Moderatori si moderare

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

Moderatorul preferat, cel pe care îl apreciez cel mai mult este:

  • 1mpact

    Voturi: 1 1,2%
  • alcsandra21

    Voturi: 6 7,2%
  • AncaBoghian

    Voturi: 21 25,3%
  • gabr13llaa

    Voturi: 25 30,1%
  • Mr Jack

    Voturi: 5 6,0%
  • Norbit

    Voturi: 13 15,7%
  • odmm

    Voturi: 7 8,4%
  • ramyra25tm

    Voturi: 5 6,0%

  • Total votanți
    83
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Mie imi place ca exista patos in fiecare postare :D
Poate pe viitor, cineva istet, va face o sectiune care sa se numeasca ''Loc de dezbateri"...pentru fiecare lume.....spun si eu:D intrucat sesizez activitatea pe acest gen de subiecte:))
 

DeletedUser

Guest
Voi sunteti precum zeii preistorici: Nu puteti trai fara laudele muritorilor de rand :D
 

DeletedUser7851

Guest
Nu e vorba doar de sustinere aici, ci de munca noastra in calitate de moderatori. Mi se pare normal ca fiecare dintre voi sa aiba preferinte fata un moderator si nu e nimic rau in a va face cunoscuta opinia.
Ne intereseaza in primul rind ceea ce ati dori sa gasiti pe forum si in special lipsurile, ce va place la forum si ce nu.
Rugamintea mea este sa va exprimati punctul de vedere cit mai concis si la obiect, daca se poate.
Multumesc
 

DeletedUser

Guest
domnu.zamfira
LoL... asa hal bre???....
Daca stiam ca se ajunge asa departe,poate ca ma limitam la sectiunea Ahilles.Am uitat ca nu se da medalie la categoria moderatori,deci am dato-n bara....Atat tambalau pentru nimic,nici un premiu,nici o medalie,nici un punct,am vrut decat sa-i facem o surpriza Gabrielei,sa-i aratam ce mult o iubim noi,(mai ales eu ahahahahaha Gabi).
Domnilor,doamnelor va rog sa nu tineti seama de numarul de voturi,numai criticati,noi voiam dacat: sa-i facem o surpriza.
Nu ma asteptam sa fie un numar atat de mic de votanti pe o sectiune generala.

Referitor la lumea Alilles,moderata de ODMM suntem multumiti de prestatia dumneaei.Ne sustine ideile,este activa,este ok pentru lumea pe care activam.
Tin sa-i multumuesc pe aceasta cale sustinerii sale in continuarea pollu-ului,interviului.Mult succes in continuare.

asa sunteti voi mereu dupa ce dati cu bata in balta , sau cu batu in cap, o dati la intors ce trist ... patetic,

on topic sunt de accord cu vrajii , ar trebuii vazut cine din moderatorii face treaba si cine doarme pe el si intra doar cand ii casca ochii ca nu a mai dat pe forum lasand la o partea viata privata, ca pana la urma cand te angajezi ca poti face ceva il poti face, cand nu mai faci fata te retragi .. parerea mea, acu nu stiu daca conteaza asa de mult


o dimineata pliina de raspunsuri si reprosuri frumoase

stima shadow:)
 

DeletedUser7210

Guest
daca stau sa ma uit mai atent...e mai activa decat un moderator:D
 

DeletedUser

Guest
Deci sa inteleg ca nu mai are nimeni nimic de spus in acest topic? :-/
 

DeletedUser

Guest
vot pt anca(cu toate k m-ai parasit pe zeta) stiu ca tot ce face o face din placere si daca a acceptat sa fie moderator sigur o sa faca o treaba buna..succes
 

DeletedUser

Guest
eu sunt 100 % cu Gabr13lla si tot timpul alaturi de Norbit..100 % si la el..e unul din putini oameni care rezolva o pproblema cu capul si mintea nu doar cu mana..dar astazi am votato pe GABI !! sa o tii tot asa
 

DeletedUser

Guest
l-am ales pe norbit. poate atunci cand voi avea timp voi veni si cu propuneri dar deocamdata...
 

DeletedUser

Guest
Ghici ce jertfa cer de la tine?

Sa-mi fac poze nud si sa le etalez pe forum?!!! Stiu ca ti-ai dori sa ma vezi nud in toata splendoarea ....hahaha
Daca tragi tare si ajungi pe primul loc promit ca fac jertfa asta suprema , pt tine :D
 

DeletedUser6312

Guest
Sa-mi fac poze nud si sa le etalez pe forum?!!! Stiu ca ti-ai dori sa ma vezi nud in toata splendoarea ....hahaha
Daca tragi tare si ajungi pe primul loc promit ca fac jertfa asta suprema , pt tine :D

Gicutule,mai bine renunta, nu vrem sa orbim cu totii
cz14.gif


PieS: E nasol forumul acum,nu mai pot pune poze si gifuri...faceti ceva cu el pentru ca in loc sa il imbunatatiti, mai tare il .....:D
 

DeletedUser7210

Guest
kinkyshor trebuie doar sa strigi BETMEN,BETMEN si vin sa te salvez :p:p:p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus