Mai vine :)) ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14732

Guest
ionkiller timp este , vad acum pe unele lumiii unde sunt jucatorii de nu au ce face cu timpul numa grepolis toata ziua joaca :)) , deci timp este si nu ar strica sa aiba si Romania ceva cu viteza 4 eu zic ca ar fi ok ...


P.S ce aveti toti Cu Banderas este un om ok , isi vede de jocul lui :))) :))
 

DeletedUser14105

Guest
Da, avem jucatori care au timp de viteza 4, insa nu pe o revolta.

Haideti sa gandim logic , pe urmatoarea lume o sa intre CLA, asta e deja confirmat...., asadar din start cade orice sansa de castig pt alte aliante. Cu viteza 1 macar le oferim o sansa sa se poata apara.... Plus de asta viteza 1 revolta nu au mai fost de mult timp, pe cand la asedii se tot baga viteza 1....

Deci ca sa facem egalitate revolta de 1 si urmatorul asediu de 4.

Sa fim seriosi, cei mai buni jucatori de pe RO joaca pe asediu cu exceptia lui Tiberiu....... E la mintea cocosului, 4 pt asediu si 1 pt revolta asta
 

DeletedUser14732

Guest
Baietelule te inseli CLA nu vor intra :D , stiu asta ... sunt deja pe byzant am ceva cunostinte pe acolo deci , 3 sau 4 viteza:D, timp este!
 

Missis Bella

Membru activ
Anul trecut, in 03 martie s-a deschis lumea Chi cu sistem vechi de cucerire, in 01 iunie s-a deschis lumea Psi cu acelasi sistem de cucerire, deci nu e obligatoriu ca daca s-a deschis o lume cu revolta, urmatoarea lume sa fie cu asediu .
Ca sa multumeasca toti jucatorii, ar putea deschide doua lumi deodata, una cu revolta, una cu sistem vechi de cucerire, ambele cu viteze la joc si unitati cel putin 3.
 

DeletedUser12126

Guest
Eu as fi multumit cu o lume cu orice sistem de cucerire revolta sau asediu..dar sa aiba viteza 3-4 si cam 14-16 ore sa dureze cucerirea :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14105

Guest
Vreau sa pun o problema foarte foarte grava in discutie!!!!!!!


Noua lume se ve deschide cel mai probabil in paralel cu nou event. Paia daca o sa fie 17 sau 35 de zile cu posiblitatea de a face minim 1 full de mantii pe zii, ia imaginati-va putin cum e sa iesi din bonus cu 72 de manticore. Pai nu mai cucereste pe un asediu nici dracu si nici mama dracului un oras 1-2 luni de zile....

De asta am spus ca revolta e mai ok...., acolo mai contracarezi cumva asta, insa pe asediu o sa fie crima si pedeapsa ca un event cu full atac si iarasi fara aparare sa se deschida odata cu o lume noua.... Intra astia cu bani si cu instant si fac dupa 5 zile de protectie 2 fuluri de manticore si au deja 5 orase full :)) si adio frumusete...
 

DeletedUser14105

Guest
vad ca toata lumea vrea viteza


hai sa nu generalizam, forumul asta e urmarit de maxim 10-20 persoana, pe o luma noua vin mii de persoane. Daca se vrea cu adevarat o parere sa se dea globala de catre Stil in tot grepolisul pe toate lumile sa intre la un chestionar sa voteze...., nu sa stabileasca pe forum o mana de oameni o lume pt cativa mii de oameni...
 

DeletedUser15207

Guest
hai sa nu generalizam, forumul asta e urmarit de maxim 10-20 persoana, pe o luma noua vin mii de persoane. Daca se vrea cu adevarat o parere sa se dea globala de catre Stil in tot grepolisul pe toate lumile sa intre la un chestionar sa voteze...., nu sa stabileasca pe forum o mana de oameni o lume pt cativa mii de oameni...
este urmarit de mai multe persoane baietelule, dar nu au atatia cont pe forum /:)
 

DeletedUser14732

Guest
Baietelule unii din mana asta de oamenii cunosc grepolisul :D , mie nu mie frica sa joc contra oamenilor care baga banii , am batut daia destui fara bani ...daca ai strategie ai de toate :))
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

ciclin

Stie Tot
De parca s-ar lua in considerare parerile noastre...degeaba va agitati ..lumea va fi cu revolta , viteza unitati 3 , constructii 2 , moral activ si cu bonus intre 00-06 , durata de 18 ore la intemeiere... :/ ... asa ca ...o bere la baiatu ...

- - - Actualizat - - -

Baietelule unii din mana asta de oamenii cunosc grepolisul :D , mie nu mie frica sa joc contra oamenilor care baga banii , am batut daia destui fara bani ...daca ai strategie ai de toate :))
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

Cu instant nu poti sa ai strategie , asa ca ..... n-are rost sa te ratoiesti =))))
 

DeletedUser14105

Guest
Nu ai ce strategie sa ai...., vine pe asediu unul care baga 100k gold de parca nu ar fi nimica, face pana la iesirea din bonus 5 orase full trupe si vezi ca iti baga din start pe cucerite 1000 bireme , pai nici tata lui versace nu il mai bate dupa....

Pai eu pe corinth am pe cineva care a facut in 1-2 ore 40k prastii cred ca sa sparga o cucerit de la o alianta intreaga... A spart ce-i drept cateva zeci de mii de gold dar a facut si pct pe masura, si asta pe viteza 1...

Pai pe viteza 4 :))), vai doamne, nici nu vreau sa imi imaginez...., o sa fie o concurenta de care baga mai mult...
 

DeletedUser14732

Guest
De parca s-ar lua in considerare parerile noastre...degeaba va agitati ..lumea va fi cu revolta , viteza unitati 3 , constructii 2 , moral activ si cu bonus intre 00-06 , durata de 18 ore la intemeiere... :/ ... asa ca ...o bere la baiatu ...

- - - Actualizat - - -



Cu instant nu poti sa ai strategie , asa ca ..... n-are rost sa te ratoiesti =))))


Ciclin nu ma ratoiesc nu am dc :D , nu ai jucat cu mine sau impotriva mea , nu sti ce pot nu stiu ce poti :D asa ca shhit :)))
 

DeletedUser14732

Guest
pffff, si pe byzant se zicea ca va fi o lume grea si bla , bla sunt pe byzant multi cu gold dar si fara gold , daca te uiti la alianta mea toti aproape suntem fara gold :D
 

ciclin

Stie Tot
Mai depinde si de vecini ;) nu poti sa iti dai o parere cand tu joci la mama dracului ..(nu tu , la general )

In centru se vede care pe care : P
 

DeletedUser12126

Guest
Ba baietii , important e sa va distrati ca pana la urma e un joc (unul care te stoarce de bani ce-i drept :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus