Mai vine :)) ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Missis Bella

Membru activ
Hai nu zau? Nu mai raspandii aiurea informatii false. Vorbesti foarte prost din pacate.... Nu ai voie sa dai informatii false in numele lui Stil. Sau uiti ca doar Stil decide cum va fi lumea? SI din cate vad , el nu a postat nimic nicaieri. Prin afirmatia ta reiese ca deja s-a anuntat. Deci gura mica....., nu mai comparati atata Romania cu Internationalul.... Sau uitati cine sunteti? Niciodata nu vom ajunge la nivelul lor. Tot romani ramanem din pacate.... , nu ne comparam noi cu sangele pur al celor din Marea Britanie...

P.S Indiferent cine o sa comenteze aici la postarea mea o va face doar din orgoliu dar va fi degeaba, r realitatea asta este, cruda si INCONTESTABILA


Adica, cine suntem, ca poate am uitat? Daca suntem romani, nu trebuie sa ne ridicam la nivelul englezilor? Ce sange pur au englezii ? ai vreo analiza ADN a sangelui unui englez si a rezultat ca e sange pur ?

Fii mai atent in afirmatiile care le faci. Nu e chestia de orgoliu ci de mandrie ca sunt romanca, fapt care il recunosc in orice tara straina si pe oricare server international care am jucat.
 

DeletedUser15207

Guest
Hai nu zau? Nu mai raspandii aiurea informatii false. Vorbesti foarte prost din pacate.... Nu ai voie sa dai informatii false in numele lui Stil. Sau uiti ca doar Stil decide cum va fi lumea? SI din cate vad , el nu a postat nimic nicaieri. Prin afirmatia ta reiese ca deja s-a anuntat. Deci gura mica....., nu mai comparati atata Romania cu Internationalul.... Sau uitati cine sunteti? Niciodata nu vom ajunge la nivelul lor. Tot romani ramanem din pacate.... , nu ne comparam noi cu sangele pur al celor din Marea Britanie...

P.S Indiferent cine o sa comenteze aici la postarea mea o va face doar din orgoliu dar va fi degeaba, r realitatea asta este, cruda si INCONTESTABILA

Ho baietelule , inteleg ca esti frustrat ca ai pierdut postul de admin :(
Dar asta nu inseamna ca trebe sa te dai mare intelectual pe aici :D
Las-o mai moale, sa nu cazi de pe scaun
Vezi ca toata lumea e contra ta /:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
se va anunta pe forum - asa ca idee , ce se doreste ? viteza , tip , etc

De parca setarile lumii urmatoare sunt dupa cum dorim noi
smiley_emoticons_auslachen2.gif
, ma intreb de ce ai mai intrebat ?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


Se stie clar ca alea sunt facute de aia din germania ... la fel si aria cu propuneri, este fix degeaba... nu se ia nimic in considerare din ce posteaza lumea ca sa se simta importanti si ei ca vin cu idei noi
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
1.Cand vom afla si noi va vom anunta.
2.Rebelule mai usurel cu afirmatiile.
 

DeletedUser

Guest
Pai sau deschis enspe mii de topicuri in care se tot intreaba de o lume noua... nu inteleg ce nu-i clar pentru toata lumea ? Le-ai mai zis asta si pe alte topicuri deschise :D

- - - Actualizat - - -

471b15fd0f834c708efbf68abc4cfd6c.jpeg
 

Gymus

Membru activ
de ziua mea =))))) ... si va zic , mai aveti ceva de asteptat , dar stati linistiti , e anul asta :D
 

DeletedUser15084

Guest
Salut State ce mai faci , ma sti :> !?

Ambele sisteme sunt frumoase din partea mea alegeti voi domnilor admini , dar eu as zice ca ar merge o cucerire veche (asediu) pe o viteza rezonabila si convenabila tutror ca mno corinth varza :D
ar fi mai frumos daca ar fi sistem nou de cucerie, dar si viteza de joc sa fie mare sa putem creste orasele repede:)
 

DeletedUser14872

Guest
Ca veni vorba de Anglia , chiar recomand acel server mai mult decat serverul francez sau cel beta .

chestia cu pur sange englez ....vezi rasa de cal ...ei bine cine a jucat pe acel server stie ca acolo este cel mai cosmopolit server din lume ...din canada pana in africa si din insulele feroe pana in australia toata lumea e pe acel server .

rezultatul este ca daca te -ai conectat cu oras acolo ai toate sansele ca din 11 vecini de insula 10 sa te atace cu bireme si sabieri si unul sa fie on toata ziua sa te trezesti cu nava bagata cand ti-e lumea mai draga .
ca si nivel de greutate din experienta pot spune ca e cu mult mai usor decat serverul romanesc si da ....cine sparge aici lumile de grepo acolo va lua cu lopata inamicii sigur numai si numai daca se decide ca nu numai cativa jucatori sa mearga acolo ci toata echipa unei aliante in frunte cu sefii .

atat singura problema e ca acolo nici o lume noua nu are bonus de noapte .......il poti cuceri pe unul ziua cum te poate el cuceri noaptea daca nu ai mijlocacele tehnice necesare ca sa contracarezi un atac cu nava la ora 3 dimineata .....

acuma la subiect ,viteza este facuta de consiliul din romania ,ca e doar stil sau se consulta omul cu ceilalti admini asta numai ei stiu ce si cum insa viteza unei lumi nu se poate sti dinainte pentru ca ramane la latitudinea fiecarei tari sa-si stabilieasca viteza prin reprezentantii de la conducere .

daca corinth s-o deschis cu viteza unitatilor 1 nu e devina nici germanul nici englezul ci insusi ai nostri sefi ...daca acusi se deschide lume cu viteza 3 nu e devina nici germanul nici americanul ci ai nostri sefi .

as dori sa mergeti pe serverile internationale sa analizati fiecare lume bizantyum ,,,sau fiecare lume corinth sau alte lumi la alegere sa vedeti ce diferenta de viteza si setari este intre un server si altul ....

un alt exemplu cine credea vreodata in viata lui ca exista pe grepolisul asta tot o lume hiperboreea cu viteza armatei 3 ?

ei bine iata ea exista si o puteti gasi pe server polonez ,un server frumos si activ deasemeni ca al nostru .

si pentru cei supranumiti dormeze care vor sa aiba o experienta de neuitat le recomand serverul finlandez deja multi s-au indragostit de el ,,mai ales pentru cei cu servici acel server este mana cereasca .....

mergeti acolo impreuna cu echipa voastra si castigati lumea acolo cum va vad si cum ma vedeti

cat despre baietelul cel frumusel inca nu ii trecura apucaturile de admin si inca se considera superior altora desi nu e el ca alte vedete care nici macar nu au bunul simt sa comenteze ceva sau sa raspunda la niste mesaje private .....

daca nu aveam parte de comentariile sale aici era mai sarac forumul acesta :D

daca toata lumea se intrece in pronosticuri si toti sunt mari si tari na ....se putea sa lipseasca martie din post ?:)

macar eu cand fac niste afirmatii mai si stiu ce vorbesc,....nu induc lumea in eroare si nu comentez sa ma aflu in treaba .

sa aveti bafta si succes celor ce vor pe lume cu revolta sa sparga gura targului ......
 

DeletedUser7851

Guest
Ce-ai facut roscato? Te ia peste picior? Sau faci asta ca sa dai bine in fata noastra?

Rebelul stie foarte bine la ce ma refeream:
De parca setarile lumii urmatoare sunt dupa cum dorim noi
smiley_emoticons_auslachen2.gif
, ma intreb de ce ai mai intrebat ?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


Se stie clar ca alea sunt facute de aia din germania ... la fel si aria cu propuneri, este fix degeaba... nu se ia nimic in considerare din ce posteaza lumea ca sa se simta importanti si ei ca vin cu idei noi
smiley_emoticons_lol.gif

si sunt destui care isi amintesc ca de cateva ori am intrebat pe forum ce setari s-ar dori si chiar s-a tinut cont de propunerile facute. Asa ca, sa nu mai afirme ca nu luam nimic in considerare.
 

DeletedUser

Guest
Rubb, la mine pe usa nu scrie Restaurant, imi pare rau ;)

Igor, fa un pas in fata sa iti vad ochii :D
 

DeletedUser

Guest
Ne trebuie o lume cu viteza si bonus de la ora 12 noaptea la 5 dimineata
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser12126

Guest
fiin cea de-a 30 - a lume eu propun sa fie niste setari speciale ..cum ar fi o viteza de 4
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus