LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Te-a violat gabitu rau tare
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
@Gymus
 

Atașamente

  • Screenshot_95.png
    Screenshot_95.png
    424,5 KB · Vizualizări: 25

DeletedUser16184

Guest
Haideti ma zid 0 si nu atacati cu mitice....va inteleg nu mai aveti usoare dar nici mitice in plin event?...
 

DeletedUser6873

Guest
Am tot citit , dar nu ma pot abtine . Tu , prietene esti demn de mila. Doar gura e de tine , în rest esti nul.
 

DeletedUser16691

Guest
ba rage sau cum kkt te mai cheama, ba terminatule , pt a cata oara esti banat pe serverul asta?
cum drq vii sa faci scandal pe aici , cant tu esti un terminat , iti faci colegii de ras in plm.
 

DeletedUser16184

Guest
ba rage sau cum kkt te mai cheama, ba terminatule , pt a cata oara esti banat pe serverul asta?
cum drq vii sa faci scandal pe aici , cant tu esti un terminat , iti faci colegii de ras in plm.
Motivul banari ca i-am zis unei babe ca e divortata=)))))) ba ma lasati cu astea,o fute adminul in viata reala pe aia mai ales ca acum nu mai are barbat si veniti cu vrajeli dastea.Si de fiecare data cand va calarim mereu se intampla cate un ban dasta oare de ce?=))))) Sunteti terminati rau si va dati dupa jucatori ca-mi luati orase ca nu stiu ce dar voi sunteti pielea puli
 

Atașamente

  • Screenshot_20190127-220208_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20190127-220208_Samsung Internet.jpg
    225,7 KB · Vizualizări: 22

DeletedUser16184

Guest
Si inca o chestie imediat ce am luat ban au venit navele desi cu 5 min inainte de ban v-am dat fake-uri=))))) imediat dupa ban au curs navele nici nu aveati de unde sa stiti de ban decat de la pizda aia proasta de admin
 

DeletedUser16184

Guest
Ca o sa mai joc sau nu pe ro,pe fiecare lume unde intrati fake-urile le aveti promise :) inca o data un admin care zice ca e judecatorul puli mele fute o lume si ne miram de ce se strang doar cate 1k de jucatori pe o lume noua sau de ce lumea prefera externul=))))
 

DeletedUser16850

Guest
Sunt un jucator care nu are treaba cu niciuna din cele doua tabere dar ,,jucator'' ca acest RAGEE nu are ce sa caute pe niciun server...atata frustrare, neputinta si obraznicie nu am intalnit.
Copile, iti dau un sfat: incearca sa mergi la un psiholog, esti tanar, mai ai sanse sa te vindeci si sa ai o viata normala
 

DeletedUser16184

Guest
Sunt un jucator care nu are treaba cu niciuna din cele doua tabere dar ,,jucator'' ca acest RAGEE nu are ce sa caute pe niciun server...atata frustrare, neputinta si obraznicie nu am intalnit.
Copile, iti dau un sfat: incearca sa mergi la un psiholog, esti tanar, mai ai sanse sa te vindeci si sa ai o viata normala
Joci in demos si zici ca nu esti in nicio tabara?=))))) n-am nevoie de psiholog,sa nu zic ca aseara ma bagau pe grupuri faceau ca gucci=))))) si cand i-am luat in privat ma amenintau cu politia desi ei incepusera=))))) "smardoi" ce sa zic =))))
 

DeletedUser16184

Guest
Nu mai are nici o sansa. E terminat pe viata!

Cand m am legat eu de tacsu aici, a început să plângă ca o don'șoară...

Totodată am crezut ca a inteles si el ca oricum ar fi, în final este un joc iar atacurile la familie ar trebui sa înceteze.. indiferent de taberele in care activăm.. Dar se pare ca nu a inteles absolut nimic. Atât poate, atât face!

Caz pierdut ursulet asta.
Mi-ai dat block aseara cand te-am luat in privat pizdo asa ca gurita mica daca esti bazat leaga-te de cei vii sau daca vrei sa te legi de cei morti pune-o pe sorta sa mi-l scoale :*
 

DeletedUser16833

Guest
pai ceai facut Teddy Bear? gaozaruleeeeeeeeeee iar ti-au tras_o astia???
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif

muhahahahaha. ma cac pe tine de ras!!!!!!!!!!!!!!!!

ai ajuns rusinea grepolisului. ii bagi in kkt si pe legendary
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif

Mariana forever!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser16184

Guest
pai ceai facut Teddy Bear? gaozaruleeeeeeeeeee iar ti-au tras_o astia???
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif

muhahahahaha. ma cac pe tine de ras!!!!!!!!!!!!!!!!

ai ajuns rusinea grepolisului. ii bagi in kkt si pe legendary
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif

Mariana forever!!!!!!!!!!!!!!!
Alt catel din demos care nici nu stie numele mamei=)))))) va ascundeti dupa alte conturi cacatilor si nu eu m-am facut de ras pisatule ci adminul ala imbecil care o fute pe doamna elena care mai nou este si divortata=))))) barbatul pentru pizda face orice
 

DeletedUser16184

Guest
Păi la tine nimic nu e viu ma.. tu singurel dai dovadă că, creierul tau este exact ca tăticu tau ( inexistent mai pe înțelesul tau )

Iar cu trezirea puței, slabe sanse.. E acoperită de prea multă slănină si hoit.

Spor ursulet, o sa ai nevoie, ahahaha
De ce nu o intrebi pe surioara ta?Promit cand face 18 ani toata Soveja din Constanta ii face cadou :*
 

DeletedUser16785

Guest
Pe ce citesc mai mult forumul asta imi doresc sa joc tot mai mult impotriva lui 7ball ... :) Sa nu ma faci sa regret cand prind ocazia :)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ma injosesc daca ajung sa ma bat cu tine :)))))))))) , roaga te sa nu ajungi sa te bati cu mine in harta :) mai ia 2 -4 cu tine :) ca sa am cu cine ma juca :) .
Tu crezi ca eu sunt fermele alea la care le ai luat tu orase :))) .
Uite cum facem in primavara cred ca Wild Fangs va intra iar pe o lume (desigur vor veni si Sweet Girll , miki jun , valy196 si alti inapoi in Wild , cred ca il iau si pe ragee cu noi daca se comporta calumea :)) ) , deci te astept sa imi arati ce a ce poti si ce esti capabil sa arati la orice capitol vrei tu : actiune , secunda , gold , activitate s.a )
 

DeletedUser16785

Guest
Uite Timi inca vre'o 80 orase pt dominatie si castigam farsala :))))

1 Wild Fangs 2696
2 Sons of Anarchy 1799

:))))) maximus2727 fantoma , xynar fantoma , dumi. fantoma :) ,Zmeul Zmeilor fantoma , SoulOfOcean fantoma s.a :)

Ps. Soul e baiat fitza ... restul nu imi pot da cu parerea , de fapt maximus2727 zicea de mine ca sunt pervers , dar el a venit cu propunere la gina ca daca ma tradeaza o ajuta sa castige lumea :)))))))
 

DeletedUser16785

Guest
@fallen.angel

ca sa sti cu cine discuti :)
kB1JMot.png


Si doar pe contul 7bal :) cauta ma tu in hall of fame cu contul 7ball :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus