Minunile lumii

DeletedUser6312

Guest
Shadow, eu va respect decizia luata insa nu pot sa ma impiedic sa o regret, in ciuda micilor intepaturi pe care ni le-am administrat reciproc, facand un mic bilant nu pot decat sa realizez ca mi-a placut sa joc alaturi de voi sau impotriva voastra, am prins drag de voi. :)
Eu va urez succes in continuare atat in joc cat si in vietile voastre inafara spatiului virtual. :)
 

DeletedUser

Guest
Shadow, eu va respect decizia luata insa nu pot sa ma impiedic sa o regret, in ciuda micilor intepaturi pe care ni le-am administrat reciproc, facand un mic bilant nu pot decat sa realizez ca mi-a placut sa joc alaturi de voi sau impotriva voastra, am prins drag de voi. :)
Eu va urez succes in continuare atat in joc cat si in vietile voastre inafara spatiului virtual. :)

kinky dupa cum am mentionat si eu si o mai spun eu va respect v-am felicitat ca ati facut minunile .. si am dat sterge daca stii momentul :p .

eu pot sa iti urez si tie la fel sa ai parte de orice iti doresti :p B-)
 

DeletedUser7092

Guest
Oare cine sunt....????

Acum ca ati vazut parerile aliantei noastre....nu si a academiilor sau a celor cu care avem pact......CINE VA MAI PLATI GOLD??????
VOI ADMINII TREBUIE SA FACETI TOTUL TRANSPARENT ALTFEL NU O SA MAI PLATEASCA NIMENI PREMIUM.
Voi domnilor luati salarii de aici nu? Daca luati salarii trebuie sa fiti impartiali.
Noi, alianta am pus o simpla intrebare, voi stimabililor nu ati raspuns si nici nu cred ca o sa raspundeti.
Este doar un joc la ... voi chiar nu credeti ca este in joc credibilitatea d-voastra?
TREBUIE SA FACETI CEVA SA SCHIMABTI ACEASTA PERCEPTIE ASUPRA DUMNEAVOASTRA.
 

DeletedUser

Guest
Mai, voi ati citit utimile pagini de discutie? Ati vazut macar ca nici nu ati calculat corect cerintele pentru minuni?

La fel de speculativ e intregul text.

De ce sa nu se poata? Daca jocul a permis acest lucru, cum veniti voi si spuneti ca nu se poate?

Si cum anume as putea eu sa va conving ca e chiar posibil acest lucru...? Ce sa va arat sau cum sa va demonstrez?
 

DeletedUser7092

Guest
Inca ceva

Stiu ca am incalcat regulamentul facut de voi...
Dar daca ma banati dau in germania totul....totul\
cu o oarecare stima
 

DeletedUser

Guest
Mai, voi ati citit utimile pagini de discutie? Ati vazut macar ca nici nu ati calculat corect cerintele pentru minuni?

La fel de speculativ e intregul text.

De ce sa nu se poata? Daca jocul a permis acest lucru, cum veniti voi si spuneti ca nu se poate?

Si cum anume as putea eu sa va conving ca e chiar posibil acest lucru...? Ce sa va arat sau cum sa va demonstrez?

Domnu admin sa vazut cam gresit cu o mica marha de eroare de 140kk + resurse nui bai asta am inteles noi am postat asta prin a va arata cat de buni sunteti adik era chiar asas greu sa te uiti la o alianta? in loc sa o confunzi cu una cu un singur membru?
 

DeletedUser7092

Guest
xxx

Draga Norbit, noi am pus o intrebare si am primit numai palme pentru ea. Si am pus intrebarea o alianta intreaga..........Nu am primit nici un raspuns logic si calm....
 

DeletedUser

Guest
intrebare

norbit te rog mult imi poti raspunde si mie la urmatoarea intrebare
1-este posibil sa ataci doar cu o singura nava usoara?
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca am incalcat regulamentul facut de voi...
Dar daca ma banati dau in germania totul....totul\
cu o oarecare stima

Si la ce raspuns te astepti din partea lor.. :)) Practic le spui ca ai pierdut si iti e ciuda :) Imi pare rau ca nu vrei sa accepti asta, dar asta e adevarul



@shadow... Ati gresit cu 150 - 200 de miloane de resurse pentru fiecare minune.. Proasta informare se numeste... Daca inmultim cu 7... deja ati gresit cu peste un miliard de resurse in cel mai rau caz...

@Viteazu: Ce raspuns te astepti sa primesti... Cum sa-ti demonstrez eu ca admin ca ceva functioneaza cum trebuie si cum e programat sa functioneze? Tu esti cel care are alta impresie bazata pe nimic... Tu trebuie sa-mi vii cu demonstratii... Nu eu.

@elysa: In anumite situatii, da.
 

Mr Jack

Super Moderator
sunteti penibili
... daca inca nu ati invatat adunarea si impartirea, acum probabil e prea tarziu

...daca veniti cu intrebari de genu " se poate ataca cu 1 usoara" inseamna ca va placeau imaginile colorate de pe joc, pt ca in ceea ce priveste jocul in sine nu ati descoperit nici macar lucrurile elementare

... si cel mai penibil este sa fii uimit ca ataci de la 48 de ore... si jucatorul respectiv oricat de inactiv ar fi, vede si anunta
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
sunteti penibil
... daca inca nu ati invatat adunarea si impartirea, acum probabil e prea tarziu

...daca veniti cu intrebari de genu " se poate ataca cu 1 usoara" inseamna ca va placeau imaginile colorate de pe joc, pt ca in ceea ce priveste jocul in sine nu ati descoperit nici macar lucrurile elementare

... si cel mai penibil este sa fii uimit ca ataci de la 48 de ore... si jucatorul respectiv oricat de inactiv ar fi vede si anunta

o sa vedem mai tarziu cine este penibil deoarece nu se sfarseste totul aici orice sef mai are un sef
 

DeletedUser6312

Guest
Eu v-as fi recunoscatoare daca v-ati proba acuzatiile pentru ca e inadmisibil ceea ce faceti, nu e corect fata de colegii mei care petrec 16-20 de ore pe joc ca sa farmeze si sa trimita resurse pentru minuni.
 

DeletedUser

Guest
Eu v-as fi recunoscatoare daca v-ati proba acuzatiile pentru ca e inadmisibil ceea ce faceti, nu e corect fata de colegii mei care petrec 16-20 de ore pe joc ca sa farmeze si sa trimita resurse pentru minuni.

si anume ce kinky? stai sa inteleg ...

cat despre farmat si statu pe grepo asta depaseste 16-20 de ore cat spui tu .. tine de domeniul roboti. sau cum ar spune un gamer adevarat Nolifer.
 

Stil

Community Manager
rdaga stil as dori sa stiu si eu cum de ai putut sa confunzi o alianta cu 100 de membri cu una care are unul singur? atat am cerut pe aici ... da vad ca se evita a se raspunde...

Eu verific ce mi se cere, imi pare rau, nu am nicio obligatie sa imi incarc memoria cu ce aliante sunt. Daca acel indivit mi-a cerut explicatii despre acea alianta am dat si detalii.
Deci pe viitor va rog sa verificati voi mai intai ce doriti sa verificam.
 
Sus