Lumea Noua

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8466

Guest
Am terminat cu grepolis sa dea Dumnezeu sa deschideti urmatoarea lume in anul 2020. Sa se aleaga praful de grepolis!@!@!@!@!@

cam asta zic si eu cand pierd un oras!
dar ma trezesc de dimineata si imi zic" Pfoai,gata refac trupele,10.000 de usoare si il sparg pe fraier" apoi,iar imi vine cheful de grepolis.Atac,ii bag revolta,trec 12 ore,atac -->NIMIC in defensiva,urale,bucurie,fericire,apoi--> cand sa intre nava observ cu suparare vreo 4000 de bireme bagate la secunda.pfoai,iar nervi,injuraturi ,dezamagire.imi indrept ochii spre aliante mici ca poate iau de acolo un oras ca ii vad mici si zic eu ca ii fac.la fel.sunt un jucator mediocru de cand ma stiu,fara nicio realizare sa te dea peste cap,dar nu ma pot lasa,de 5 ani!
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
 

Gymus

Membru activ
cam asta zic si eu cand pierd un oras!
dar ma trezesc de dimineata si imi zic" Pfoai,gata refac trupele,10.000 de usoare si il sparg pe fraier" apoi,iar imi vine cheful de grepolis.Atac,ii bag revolta,trec 12 ore,atac -->NIMIC in defensiva,urale,bucurie,fericire,apoi--> cand sa intre nava observ cu suparare vreo 4000 de bireme bagate la secunda.pfoai,iar nervi,injuraturi ,dezamagire.imi indrept ochii spre aliante mici ca poate iau de acolo un oras ca ii vad mici si zic eu ca ii fac.la fel.sunt un jucator mediocru de cand ma stiu,fara nicio realizare sa te dea peste cap,dar nu ma pot lasa,de 5 ani!
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
asta-i grepolisul , cu bune si cu rele .
 

stamatecostica

Membru activ
cam asta zic si eu cand pierd un oras!
dar ma trezesc de dimineata si imi zic" Pfoai,gata refac trupele,10.000 de usoare si il sparg pe fraier" apoi,iar imi vine cheful de grepolis.Atac,ii bag revolta,trec 12 ore,atac -->NIMIC in defensiva,urale,bucurie,fericire,apoi--> cand sa intre nava observ cu suparare vreo 4000 de bireme bagate la secunda.pfoai,iar nervi,injuraturi ,dezamagire.imi indrept ochii spre aliante mici ca poate iau de acolo un oras ca ii vad mici si zic eu ca ii fac.la fel.sunt un jucator mediocru de cand ma stiu,fara nicio realizare sa te dea peste cap,dar nu ma pot lasa,de 5 ani!
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif
smiley_emoticons_frown.gif

De lasat poti sa te lasi usor ,vointa sa ai ;)
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14391

Guest
de grepo si de fumat ne lasam saptamanal - eu sunt in vacanta de 2 saptamani si deja nevastamea ma roaga sa mai joc ca nu se mai intelege cu mine
 

DeletedUser

Guest
Grepolis deocamdata... apoi pe parcurs vedem noi ce lumi se deschid...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Am avut treaba... sa scap de Chi si apoi incep o viata noua
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
In textul tau vad ca ai pus un NEGRU... care pentru mine cel putin are o semnificatie, dar sa stii ca nici eu nu sunt cu nimic mai prejos la joc.
smiley_emoticons_lol.gif

Nu ma inrosesc... ti se pare :* sunt inofensiv... atinge-ma sa vezi ce rezulta .|..B-)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14317

Guest
Personalitatea lunii ianuarie ia fuga de lângă Nicol!!!
Hai!!!
 

DeletedUser14810

Guest
scuzati ca va deranjezi da nu vi se pare grepolis plictisitor de la o vreme mie imi e lene sa dau un atac pe psi ca am acolo 54 de orase parca meam facut scopul da ceva numi ajunge
 

DeletedUser

Guest
Exact la fel ma simt si eu... nu mai are acel ceva. Ar fi cazul la un update major la acest joc, cum s-a facut trecerea de la versiunea 1 la 2 acum vreo 3-4 ani. Au venit noutati, alt design/grafica si mi-a mai atras atentia, m-a facut sa joc.
Dar acuma pe langa ca m-am plictisit dupa 5 ani, mai nou au aparut si jucatori precum Ion al nostru care imi strica buna dispozitie, uneori as vrea sa fie la TV ca sa-l pot opri.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14810

Guest
te inteleg am si eu asa prieteni pai eu am trei ani experienta da tu 5 ani esti mai experimentat ca mine tu teai depres sa fii plictisit da eu nu .:D
 

DeletedUser14105

Guest
Eh..., nu e chiar asa samson...., experienta o doboandesti in maxim o lume de joc..... E de ajuns sa joci una ca sa stii cu ce se mananca grepolis ( eventual in prima linie chiar ). Asadar ca tu ai 3 ani sau rebelul 5 ani nu e nici o diferenta zic eu. Diferenta sa zicem ca exista la amintiri, la grepolisul frumos de odinioara pe care l-am prins si eu in 2011, dar doar atat. Ca si stil de joc nu exista diferente. Daca are cine sa iti explice toate ascunsurile acestui joc ( smecheriile , mai pe romaneste ), atunci in maxim 2-3 luni esti expert. Activitate sa fie, ca grepolis acum stiu toti :D, nu mai e ca la inceput.

Si care o mica paranteza ( care nu are legatura cu topicul ), grepolis are aceeasi jucatori mereu nu doar pentru ca a inceput sa se invecheasca. NU. Ci pentru ca jucatorii care stiu acest joc NU mai au rabdarea sa mai explice ca altadata. Pai eu in 2011 cand m-am apucat mi-a fost explicat totul de la A la Z de multi jucatori, din deathrow pe vremea respectiva, CLA etc..... Daca te duci acum la un jucator mare ( si nu ma refer aici neaparat la mine ) iti garantez eu ca te cucereste decat sa stea sa te invete grepolis. Pe cand acest lucru in trecut nu se prea facea. Lumea te invata, pentru ca era jocul la inceput si toti erau ajutatori...., acum insa lumea prefera sa il bage la interne pe unul decat sa ii explice cum functioneaza jocul, doar pentru ca RABDAREA nu mai este..... si de aceea jucatori valorosi se pierd ..... , am chiar si eu la facultate prieteni care au zis ca au vrut sa joace jocul insa nu au putut din cauza ca au fost bagati la interne pentru simplu motiv ca erau incepatori si lumea in loc sa le explice PAM la interne.... Este o realitate asta.....

P.S Cine vrea sa o intoarca cu lucruri de genul " si el daca era perserverent dadea inceput nou si mergea la marginea hartii si invata acolo jocul " il rog sa se abtina. Am spus asta pentru a se privii imaginea de ansamblu ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus