Lumea Noua

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Va rog din suflet stiu ca nu este un moment delicat si s-a mai descutat pe aceasta tema dar uitati-va putin admini cata lumea joaca pe corith si ganditi-va cata lume astapta sa se deschida una noua.
A trecutceva tim pde cand nu s-a mai deschis o lume aproape 2 luni ... sti uca media este de 2-3 luni dar la ce setari are corinth pff.... As vrea sa aflu cand se va deschide urmatoarea lume sper ca se deschida cat mai repede si adminilor faceti-o macar cuviteze mai bune ca daca faceti una la fel ca,,, corinth s-a dus grepolisul de rapa si inca ceva sa fie putin mai atractiva pt playerii
Deci cand se va deschide??:(:(:(
 

DeletedUser4775

Guest
ei nu au de unde sa stiu . germanii decid cand vor deschide una noua si la noi . normal ar trebuii luna vitoare sa se deschida una iar lumea cred ca va fi cu revolta .
 

DeletedUser15023

Guest
macar schimbati setarile corinthului.. ma intreb la ce so fi gandit ala care leo pus? viteza inceata, pe langa asta bonusu de ,,noapte,, se termina la 9.. la 9 !!!!
 

Gymus

Membru activ
in octombrie-noiembrie o sa fie lume noua (revolta) . si din cate am auzit viteza 4-5
 

DeletedUser4775

Guest
mai trebuie sa treaca cativa ani buni sa vedem si noi viteza 4
 

DeletedUser7851

Guest
Abia am inchis un topic cu aceasi tema.
Repet ceea ce am spus si atunci: veti fi anuntati din timp pe forum. Alte amanunte nu avem nici noi.
 

DeletedUser12104

Guest
nici mie nu imi plac lumile cu viteze mici,dar sunt si persoane care nu pot sta 24/24..iar vitezele mici le permit sa joace..trebuie sa fie setari pentru fiecare.
nu va inteleg,vreti sa jucati din nou dupa nu stiu cat timp..si sa se deschida imediat o lume cu superi setari pe care sa intrati voi si pe care oricum jucati 2-3 luni..aveti rabdare,s-au cerut lumi noi de zeci de ori(poate chiar sute)..nu va face nimeni o lume noua cu setari ultra pentru ca se gaseste cate unu sa ceara pe forum.
 

nicol 10

Stie Tot
referitor la tema topicului.....s-ar putea intocmi pe prima pagina a acestui Forum un Calendar, s-ar putea incepe cu 2014 unde vor fi trecute toate eventurile, deschidere de lumi noi de joc si altele. Acum in 2015 ar fi de ajuns sa se traga un ochi in acel calendar pentru a avea o suficienta ideie a ce urmeaza sa inceapa.
the-event-calender.png
 
Ultima editare:

DeletedUser14105

Guest
Stamatecostica, stii bine ca de gand e grepolis.ro mereu o lume sa deschis la aproximativ 3 luni diferenta....

Daca nici 2 luni nu au trecut de la ultima lume , cum poti sa afirmi ca se misca cu viteza melcului?
Nu mai comparati atata o lume internationala cu Romania. Pe bune acuma, cum ganditi voi? Internationalul unde intra toata planeta ca sa zic asa..., cu Romania unde sunt maxim 10-15k jucatori.... E logic ca la noi sa se deschida mai rar fata de la international....
 

DeletedUser14317

Guest
in octombrie-noiembrie o sa fie lume noua (revolta) . si din cate am auzit viteza 4-5

Să faca viteză precum la tiruri.

- - - Actualizat - - -

referitor la tema topicului.....s-ar putea intocmi pe prima pagina a acestui Forum un Calendar, s-ar putea incepe cu 2014 unde vor fi trecute toate eventurile, deschidere de lumi noi de joc si altele. Acum in 2015 ar fi de ajuns sa se traga un ochi in acel calendar pentru a avea o suficienta ideie a ce urmeaza sa inceapa.
the-event-calender.png

Nu pot scrie nimic pe calendarul tău Nicol :((
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus