Modificare regulament!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Modificarea vine fiindca au aparut foarte multe conturi sustinute 24/24. De asemenea numarul conturilor cu co-player s-a inmultit in ultima perioada pe lumiile normale de joc. Pana la urma a trebuit sa acceptam ca cei ce se plangeau de folosirea co-player-ilor aveau dreptate si a trebuit sa introducem aceasta modificare.

Va rog intelegeti ca nu e vorba de "adrese", ci de persoane. Nu trebuie si nu exista vreun motiv pentru care un jucator sa se limiteze la folosirea unui singur calculator sau a unei singure retele de internet de frica modificarii vreunei "adrese" sau primirii unei interdictii.
Stai sa pricep si eu cum trebuie ,deci niste ofticosi (ca nu pot sa le zic altfel) s-au plans ca niste conturi sunt online mereu (fara sa incalce regulile valabile la momentul ala) ? Daca unii au mai mult timp liber de pierdut pe grepolis ca altii nu ar trebui sa fie motiv de invidie si mai ales de a schimba regulile in timpul jocului. Nu stiu cum de ati luat in seama asemenea cereri , ati reusit doar sa dati satisfactie celor care invidiosi si care nu au timp.Probabil ca daca jucam ca in vremurile bune eram afectat si eu dar nu e cazul acum insa ramane ideea totusi...
 

DeletedUser

Guest
Stai sa pricep si eu cum trebuie ,deci niste ofticosi (ca nu pot sa le zic altfel) s-au plans ca niste conturi sunt online mereu (fara sa incalce regulile valabile la momentul ala) ? Daca unii au mai mult timp liber de pierdut pe grepolis ca altii nu ar trebui sa fie motiv de invidie si mai ales de a schimba regulile in timpul jocului. Nu stiu cum de ati luat in seama asemenea cereri , ati reusit doar sa dati satisfactie celor care invidiosi si care nu au timp.Probabil ca daca jucam ca in vremurile bune eram afectat si eu dar nu e cazul acum insa ramane ideea totusi...

nu a spus nimeni ca nu poti fi 24/24 on. daca te tine bravo tie. s-a spus doar ca se interzice co-playerul.
 

DeletedUser

Guest
Probabil ca daca jucam ca in vremurile bune eram afectat si eu dar nu e cazul acum insa ramane ideea totusi...
vad ca ai folosit singularul..in fine e parerea ta insa nu este normal ca un cont sa aiba 2 sau mai multi proprietari..e mai mult o chestie de bun simt si de respect pentru ceilalti jucatori.
 

DeletedUser

Guest
Asa este!
Daca ar fi 2 sau mai multi proprietari ar fi un haos total!

 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus