Lumea Noua

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13911

Guest
Hopaa, a rasuflat Igor. Si daca totus,se face Grepolis 2 cine o sa, hahaha?

Hopaaa,da,am rasuflat,daca suflam te despuiam de underwear.Daca o sa fie G2, o sa cine, ce?
Nu's de ce nu te rezumi tu la aprecierea unei doamne si incerci sa obtii "deprecierea" de la mine...hmmmmmm:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14317

Guest
Hopaaa,da,am rasuflat,daca suflam te despuiam de underwear.Daca o sa fie G2, o sa cine, ce?
Nu's de ce nu te rezumi tu la aprecierea unei doamne si incerci sa obtii "deprecierea" de la mine...hmmmmmm:|

De ce nu ne lași în pace?
Lasa-ne, lasa-ne, lasa-ne,
Nu e treabă ta ce e între mine și prietenă mea. Clarisimo signor?
 

stamatecostica

Membru activ
Am si eu o intrebare pentru tine :
Tu cat timp crezi ca o sa rezisti cu alianta ta daca primesti jucatori incepatori ,care intra 1 ora pe zi? .
Eu iti dau un termen de 14 zile ,iti imaginezi ca pe lumea ceea noua intra clanu :D
 
Ultima editare:

DeletedUser14810

Guest
pai o sa vedem dar ma voi starui sa fac una ce va merge tu stii ca sunt oamenii care lucreaza si care vor sa joace astfel noi ai pozitionam in zonele in care nu e niciun dusman astfel toti vor juca
 

DeletedUser14965

Guest
Deci vreau sa anunt si eu ceva, eu am de gand sa creez pe lumea noua numita Delphi ce va aparea aproximativ peste o luna o alianta noua numita The Black Scorpions pentruca in ultimul timp n-am avut timp pentru joc am renuntat la lumile astea noi ca bysantion si Athens dar cu privire la corint voi vedea deci in noua alianta astept jucatori activi chear si incepatori mai multa activitate cel putin o ora pe zi si jucatori ce nu vor da bir cu fugitii la un eveniment greu.Accept si jucatori care au chear si 5 zile de joc iar pentru detalii pe privat ma contactati .:D
samsson prietene, nu e de tine frate sa conduci aliante nu e mai bine te ai baga undeva sa ai stabilitate decat sa conduci o alianta de nimic mai bine esti un simplu jucator intr o alianta triumfatoare nu are farmec .
si in ceea ce priveste lumea asta sper sa ne intalnim eu mi am facut grupul deja au ceva experienta au castigat lumii si ne vom lupta pt cucerirea lumii
 

DeletedUser13911

Guest
De ce nu ne lași în pace?
Lasa-ne, lasa-ne, lasa-ne,
Nu e treabă ta ce e între mine și prietenă mea. Clarisimo signor?
BAh macaronare,tu folosesti diacriticile pe dos.programelul tau de corectie pe diacritice a luat-o razna...hahahahah.Invata dracu limba romana si nu te mai da la antrenori
.btw,ce treaba am eu daca tu esti prieten cu nicol...
SI ca si chestie,uite asa,am sa o fac pe oracolul din Ferentari.NU ai nici "o treaba" cu ea,asta asa ,sa nu mai te infoi degeaba prin zona..hahahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
BAh macaronare,tu folosesti diacriticile pe dos.programelul tau de corectie pe diacritice a luat-o razna...hahahahah.Invata dracu limba romana si nu te mai da la antrenori
.btw,ce treaba am eu daca tu esti prieten cu nicol...
SI ca si chestie,uite asa,am sa o fac pe oracolul din Ferentari.NU ai nici "o treaba" cu ea,asta asa ,sa nu mai te infoi degeaba prin zona..hahahaha

''bah'' cei care folosesc acest cuvant provin mai mult din tunelurile oraselor daca stii ce vrei sa spun...asa ca mai treci pe la scoala!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
AM sa fiu elegant cu tine:)),sunt prea puriu si nu ma mai primesc.In alta ordine de idei,spune-mi te rog un oras in care gasec tuneluri sa ma pot refugia.Atentie te rog ,nu confunda cu pasaj subteran.
Multumesc anticipat.
PS; eu folosesc bah si mah..asa..pentru cunoscatori....
Am sa trec cu vederea ca m-ai facut boschetar,stii de ce....ne-am mai intalnit pe "tabla de sah".|..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14810

Guest
samsson prietene, nu e de tine frate sa conduci aliante nu e mai bine te ai baga undeva sa ai stabilitate decat sa conduci o alianta de nimic mai bine esti un simplu jucator intr o alianta triumfatoare nu are farmec .
si in ceea ce priveste lumea asta sper sa ne intalnim eu mi am facut grupul deja au ceva experienta au castigat lumii si ne vom lupta pt cucerirea lumii

vom vedea voi incerca sa creezimposibilul ureazami succes
 

DeletedUser8466

Guest
vom vedea voi incerca sa creezimposibilul ureazami succes
succes.chiar daca putini au concretizat ceea ce vrei tu sa faci,mie imi plac astfel de oameni .Ai ambitie si iti urez succes
smiley_emoticons_winken4.gif
 

stamatecostica

Membru activ
Nu stiu cine a scris ca pe 1 octombrie se va deschide ,si nu sa deschis nicio lume ....cred ca pe la sfarsitul luni se va deschide
 

DeletedUser

Guest
stii sigur Alex ?

sapt viitoare sau sapt cealalta o lume se deschise la ~3 luni cateodata e la 2luni si 20 zile
in principiu 3 luni
si oricum cand o sa inceapa sau cand o sa vedeti setarile o sa sariti in sus cu alt topic ''cand se deschide alta lume'' cu descrierea ''pe aceasta lume nu sunt setarile pe care le vreau''
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14965

Guest
stamate tu nu ti aduci grupare pe aici sau esti ocupat cu alte proiecte?
 

Gymus

Membru activ
sapt viitoare sau sapt cealalta o lume se deschise la ~3 luni cateodata e la 2luni si 20 zile
in principiu 3 luni
si oricum cand o sa inceapa sau cand o sa vedeti setarile o sa sariti in sus cu alt topic ''cand se deschide alta lume'' cu descrierea ''pe aceasta lume nu sunt setarile pe care le vreau''

vezi ca ti-ai gresit persoana SandStorm .
 

DeletedUser

Guest
Am terminat cu grepolis sa dea Dumnezeu sa deschideti urmatoarea lume in anul 2020. Sa se aleaga praful de grepolis!@!@!@!@!@
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus