Mai exista administratori pe aceasta lume?

  • Autor subiect DeletedUser6464
  • Data de început

DeletedUser

Guest
imi cer scuze ca nu am folosit limbajul adecvat. O sa mai cobor cateva nivele sa poti sa ma intelegi... =))
Pai si eu as vrea sa fi pe langa mine pe joc... va distrug de la cel mai mic pana la cel mai mare. Colegii din Legends care ma cunosc stiu acest lucru. Niciodata pe Lambda nu am dat inapoi ca imi distrug trupele. Chiar imi face placere.
 

DeletedUser6464

Guest
te astept RAZBOINICULE.....abia de aici de pe forum am aflat ca existi, totusi incredibil dar adevarat
cat despre intelegere sau nu, fii sigur ca am mai multi ani de studii fata de cati ani de viata ai tu
succes
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
imi cer scuze ca nu am folosit limbajul adecvat. O sa mai cobor cateva nivele sa poti sa ma intelegi... =))
Pai si eu as vrea sa fi pe langa mine pe joc... va distrug de la cel mai mic pana la cel mai mare. Colegii din Legends care ma cunosc stiu acest lucru. Niciodata pe Lambda nu am dat inapoi ca imi distrug trupele. Chiar imi face placere.

Rebelul, te rog frumos sa mentii totusi limita bunului simt, nu vrei? Oamenii astia au deschis un topic unde sa isi expuna problemele, te rog frumos sa il respecti. Altceva in afara de spam si de agitat apele tu mai stii?
 

DeletedUser

Guest
Da tu crezi ca eu stiam ca existi ? Doar aici pe forum te-am intalnit... :)))
Te-am intrebat eu ce studii ai ? Eu cu scoala vietii sunt mai bun (fara sa adaug celelalte cunostiinte) :)))))))))))))
Cine ii ingeras cu studii ? :))

- - - Updated - - -

Rebelul, te rog frumos sa mentii totusi limita bunului simt, nu vrei? Oamenii astia au deschis un topic unde sa isi expuna problemele, te rog frumos sa il respecti. Altceva in afara de spam si de agitat apele tu mai stii?

Eu am spus ca nu exista erorile de care zic..., ca nu joaca numai ei pe Lambda. Si el repede se baga in seama ca are studii si ca cine ii el.
 

DeletedUser6464

Guest
Deja esti penibil si patetic!
Vresi sa cersesti cumva admiratie sau recunostinta din partea cuiva.
Te-ai dat mare ca tu ai fost mare lider......la ce, la I.R.R. care a disparut de mult de pe marile lumii Lambda (ca si Atlantida, s-a scufundat) fiind absorbiti de alte aliante.
Esti jalnic
Rog respectuos administratorii sa inchida acest topic caci deja este prea mult spam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tu ai inceput sa agiti apele aici, vorbind in necunostinta de cauza, asa cum faci foarte des...
Sa iti arat postarile tale in care le razi oamenilor in nas comentand un subiect la care nu te pricepi? Ei vor sa discute cu adminii jocului, nu cu tine.
 

DeletedUser

Guest
Cu administratorii se rezolva prin privat/tichet, asa cum fac eu de fiecare data cand am probleme. !
Nu se face topic pe forum si sa devin frustrat ca nu imi raspund la tichete. Mie de fiecare data imi raspund. Problema este ca trebuie sa sti sa te adresezi. Si cei de la INNO DE mi-au raspuns. (ich sprach Deutschland). :D
@theangels: cu aceasta fraza inchei... eu am reusit sa duc alianta pe primul loc. Tu ce ai facut ?!

O seara placuta va doresc, (insa nu vad de ce trebuie sa tip si sa strig un gura mare pe forum la admini).
 

DeletedUser5930

Guest
De la ce și ce e asta??
768825.jpg


768827.jpg
 

DeletedUser7851

Guest
Daca aveti nemultumiri pe joc, indiferent de natura lor, folositi sistemul suport
 

DeletedUser5930

Guest
Nu este o nemulțumire m-am interesat că pîn acum nu era așa și mi s-a părut straniu dar oricum am trimis un tichet să aflu mai detaliat de la ce și ce e.
 

DeletedUser

Guest
Buna seara

Cred ca este al 15-lea tichet care il fac de pe pc de acasa nu pot intra pe lumea lambda in schimb pe lumea pi pot intra imi explica si mie cineva ce dracu' se intampla ca mor de nervi imi pot pierde toate orasele de aproape 1 luna nu ma pot loga!!!!!!!!!!! Ma juta si pe mine cineva??????????????????????ca sincer m-am saturat
 

DeletedUser

Guest
norbit explica-mi si mie te rog cum pot intra pe lumea pi si pe lambda nu ma lasa si imi da eroare ti se pare ca e de la mine acasta problema?sincer acum....eu nu vad explicatia poate imi explici tu daca nu e de la voi pb atunci de unde ar putea fi ca din 2011 intru de pe aceleasi 2 pc-uri....si pana acum nu am avut pb

- - - Updated - - -


acum ce e de facut sa-mi schimb ip e prea de tot....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
vreau si eu sa stiu daca mi-a fost banat ip-ul pe lambda.....!!!!ca alta explicatie nu gasesc
 

DeletedUser

Guest
motive nu ar fi nici macar unul dragule dae nu vad alta explicatie turbez de nervi am o saptamana concediu in care eu nu pot intra pe lumea lambda daca imi sunt cucerite orasele eu pe cine trag la raspundere sau daca ajung la interne ce fac?imi spuneti si mie?X(
 

DeletedUser

Guest
sfat:incepi o noua aventura pe o alta lume...lambda e o lume "terminata"
 

DeletedUser6464

Guest
revin din nou cu aceeasi intrebare la administratori: mai existati? dormiti cumva? va faceti ca nu vedeti?
chiar va trebui sa recurg si la alte metode de a va atrage atentia asupra porcariilor care se fac/le acceptati?
 
Sus