Lumea Noua

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Mda .... nu se aude nimic despre lumea urmatoare si tot odata jocul devine din ce in ce mai neactractiv pt playeri
 

DeletedUser11818

Guest
Dacă acum faceți mofturi , cei care jucau pe alpha , beta, gamma, delta ce să mai zică ?
 

DeletedUser14317

Guest
S-au plictisit iar jucatorii,
O lume noua cer in cor,
Chiar daca lumile de-acum,

Nu-s inca terminate
Sa se termine-s de-acord,
Si atunci sa vina alte!
 

DeletedUser14317

Guest
Poate vom avea o surpriză de proporții și se va lansa Grepolis 2.
Precum la Tribal Wars 2.
Atunci să vedem cum se vor împărții alianțele și jucătorii.
 

Gymus

Membru activ
nu cred... adica la cate actualizari sunt ...
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser14965

Guest
daca tot se va deschide o lume noua vreau sa anunt ca o mare grupare formata din jucatori foarte buni si de perspectiva va aparea pe aceea lume alianta numita The Shield.
vrea cineva dintre voi sa se alature gruparii caci vreau sa formez un grup omogen si sa ne cunoastem de dinainte de inceperea lumii.
vrea sa fac o impresie frumoasa ceea ce am facut si pe psi cum marile puteri sunt ocupate vreau sa mi incerc sansa si sa incer sa fiu in top ce ziceti vreti sa ma alaturati gruparii mele? astept mesajele aici .
bafta tuturor
 

DeletedUser14317

Guest
BAh,sa fii mandru,nu realizezi nimic,insa,a spus Nicol ca ai fantezii...macar asta sa te consoleze,aprecierea unei femei..hahahahah

Hopaa, a rasuflat Igor. Si daca totus,se face Grepolis 2 cine o sa, hahaha?
 

DeletedUser14317

Guest
deja te-ai saturat de aceasta varianta Grepolis? i-ai descoperit toate secretele? ce doamne iarta ai putea sa faci pe Grepolis 2?

vor fi alte update-uri mai ceva ca pe acest grepolis si alt format, iar bataliile navale probabil vor fi ceva mai animate.
 

DeletedUser14810

Guest
Deci vreau sa anunt si eu ceva, eu am de gand sa creez pe lumea noua numita Delphi ce va aparea aproximativ peste o luna o alianta noua numita The Black Scorpions pentruca in ultimul timp n-am avut timp pentru joc am renuntat la lumile astea noi ca bysantion si Athens dar cu privire la corint voi vedea deci in noua alianta astept jucatori activi chear si incepatori mai multa activitate cel putin o ora pe zi si jucatori ce nu vor da bir cu fugitii la un eveniment greu.Accept si jucatori care au chear si 5 zile de joc iar pentru detalii pe privat ma contactati .:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus