Mai vine :)) ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Doar de curiozitate pun si eu aici si pentru unele persoane care m-au pus sa fac acest subiect, cand se deschide o noua lume?

Parca se zvonea ca prin 16-20 Octombrie ar trebui sa ii se dea drumu , avetii idee de setari sau data?


Lasati comentarii va rog!
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Unde s-au anuntat datele astea? Ca noi nu le stim? :)
 

DeletedUser14732

Guest
Da, intr-adevar la centru sunt luptele frunoase :D ...

Vedem cum va fi lumea noua dar o viteza de 3 nu strica , this is my opinion :D :))
 

DeletedUser14732

Guest
Deci domnilor admini o data cu aproximatie cand se va deschide aveti ?
 

DeletedUser14105

Guest
Nu o sa dea niciodata un admin o data exacta. Doar Stil poate face asta......, nici macar cu aproximatie. Nu au voie sa anunte ei asa ceva :p

Dar cat mai curand posibil......, poate pana la sf de luna se anunta maxim sau poate chiar se si deschide :D
 

DeletedUser7851

Guest
Eu nu inteleg de ce subiect pe aceasi tema. Abia am inchis un topic. Cunoasteti foarte bine procedura: daca avem noutati, va anuntam.
NU stim setarile, nu stim cand se va deschide. Raspunsul este incert: in curand... care poate sa insemne si o saptamana si o luna sau chiar mai mult.
 

DeletedUser

Guest
Deci domnilor admini o data cu aproximatie cand se va deschide aveti ?
Si chiar daca am avea, exista niste proceduri ce trebuie respectate in privinta anunturilor. Oricum, de cate ori s-a deschis lume noua, s-a anuntat oficial pe forum cu suficient timp inainte, incat lumea sa isi faca strategiile fara graba :)
 

DeletedUser

Guest
:p nu rade, unii chiar de aceea stau ca pe jar cand e sa inceapa o lume :D
ce stii tu..
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser

Guest
si eu pariez ca se anunta lumea ori pe la sfarsitul eventului de Halloween sau se va deschide in ultimele zile(pt bani)
 

DeletedUser

Guest
Asa este pe forum la eng asa va fii si la noi
Delphi settings:
World Speed: 3
Unit speed: 3
Trade speed: 2
Alliance members: 99
Conquest system: Revolt
Morale: active
Beginner protection: 5 Days
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14105

Guest
Asa este pe forum la eng asa va fii si la noi
Delphi settings:
World Speed: 3
Unit speed: 3
Trade speed: 2
Alliance members: 99
Conquest system: Revolt
Morale: active
Beginner protection: 5 Days

Hai nu zau? Nu mai raspandii aiurea informatii false. Vorbesti foarte prost din pacate.... Nu ai voie sa dai informatii false in numele lui Stil. Sau uiti ca doar Stil decide cum va fi lumea? SI din cate vad , el nu a postat nimic nicaieri. Prin afirmatia ta reiese ca deja s-a anuntat. Deci gura mica....., nu mai comparati atata Romania cu Internationalul.... Sau uitati cine sunteti? Niciodata nu vom ajunge la nivelul lor. Tot romani ramanem din pacate.... , nu ne comparam noi cu sangele pur al celor din Marea Britanie...

P.S Indiferent cine o sa comenteze aici la postarea mea o va face doar din orgoliu dar va fi degeaba, r realitatea asta este, cruda si INCONTESTABILA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9149

Guest
Hai nu zau? Nu mai raspandii aiurea informatii false. Vorbesti foarte prost din pacate.... Nu ai voie sa dai informatii false in numele lui Stil. Sau uiti ca doar Stil decide cum va fi lumea? SI din cate vad , el nu a postat nimic nicaieri. Prin afirmatia ta reiese ca deja s-a anuntat. Deci gura mica....., nu mai comparati atata Romania cu Internationalul.... Sau uitati cine sunteti? Niciodata nu vom ajunge la nivelul lor. Tot romani ramanem din pacate.... , nu ne comparam noi cu sangele pur al celor din Marea Britanie...

P.S Indiferent cine o sa comenteze aici la postarea mea o va face doar din orgoliu dar va fi degeaba, r realitatea asta este, cruda si INCONTESTABILA

Copilu ti-au taiat din alocatie? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus