Mai vine :)) ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14810

Guest
Pai sa fiu sincer mie imi e totuna principalu sa nu fie cladirile construite cu gold dar despre viteza nu zic nimic mie numi pasa ce viteza e poate fi si unu da principalul sa fie grepolis cu o lume noua :D
 

DeletedUser15210

Guest
Cu cat viteza e mai mare cu atat gold se va baga mai mult ...
Deci e un total profit pentru ei daca se initiaza o lume cu viteza 3-4 la unitati ...
 

stamatecostica

Membru activ
Pai sa fiu sincer mie imi e totuna principalu sa nu fie cladirile construite cu gold dar despre viteza nu zic nimic mie numi pasa ce viteza e poate fi si unu da principalul sa fie grepolis cu o lume noua :D

Daca o sa fie cu viteza 3-4 nu e bine pentru cei care nu baga gold . .Pana o sa iasa din protectie are deja 3-4 orase cei care o sa bage gold in prostie .

- - - Actualizat - - -

Si saptamana asta se va deschide lumea ceea noaua
 
Ultima editare:

DeletedUser14810

Guest
ce eu nu stiu sau ce da eu vreau extrim sa stau ceasuri intregi sa creez strategie asta e grepolis
 

DeletedUser14577

Guest
Posibil...
Eu de vreo 2 saptamani urmaresc forumul in fiecare zi...
pe langa faptul ca mai e putin si aproape in fiecare zi se mai gaseste o persoana care sa faca cate un subiect intreband cand se deschide lumea cea noua...nu am vazut nimic concret de la admini...doar ca se va anunta cu 3-4 zile inainte sa se deschida pe forum...
In rest doar speculatii de la fiecare...parca suntem la piata si ne targium care da mai mult
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14965

Guest
ar fi bine sa se deschida curand o astept cu mult drag si multa asteptare pentru ca jucatorii de i am recrutat deja numai au rabdare .
 

DeletedUser

Guest
Exact :)
regulile nu permit sa anuntam ceva mai devreme decat este voie, doar ca lumea nu intelege lucrul acesta, iar ca unii sa para mai stiuti decat altii sau mai "cu pile", lanseaza zvonuri, poate s-o gasi cineva sa ii bage in seama ;)
Cert este un singur lucru: managerul acestui joc face aceste anunturi, aici pe forum, la noutati si doar atat. Restule ste doar vorbarie sa nu ne plictisim :D
 

DeletedUser14965

Guest
ana doar atat vreau sa stiu aveti la cunostinta date despre lume da sau nu?//nu cer sa mi spui cand doar daca sti
 

DeletedUser14577

Guest
cred ca toata lumea asteapta lumea ce a noua, si toti suntem curiosi, de setari, sistem...si alte detaliii...dar daca am putut astepta mai bine de 2 luni de la deschiderea lumii corinth...cred ca mai putem asteptam cateva zile...
oricum degeaba ne agitam noi si facem speculatii...putem intrebari...oricum veti anunta cand trebuie...nu cand vrem noi...
 

DeletedUser14965

Guest
gata vreau sa fiu contactat si eu cand se cauta admini .
nu am nici o pedeapsa pe joc am varsta experienta pe lumii internationale americane si aici doar psi si byzantinum pe ceea de a 2 debia am inceput.urmeaza delphi.
a mai jucat pe phi nu mult destul de putin
 

DeletedUser15207

Guest
gata vreau sa fiu contactat si eu cand se cauta admini .
nu am nici o pedeapsa pe joc am varsta experienta pe lumii internationale americane si aici doar psi si byzantinum pe ceea de a 2 debia am inceput.urmeaza delphi.
a mai jucat pe phi nu mult destul de putin
Daca tu ajungi admin, eu o sa joc FarmeVille....hahahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu trebuia sa zici asta...pentru ca acum vei fi luata la intrebari de toata lumea;) :)))
Intrebari primesc dintotdeauna , nu-i opreste nimeni sa fie curiosi :)

- - - Actualizat - - -

Daca tu ajungi admin, eu o sa joc FarmeVille....hahahahaha
Eu ma reapuc iar de Farmerama :D
Mai e vreun joc de genul asta? Ca se pare ca ies la pensie in ritmul in care va apucati voi :-O
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus