News-urile Lumii Hyperborea

  • Autor subiect Porcusorul Mizerabil
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Thea stim toti ca il admiri pe mihai sper sa nu incepi in curand cu nu stiu ce :))
 

DeletedUser

Guest
@ Porcusor

Eu de jamaican nu stiu nimic, nu il cunosc. Credeam ca e vba putin de Napoleon. -nici de el nu stiu nimic si nu am avut altercatii sau neintelegeri, doar david a avut-

Al doilea era david -in viziunea mea-.

Dar sunt realista, stiu f bine ca pt altcineva care citeste aici si eu pot fi un la fel de superpapagal. Nu stiu daca la fel de mare ca david pt ca asta e f greu de realizat. Dar nu ma deranjeaza. Cred ca, totusi, pana la urma toti, ne amuzam. Mai mult sau mai putin pe seama altora. :DDDDD Si altii pe a noastra!


Eu cred in schimbari,pana si david658 va reusii.El are o problema cu atentia.Initial credeam ca "riposteaza" decat in momentul in care e provocat.

Davide mane,ai toate sansele mane,eu cred ca sunt printre putinii care crede in sansa ta ca o sa-ti revii :p

Uite Jamacan de care iti vorbeam,cat de pacatos a fost el,uite-l cum s-a indreptat.Daca bun bolobocul pe el,este mai mult ca perfectul compus :p

jamaicanombun.png
 

DeletedUser

Guest
Nu il cunosc si nu ma cunoaste.
Daca tu, davidel , crezi ca ma faci sa-mi fie frica si sa dau inapoi fiindca imi bagi fitile si ma jenez, te inseli. Pot face o discutie de la egal la egal in masura in care am cunostinte, cu oricine, indiferent de sex. Lasa mieunaturile astea sexiste, asadar, ca nu ma sperii.

PS : Dar ce e? Nu mai ai fantezii cu Iou ? Gata?
 

DeletedUser

Guest
Dar poate o sa ne cunostem mai bine :p

Ma duc sa-l mai bat pe daddydoru la o dota ca si asta si-a luat lumea in cap.Nu se mai suporta deloc,l-am lasat sa ma bata de doua ori si nu-si mai vede lungul nasului.Revin in 2-3 ore.

Davide fi tare,poti sa devii un erou` deja esti hipercunoscut pe aici.

brb
 

DeletedUser

Guest
Ia treci aici davide, unde te-ai pitit ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am revenit,multumesc pt incurajari....ce mai face dadyadoru de pe rho nu l-am mai vazut(pe hiper am vorbit putin cu el)...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Actualizare...

Academia celor din Le Grande Arme,dupa o curatenie asa in mare,au trecut la curatenia generala.
Dupa curatenia generala a ramas decat crema. Au o fundatie solida baietii astia :)
Asta inseamna sa faci curatenie cu adevarat:

dracii.png
 

DeletedUser

Guest
Am revenit,multumesc pt incurajari....ce mai face dadyadoru de pe rho nu l-am mai vazut(pe hiper am vorbit putin cu el)...

De unde ne cunoastem domnu? ca eu pe rho nu am prea activat deloc...ma doare inca capul ca m-a batut porcusorul mizerabil si nu imi aduc aminte mai nimic :-/
 

DeletedUser

Guest
De unde ne cunoastem domnu? ca eu pe rho nu am prea activat deloc...ma doare inca capul ca m-a batut porcusorul mizerabil si nu imi aduc aminte mai nimic :-/

Treci la LoL sa-ti scot si de acolo fumurile alea de vedeta gata ai fugit :)))
 

DeletedUser

Guest
Dadydoru ma uitasi eu sunt david658:)...poate dam si noi toti 3 un lol odata de poveste va scot eu jocu din cap:)...
 

DeletedUser

Guest
pai chiar asa tocmai pe asta mic l-ai uitat dorue :)))

Clau treci la farmat,lasa dreacu LoL-u si dota ca nu sunt de tine.

Tu ai uitat ca trebuie sa faci performanta pe grepolis? Incepi sa devii neserios ?
Vrei sa numai ajungeti pe locul 1 si sa ne dezamagesti?
 

DeletedUser

Guest
Peste 2-3 ani bag pensie silviu ca acum am job pe grepolis:)
Am vazut pe forumu conducere ca te-a refuzat thea ca comandant dc?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu trebuie sa-ti dau tie explicatii, nu uita : NU mai faci parte din Lost Legion.
 

DeletedUser

Guest
Porcusor de Guineea, eu nu inteleg ce te tot bagi in seama aici pe forum, tu n-ai treaba nici nu Lost Legion nici cu La Grande Armee, tu defapt ce vrei? Niste laturi in troaca sau care-i problema? E foamete mare? Lasa-ne tata in vacanta...te cautam noi daca avem resturi sau laturi de dat la porci nu mai venii toata ziua la cersit. :(
 

DeletedUser

Guest
Porcusor de Guineea, eu nu inteleg ce te tot bagi in seama aici pe forum, tu n-ai treaba nici nu Lost Legion nici cu La Grande Armee, tu defapt ce vrei? Niste laturi in troaca sau care-i problema? E foamete mare? Lasa-ne tata in vacanta...te cautam noi daca avem resturi sau laturi de dat la porci nu mai venii toata ziua la cersit. :(

Ma Napoleon,ma iubitule,ma nefericitule e greu sa intelegi esenta acestui topic? Dar esti agitat rau,de ce draga in halul asta? Aici tu esti cel care cauta prietenie,aici discutam ce se mai intampla pe minunata noastra lume unde activam.
Vino cu ceva stiri,noutati,planuri de viitor,fuziuni,dizolvari etc. Sa le putem discuta cu totii ca niste prieteni,sa putem socializa.
Fa un anunt de ultima ora,ai facut pace cu mine si m-ai invitat in alianta :)) ceva de genu.
I-a da-ne peste nas cu un o stire bomba,uimeste-ne.
 
Sus