale sunt celebre, toata lumea le stie. Noi le cautam disperati sa ti le ciocanim de ceva zile. De fapt nu eu, rautatile alea...stii tu care :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Deci nu ma suparati ca imi pun pantofii cu toc si ma incordez, da??? B-)
 

DeletedUser

Guest
Eh ma scuzi, m-am incurcat in planuri....imi cazusera si hartile din mana, alea cu punctele de aparare antiaeriana cand ne va ataca david cu blindatele rusesti dar zburatoare.

Aaa...uite si o luptatoare de meserie,stie de aparare AA si blindate rusesti :),tare,ai citit Sven Hassel ?

- - - Updated - - -

Deci nu ma suparati ca imi pun pantofii cu toc si ma incordez, da??? B-)
Fara tocuri va rugam ,pot provoca entorse sau cucuie !
 
Ultima editare de un moderator:
Sus