News-urile Lumii Hyperborea

  • Autor subiect Porcusorul Mizerabil
  • Data de început

DeletedUser9247

Guest
Ce cauta porcusorul aici?:eek:
El este considerat de mine membru al aliantei Lost Legion II .;)
 

DeletedUser

Guest
ce faci david? te-ai inmuiat? ce esti asa pleostit si fara vlaga?
unde-s spionii, sforile, marionetele, planurile diaboloce, forumurile ascunse ale altora chestii trestii broaste raioase? ce faci mai?
 

DeletedUser

Guest
Nu m-am inmuiat am si planu lui ionut tot descoperit dar ionut stie bn ca stiu tot insa il mai las putin:)...
Ionut nu uita ce ti-am zis pe mess tu existi pt ca vreau eu si incep sa ma plictisesc:)...
@Ionut:Mihai nu va fi niciodata din familia furata de un tradator:)el este prea bun pt asemenea oameni...
 

DeletedUser9247

Guest
Tu cand vei intelege ca LL 2 nu are nicio treaba cu tine?
David , incearca sa fii original , iar cand iti mai spun pe skype ca tu esti intemeietor in LL doar pentru ca vreau eu , ca nu vei mai fi cand ma voi plictisi si ca incep sa ma plictisesc nu mai fi un papagal. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
I'auzi Iou, ne-a descoperit david planurile tradatoare, alea ascunse in gaura nibelunga. Repede sa le schimbam...sau sa nu le schimbam....facem ca smecherii aia cu Debarcarea in Normandia.

Hai mai david ca eu doar glumesc, tu da in vileag acele planuri tradatoare, arata-ne munca ta antispionaj , fa-ma odata de ras sa rad si eu... hai ca tare e misto cand incepi tu cu din astea, pls pls pls
 

DeletedUser9247

Guest
Napoleon , nu mai incerca sa pari interesant , nu esti. :)
Pe noi nu ne intereseaza "scorul" .
Tu nu trebuia sa dormi la ora asta si sa visezi ca esti in cea mai buna alianta de pe lumea Hyperborea?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pe tine parca te-am mai rugat de 2 ori sa taci...Ai uitat?
 

DeletedUser

Guest
:D cea mai tare faza de aici este ca nu se cearta toata lumea cu toata lumea...nu !!! Tirurile sunt f precise. De ex eu ma cert cu david dar ma feresc ca respectivul ala de tamaie, sa ma cert cu altcineva. De asemenea, "altcineva" a observat miscarea mea tactica si se fereste si el tot ca respectivul ala de tamaie sa se certe cu mine. Recunosc ca david saracul e cam incoltit si atacat din toate partile dar o merita !!! Ca el ii vede pe toti spioni, centurioni, turnatori, tradatori...
Mai david, acum ca centurionii nu mai sunt, tu de cine mai zici ca e seful centurionilor???? spionul lor cine mai e?
 

DeletedUser

Guest
Napoleon , nu mai incerca sa pari interesant , nu esti. :)
Pe noi nu ne intereseaza "scorul" .
Tu nu trebuia sa dormi la ora asta si sa visezi ca esti in cea mai buna alianta de pe lumea Hyperborea?

La disperare vad ca cersesti si tu un os...mai sapa putin :D :D
 

DeletedUser

Guest
Dar auziti? Aici suntem la Stirile lui Porcusor, cred ca putem bate toti campii ca de aia a facut rubrica, sa ne luptam in noroi si sa ne dam in spectacol. Dar doar vedeti si voi nu mai scrieti acolo la Top 10 aliante ca ne inchide domnul Jack rubrica si ar fi neplacut pt toti.
 

DeletedUser

Guest
Gata, uite aici eu pun punct. Nu mai atac verbal pe nimeni, sunt curios daca si voi imi veti dovedii acelasi profesionalism.
 

zidane2

Membru
- - - Updated - - -

Napoleon , nu mai incerca sa pari interesant , nu esti. :)
Pe noi nu ne intereseaza "scorul" .
Tu nu trebuia sa dormi la ora asta si sa visezi ca esti in cea mai buna alianta de pe lumea Hyperborea?
Astai tare :)
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
I-ai ziso...dfa nu vei inceta pana nu vei fi distrus in joc cam asta im dau seama:)...
CENTURIONI NU MAI EXISTA PT CA 2 JUCATORI DIN UP(SPIONI) AU DISTRUSO:)...

Daca nu incetati o sa public planul in continuare....

Eu nu sunt incoltit si atacat de nimeni pe joc doar pe forum unde se poate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Dar auziti? Aici suntem la Stirile lui Porcusor, cred ca putem bate toti campii ca de aia a facut rubrica, sa ne luptam in noroi si sa ne dam in spectacol.
Dar doar vedeti si voi nu mai scrieti acolo la Top 10 aliante ca ne inchide domnul Jack rubrica si ar fi neplacut pt toti.

Un punct de vedere realist, bravo ;)
 
Sus