Lumea Noua

Castiga David lumea ?

  • Da

    Voturi: 5 13,9%
  • 11 la rand

    Voturi: 11 30,6%
  • Il omoara Gucci

    Voturi: 20 55,6%

  • Total votanți
    36

valiemilian

Stie Tot
Toată lumea iti știe situația davide nu mai e nevoie sa ne minți stim ca tati cu mami sunt despărțiți, stim ca stai cu mami, stim ca a încercat tactu sa te facă om dar nu a avut cu cine și îți mai oferă doar atât,e ok man nu te judecam pentru asta, te judecam ca ești extraordinar de prost
 

Ghost Man

Stie Tot
Ba pielea pulii , intra putin pe anglia , cauta lumea milos si vezi ca au inceput minunile . Vezi ca s jum din all stars acolo . Cum gatu ma ti vrei sa intru pe o lume serioasa dupa 4 luni de extern si la final minuni? Ca intrii tu pe 5 servere consecutive si nu ajungi la 10 orase adunate , esti doar tu dus cu capul .
Ma piș pe tine.
 

My-TzA15

Membru activ
Koe am 250 milioane pe luna de la tata , in weekend am dat in club 15 milioane la masa , esti cu probleme . La ce viata duc eu cum sa traiesc cu 30 milioane pe luna . Pai cand ma duc pe nordului la o mancarica si shisha dau 100€ si ies cel putin de 4-5 ori pe saptamana .

Sa ma ierte dzeu .
Poza cu bonul de 15 milioane
Poza cu 100 de euro
 

Aryy Aryy

Stie Tot
@Aryy Aryy zi mi și mie unde plm ți am zis eu ca intra live când m ai întrebat ți am zis clar ca nu,sa pun restul conversației?
o spus doar un om din live tm ca nu intra daca este olimp si gata david isi da filme , mint pe cine vreau eu @*RAGNARAR* de unde stii tu ca nu te-am mintit fix pe tine ? :))) ma suni la 5 dimineata sa imi trezesti toata casa droghi si dupa zici de mine ca mint si etc , aia e csf @valiemilian noi doi stim ce am vb pe privat deci
 

Aryy Aryy

Stie Tot
57F923D0-014A-455E-8297-1D6DE5F9C431.png
Mă sună și face la telefon nu te-am sunat eu ce-ai ? : )))) lasă droagele varule ca te iau ăștia la dopaj again
 

valiemilian

Stie Tot
o spus doar un om din live tm ca nu intra daca este olimp si gata david isi da filme , mint pe cine vreau eu @*RAGNARAR* de unde stii tu ca nu te-am mintit fix pe tine ? :))) ma suni la 5 dimineata sa imi trezesti toata casa droghi si dupa zici de mine ca mint si etc , aia e csf @valiemilian noi doi stim ce am vb pe privat deci
Ma gândeam eu și atunci cum plm domnule david intra live dacă nu sunt eu?=))))))))))
 
Sus