LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Nu sunt astia in stare de actiuni=)))) doar cu cate un ban sa ia si ei un oras=))))
 

andreyy92

Membru activ
de tipat nu tip..acum or sa vina baietii tai care incadreaza nava din prima incecare in sec atacului si mai baga tot el inca 5-6 sprijine in secunda navei:))
mi s-ar parea ilogic sa nu puteti organiza actiuni in zona in care 95% e a voastra
osnVXcV.png
 

DeletedUser16184

Guest
Ce vise ai băiețel . Hai .. canta la alta masa .

PS: Vezi ca iar te-au sodomizat băieții.
Banat imi luati orase ba terminatilor=)))))) doar tu te futi in cur nu o mai da cu sinonime ca sa nu te baneze moderatori de forum ai curaj zi direct futut in cur nu sodomizare daca tie iti place sa-i zici lui gagicata/nevastata ca esti gay si te sodomizezi in cur nu am ce sa-ti fac
 

DeletedUser6873

Guest
Prietenas , nu sunt retardel ca tine. Tu nu vezi ca atunci cand nu mai ai argumente , incepi să jignesti?
Macar lasa capul jos si taci. Este a nu stiu cata oara cand primesti ban , iar tu te declari mare jucător!?

Hai ca imi pierd timpul aiurea cu tine.

Spor la fake-uri !
 

DeletedUser16184

Guest
Pai il iau ma ca-mi bat pula de voi si plangeti la admini=))))) mai rau ca femeile pe stop sunteti,argumente iti gasesc la orice ora dar tu nu intelegi ca esti inapt
 

DeletedUser16184

Guest
ne încălzim și noi... așteptăm calvarul:))
Marele jucator care rezista la fake,din cauza la ele m-ai injurat asa ca gurita mica ca daca incep iara sa te iau la fake-uri iti opresti dinou alarma
 

Atașamente

  • 20190129_033306.jpg
    20190129_033306.jpg
    223,9 KB · Vizualizări: 28

DeletedUser16184

Guest
Upssss 2 nave moral 100 si nu sunteti in stare sa le spargeti?=))))) una si pe sageata de a voastra=))))
 

DeletedUser15679

Guest
Marele jucator care rezista la fake,din cauza la ele m-ai injurat asa ca gurita mica ca daca incep iara sa te iau la fake-uri iti opresti dinou alarma

te anunț eu când opresc alarma poate bagi și tu o navă, până atunci mai trec de vreo câteva ori pe la mă-ta
plesni-mi-aș coaiele pe mormântul lui taică-tu
 

DeletedUser15679

Guest
aa și domnul agpadi ai strecurat și tu o navă printre sutele de minimale pe care le primesc zilnic de la voi, bravo! ești un jucător foarte bun. păcat că tremură și pizda în tine când vorbești cu cineva prin mesaje și dai repede block înainte ca respectivul să aibă ocazia să răspundă.
 

andreyy92

Membru activ
cheama pe cine vrei:))
nu am dat niciodata fakeuri daca nu am fost provocat..nu ma atrage stilul asta de joc stresant
ti am dat si mie, dar m am plictisit la un moment dat...destul de repede:))
 

DeletedUser16184

Guest
te anunț eu când opresc alarma poate bagi și tu o navă, până atunci mai trec de vreo câteva ori pe la mă-ta
plesni-mi-aș coaiele pe mormântul lui taică-tu
Copil prost...cand mai trece ma-ta pe la mine ii dau si lecti sa te educe.Pana atunci ai avut o nava pe burta timp de 6 ore=))))) vezi ba prostule ca dai fake-uri toata noaptea si dormi cu basini la cur dupa cam asta este diferenta intre mine si tine la fake,eu niciodata dupa ce am dat fake-uri nu am luat nici macar o NAVA din cauza insuficientei de odihna cum patesti tu.Un mic sfat ca sa nu mai iei nave si sa stea pe burta si sa ne batem pulocul de tine lasa-te de fake-uri ca nu ne faci nici macar un deget sa ridicam.Sa nu mai zic ca iara m-ati injurat pe grupul vostru de wapp ca v-am tinut in fake-uri pe 2 lumi :)
 
Sus