Mai exista administratori pe aceasta lume?

  • Autor subiect DeletedUser6464
  • Data de început

DeletedUser6464

Guest
Mai fratilor, mai aveti administratori pe lumea Lambda?
Si in caz afirmativ, raspunde cineva la tichete?
Si, din nou, in caz afirmativ, va rog sa ne raspundeti la urmatoarea intrebare: CAT TIMP VA MAI BATETI JOC DE NOI?
 

DeletedUser

Guest
Pe zi ce trece apar tot mai multe erori. E strigator la cer. Incerci sa joci, pui pasiune si altii isi bat joc de munca noastra: puncte de cultura neacordate, nave de colonizare care se intorc de pe orase, lasand in urma suficiente trupe de sprijin, naval cat si terestru, nenumarate tichete la care nu s-a raspuns, etc. E greu sa mai joci cand vezi atatea probleme, e greu sa-ti tii colegii in frau sa nu-si dea inceput nou / stergere cont.
 

DeletedUser6464

Guest
Daca nu se vor rezolva problemele am sa va dau eu o idee / un sfat ce sa faceti cu jocul!
Si, sa va ganditi ca traitit din banii nostri si cerem sa fim respectati nu sa va bateti joc de noi cu toate afinitatile care le aveti.
 

DeletedUser

Guest
nu mi se pare normal serios am avut foarte multe probleme de logare pe lumea lambda pe lumea pi pot intra fara probleme iar pe lambda am avut de o saptamana probleme cu logarea intr-una X( faceti ceva in legatura cu asta ca e stigator la cer...altul imi poate cuceri orasele fara stres si eu nu pot face nimic in legatura cu asta...
 

DeletedUser6464

Guest
un coleg de-al nostru nu poate face nici un punct de cultura de o luna de zile
oricate parade militare si festivaluri ar da...resurse nu primeste
au fost facute tichete si pe "meseriasi" II DOARE IN COT DE PALMASI!
RUUUSIIIIINEEEE!!!
 

DeletedUser

Guest
rusine pt conducere ar tb sa se ia masuri impotriva acestei erori ar tb sa se tina cont de faptul ca sa joaca si pe bani reali s-au sa va intreb ceva nu avem drepturi egale in acest joc?
 

DeletedUser

Guest
@theangels: Pentru problema ta am sa te rog sa astepti un raspuns. Tichetul a fost vazut, dezvoltatori jocului stiu deja situatia si am sa iti acord un raspuns in scurt timp.

Referitor la punctele de cultura, e prima oara cand aud despre asa ceva.. Daca imi poti da detalii, eventual in tichetul deja deschis, sunt foarte bine-venite.

@d3vilas: Daca ai avut probleme la conectare, imi pare rau dar acestea nu au fost din cauza noastra.

@outlander: Ce legatura au drepturile aici? Sper ca nu incepi cu vreo teorie fantezista. Sincer, nu isi are locul.

O duminica placuta tuturor.
 

DeletedUser6464

Guest
@theangels: Pentru problema ta am sa te rog sa astepti un raspuns. Tichetul a fost vazut, dezvoltatori jocului stiu deja situatia si am sa iti acord un raspuns in scurt timp.

Referitor la punctele de cultura, e prima oara cand aud despre asa ceva.. Daca imi poti da detalii, eventual in tichetul deja deschis, sunt foarte bine-venite.
jucatorul gaby-kitty v-a facut nenumarate tichete....chiar m-am saturat eu sa aud cate tichete a facut
fara suparare, in modul acesta pierdeti toti jucatorii si veac nu o sa mai jucam acest joc
acceasi problema cu nava care am avut-o eu (nava care se intoarce si lasa sprijinul in oras) a patit-o astazi si mariusedy.....
culmea, doar la noi se intampla si nu stiu de ce sau mai bine zis, nu as vrea sa emit ipoteze
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In nici una din discutii nu e vorba despre imposibilitatea de a face puncte de cultura.

Si fara suparare dar chiar nu stiu exact pe ce va bazati cand spuneti ca "doar la noi" se intampla...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
Da, ai dreptate aici norbit
nu a mai facut tichet caci la cel cu resursele nu i s-a mai dat nici un raspuns si nu a mai facut privitor la cultura avand in vedere ca la precedentul nu i s-a zis nimic concret (asta si mie de altfel, pana in seara asta)
Mea culpa!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ok.. Daca gaby-kitty are tichete despre imposibilitatea de a face puncte de cultura (nu despre altceva) simte-te liber sa le postezi aici.

LE: Raspundeam in timp ce tu editai... Scuze..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
Dar ceea ce pot sa zic din discutiile purtate, asta se intampla de aproximativ o luna de zile:
chiar si in seara asta, a dat parade militare si nu i-au fost contabilizate, insa doar acestui jucator
la fel si cu festivalurile
 

DeletedUser

Guest
Pai spune-i jucatorului respectiv sa deschida un tichet... Noi verificam oricum, indiferent de cine deschide tichetul, insa o idee buna ar fi sa o faca chiar cel ce are probleme...
 

DeletedUser5930

Guest
Mie îmi dispăreau punctele de cultură nuștiu din ce cauză. de 2/3 ori mi s-a întîmplat.
 

slash26ro

Membru
Norbit, in legatura cu raspunsul la tikete, daca raspunzi ca si la mine, putem da linistiti stergere cont.
Ultima data cand am semnalat erorile jocului mi-ai spus ca tiketul meu e inca deschis; acum e inchis si nu am primit inca raspuns
theangels, nu sunteti singurii in situatia asta, avem trimise nenumarate tikete pe erori de joc la care nu s-a raspuns...
 

DeletedUser2750

Guest
@ faraonniram

Aici poate iti dau eu un raspuns inaintea altcuiva , e posibil sa fi resetat cv in academie si asa iti dispare cate un punct ...
 

DeletedUser

Guest
Probabil punctele de cultura se acorda pe ochi frumosi... =)) mie de ce imi merge fara nici o problema si totul merge ok pe Lambda ?
Sau va doare ca Legendele vor incheia lumea ? :)))))))
 

DeletedUser

Guest
Citez din clasici in viata acum, Rebelul si iti raspund cu "EPIC FAIL"!!!!!!!!! :D
 
Sus