LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser16184

Guest
Nu sunt eu fan bila sau ceva de genul dar omul dupa ce ne-am injurat si astea ne-am aratat dupa respect,voi aseara dupa ce am luat iara ban pe nedrept motivul fiind afisat intr-un comentariu anterior ati inceput sa ma sunati sa ma bagati in grupuri sa ma injurati crezand ca ceea ce faceti voi e umilitor din contra e penibil si faceati fix ce faceau aia din sons celor din wild si da ce fac si eu sa va injur si sa ma cobor la mintea voastra e penibil dar nu pot lasa niste specimene ca voi sa treaca si sa comenteze si sa nu va fut o flegma intre ochii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
Deea , miki ... Restul din Wild nu dau fake uri fara motiv .... dar da inclusiv eu am dat fake uri inapoi cand nu aveai cu cine discuta ... defapt din ce vad ca si tu si voi 'demosul ' ati ajuns sa dati fake uri ... pt ca ati ajuns in stadiul in care eram noi pe Naxos , ZAKROS , FARSALA (cand era un dobitoc ca kingiru* , gucci care atat stiau sa de a fake uri - intreabo pe Lisa cate sute de fake uri avea ea pe naxos , boboadrian99 cate fake uri ne dadea impreuna cu gucci pe Zakros sau un dobitoc ca paturile sau pabababun pe Farsala - sa nu spun ca pe Farsala sunau si cu nr ascuns pe la 3 4 dimineata defapt intreaba pe cei care joaca si in demos din Wild cate fake uri au avut ei pe NAXOS , ZAKROS , FARSALA ) . Dupa sa nu te mai caci si tu pe tine ca si restul ca Wild numai cu fake uri joaca - pai daca niste boschetari doar atata pot ca sunt incapabili sa iti ia orase normal ca te iau la fake uri si tu ajungi in postura in care liderul advers accepta lucrul ala ca si el e un incapabil si jumatate si o arde ca nu am ce sa ii fac dar il sprijina sau il da afara la vrajeala ... si cand ajungi in momentul ala iti bagi piciorul si dai si tu la gramada poate asa se linistesc , ca daca te uiti un pic in Wild numai oameni calumea cu bun simt si caracter joaca , dar ajungi in situatia cand esti nevoit sa te cobori la nivelul ala .
 

Gymus

Membru activ
Te-a violat gabitu rau tare
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
@Gymus
dap.. chiar i-am felicitat. Eu stiu ce e ala joc corect si nu incep sa caut scuze ca altii.
 

DeletedUser16184

Guest
dap.. chiar i-am felicitat. Eu stiu ce e ala joc corect si nu incep sa caut scuze ca altii.
Nu a cautat scuze nimeni=)))) am pierdut orase banat si cateva care le aveam izolate pe 45 sau 55 in rest am spart la nave ca devenise o rutina
 

DeletedUser15679

Guest
Nu a cautat scuze nimeni=)))) am pierdut orase banat si cateva care le aveam izolate pe 45 sau 55 in rest am spart la nave ca devenise o rutina

Și de ce nu lași pe altul să te laude în loc să te ridici singur în slăvi pe forum?
 

DeletedUser16074

Guest
Ce gradinita e pe aici, fiecare se lauda cu ce are si cu ce nu are.. Mai lasati-o incolo si fi-ti oameni ca ne-am balacarit destul ca maimutele, inclusiv eu am facut greseala asta. Hai sa jucam grepo din placere ca si asa ne-a acaparat mai mult de jumate din timpul liber la majoritatea!
 

DeletedUser16785

Guest
:)))) am vazut :)))) gen xynar ala il apucase intr o seara si ma luase la fake uri la 4 dimineatza si fara motiv , maximus care scria ca el accepta asa ceva si stie ca asta e singura modalitate prin care mai poate castiga sv :))))) , cu astia vrei sa discut ???

Vrei sa iti arat de cate ori am incercat sa discut cu Liderii Sons pe Farsala :)))) dar am avut cu cine.....

Nu spun ca eu nu am uscaturi sau eu sunt perfect - din contra sunt plin de defecte si de multe ori reactionez urat , gresesc fatza de cei ce nu merita , dar daca am fi asa naspa nu ar mai vrea nimeni sa joace impreuna cu Wild - dar totusi Wild castiga lume dupa lume :)

Ps. sa sti ca la un moment dat erau vreo 7 doctori in Wild :))
Ps2 . Inclusiv 'lepra' aia de Deea are terminata o facultate de Psihologie :) . (tot un doctor)
Ps 3. Holbeaza te bine in Wild si o sa vezi ca jumatate din jucatori au fost adversari cu noi pe alte lumi:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16074

Guest
Apropo Ragee ai facut-o lata, din nou. Joci bine esti activ dar trebuie sa dai cu bata in balta la final.​
 

DeletedUser16785

Guest
Nu ma refeream la RalDeea ca fiind doctor ( desi si ea e doctor ) , ma refeream la Sweet ca si ea are o facultate in medicina terminata :) .... ca nu am inclus'o pe ralu in discutiile noastre desi a fost intemeietor in Wild pe naxos ( pana si au creat alianta Lupii Dacici ) ...... cred ca la asta te ai referit ori nu am inteles eu bine......
 

DeletedUser16691

Guest
:)))) am vazut :)))) gen xynar ala il apucase intr o seara si ma luase la fake uri la 4 dimineatza si fara motiv , maximus care scria ca el accepta asa ceva si stie ca asta e singura modalitate prin care mai poate castiga sv :))))) , cu astia vrei sa discut ??


"prietene" , roaga-te sa nu mai dai de gașca Sons niciodata pe vreun server .
ps : pe farsala , nu a fost brigada completa, si totusi v-ati chinuit cu ei , apeland la ajutorul angels pt a castiga.
 

DeletedUser16184

Guest
Apropo Ragee ai facut-o lata, din nou. Joci bine esti activ dar trebuie sa dai cu bata in balta la final.​
Gabi am recunoscut da am facut-o lata dinou dar acum ala nu era motiv de banare,ca doamna s-a simtit ofensata de un adevar nu am ce sa-i fac dar jucam incontinuare :) delos se joaca pana la final am revenit reincepe calvarul pentru demos si asta doar din cauza lor nu a mea :) si de acum cand o sa mai am ban nu o sa mai profitati voi deloc :) acum urmeaza teroarea finala demosarilor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16785

Guest
"prietene" , roaga-te sa nu mai dai de gașca Sons niciodata pe vreun server .
ps : pe farsala , nu a fost brigada completa

Nici Wild nu a fost Brigada completa :) pe farsala 'prietene' .

Dar pe Zakros ati fost brigada completa , sau nu ? ... intreb asa pt un prieten :) .

Daca pe alta lume ne bateti bravo voua, jos palaria :) stim sa si pierdem , la un moment dat trebuie sa si pierdem e ceva normal , asta e si jocul pierzi - castigi mergem mai departe .

PS. Raspunde mi si mie te rog , vad ca esti catalogat om calumea cu bun simt si caracter - dc mai luat la fake uri pe farsala ? desi noi doi , nu am avut tangente .... ?
 

Gymus

Membru activ
Gabi am recunoscut da am facut-o lata dinou dar acum ala nu era motiv de banare,ca doamna s-a simtit ofensata de un adevar nu am ce sa-i fac dar jucam incontinuare :) delos se joaca pana la final am revenit reincepe calvarul pentru demos si asta doar din cauza lor nu a mea :) si de acum cand o sa mai am ban nu o sa mai profitati voi deloc :) acum urmeaza teroarea finala demosarilor :)
Imi place ca ameninti cu fake.. altceva .. nimic :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser16184

Guest
O daaaa si fake si tot tacamul =)))) si asa deja ati intrat 5 in vacanta=)))))
 

DeletedUser16184

Guest
Tic tac tic tac grabiti-va sa luati orasele bine 3 nu le puteti lua ca sunt cu zid si trupe de la voi asa ca atunci cand atacati iesiti=)))))
 

DeletedUser6873

Guest
Crezi ca tu esti motivul pentru care sunt în vacanță? Bietul de tine:(
 

DeletedUser16184

Guest
Am si eu partea mea =)))) e a 2 a oara cand te bag hahahahha=)))
 

andreyy92

Membru activ
mai rau ca la circ..jucam si noi ceva?
hai ca pana acum la actiuni avem avantaj :D
hai cu nava res, lasa fakeurile toata noaptea..nici la limita nu ati fost
Es9E9nH.png
 
Sus