Mai exista administratori pe aceasta lume?

  • Autor subiect DeletedUser6464
  • Data de început

DeletedUser6464

Guest
domnilor admini, daca tot intrerupeti server-ul, nu anuntati nimic?
zile in sir, pret de minute sau ore bune, aceasta lume nu se poate accesa, de ce?

- - - Updated - - -

spre exemplu, de 30 de minute nu mai pot accesa contul
offf doamne, numai la noi in frumoasa si fascinanta Romanie se poate intampla

- - - Updated - - -

chiar va bateti joc
in orice caz, mai joc cat mai joc pe aceasta lume si FEREASCA DUMNEZEU SA MAI INCEP ALTA!
decat sa bag bani aiurea in acest joc mai bine le gasesc alta destinatie
 

DeletedUser

Guest
cred ca esti un pic frustrat...erori apar pe toate lumile si asta este, da nu cred ca trebuie sa faci un caz din asta! nu vrea nimeni sa puna bete in roate BZC-ului, ca la urma urmei nu mai are sens oricum lumea asta! ce a fost de dovedit s-a dovedit si gata! si chiar te astept pe o lume noua! fac eu cinste cu premium-ul!
 

DeletedUser6464

Guest
cred ca esti un pic frustrat...erori apar pe toate lumile si asta este, da nu cred ca trebuie sa faci un caz din asta! nu vrea nimeni sa puna bete in roate BZC-ului, ca la urma urmei nu mai are sens oricum lumea asta! ce a fost de dovedit s-a dovedit si gata! si chiar te astept pe o lume noua! fac eu cinste cu premium-ul!
dragos, citeste ceea ce am scris, nu este vorba despre alte lumi
cat despre premium si pus bete in roate BZC-ului, ar trebui sa te abtii
 

DeletedUser

Guest
daca eram singurul pe care il indepartai ziceam ca sunt eu nebun! da ai pierdut un jucator de calitate care dadea totul alianta (vasvi), apoi ai gasit nod in papura si pt mine! nu-i problema ca am trecut peste! da chiar vreau sa ne mai intalnim pe o alta lume! unu contra unu de la inceput pana la cucerire! oricand vrei tu, numai sa ma anunti! ca daca tot sunt tradator sa fiu pana la capat!
 

DeletedUser6464

Guest
daca eram singurul pe care il indepartai ziceam ca sunt eu nebun! da ai pierdut un jucator de calitate care dadea totul alianta (vasvi), apoi ai gasit nod in papura si pt mine! nu-i problema ca am trecut peste! da chiar vreau sa ne mai intalnim pe o alta lume! unu contra unu de la inceput pana la cucerire! oricand vrei tu, numai sa ma anunti! ca daca tot sunt tradator sa fiu pana la capat!
chiar nu-ti este rusine?
il bagi pe vasi in problemele create de tine?
omul ala a avut si are coloana vertebrala, sau ca sa intelegi...CARACTER
IMI ESTE SILA!

- - - Updated - - -

in orice caz, ai dat dovada ca esti cel mai josnic individ din cati am cunoscut
pentru problemele si suferintele tale din viata reala, te reversi asupra altora si stii foarte bine la ce ma refer

- - - Updated - - -

lasa "oddm" postarea
daca el face afirmatii de genul asta, sa stie si el ca din cauza problemelor personale scrie ce scrie
asa cum am mai zis, si nu aveti decat sa ma blocati, este un individ de cea mai joasa speta
te-ai bagat si tu dragose aici ca....chiar nu-mi permit sa mai scriu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7082

Guest
nu te-a dat nimeni afara dragos,nu fi cu doua fete acum ,ai uitat ce vorbeai cu mine pe skype sau la telefon?...singur ti-ai creat titlul de tradator prin atitudinea ta fata de noi
 

DeletedUser6464

Guest
si o ultima precizare si inchei discutiile cu tine
PE CINE NU LASI SA MOARA, NU TE LASA SA TRAIESTI!
Asa ca adu-ti aminte, cine ai fost si cine ai devenit...peste noapte!
 

DeletedUser

Guest
Mor de ras :D:D:D:D:D Cine sa gasit sa vorbeasca de tradare!pff
Mi-e greata ca ai curajul sa vorbesti despre tradare, cand tu la randul tau ti-ai vandut toti colegii.Ti-ai batut joc de munca la 60 de jucatori si vi si strigi ca ai fost tradat:)
Cel putin tu ai platit pentru gestul tau.
 

DeletedUser6464

Guest
Mor de ras :D:D:D:D:D Cine sa gasit sa vorbeasca de tradare!pff
Mi-e greata ca ai curajul sa vorbesti despre tradare, cand tu la randul tau ti-ai vandut toti colegii.Ti-ai batut joc de munca la 60 de jucatori si vi si strigi ca ai fost tradat:)
Cel putin tu ai platit pentru gestul tau.
te-ai bagat si tu ca si "ăia" in "aia"
mai sunraa si cum te vei mai numi, ca-ti schimbi numele de joc pe fiecare lume pentru a nu fi recunoscut si injurat de jucatori
spre deosebire de tine nu sunt parsiv si adu-ti aminte, ca vorbim despre kappa, cand v-am infruntat, tu si cu protest, ne-ati desfiintat alianta.....ce caracter mizerabil poti avea si vii sa comentezi aici
du-te copil frustrat ce esti si joaca-te.....in nisipB-)
ESTI FOREVERParsiv
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Militiieanule :) cand voi incepe sa joc am sa te anunt.De moment nu activez pe nici o lume si cu nici un alt nick .Faci o remarca gresita si o pun in paranteza (cand v-am infruntat):D:D:D scoaterea ta din joc a durat 48 de ore asa ca linistestete.
Eu ti-am intins un deget ..u ai luat toata mana si mai mult ai vrut sa mi-o si tai din cot,pe scurt asta esti u ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
scoaterea ta din joc a durat 48 de ore asa ca linistestete.
Idiotus
Ti-am mai zis, invata limba romana agramatule
Si inca o remarca, ca vad ca esti MUULT prea plin de tine, ca orice narcisist de altfel.
Tu nu m-ai scos din joc si nu ai sa ma scoti niciodata ca tu nu esti in stare sa feresti o furnica daramite pe mine
Fa diferenta intre a nu vrea sa mai joci si a scoate pe cineva din joc, dar asa cum m-am exprimat mai sus tu nu stii limba romana si de aceea nu am pretentii sa scrii corect
Apropos, pentru cultura ta generala, inca mai joc pe kappa...dar mai putin, de cand joc pe lambda
Si cu alte denumiri pe care mi le adresezi...hmm, nu stiu de unde le scoti dar esti ilar
Reiterez ce am spus cu ceva in urma pe forum, tot despre tine, esti un ZERO!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus