LEGENDE !!! - "UNDE E DEF-UL FETELOR ? " - NU E , E PERMANENT !

  • Autor subiect DeletedUser16830
  • Data de început

DeletedUser15679

Guest
Copil prost...cand mai trece ma-ta pe la mine ii dau si lecti sa te educe.Pana atunci ai avut o nava pe burta timp de 6 ore=))))) vezi ba prostule ca dai fake-uri toata noaptea si dormi cu basini la cur dupa cam asta este diferenta intre mine si tine la fake,eu niciodata dupa ce am dat fake-uri nu am luat nici macar o NAVA din cauza insuficientei de odihna cum patesti tu.Un mic sfat ca sa nu mai iei nave si sa stea pe burta si sa ne batem pulocul de tine lasa-te de fake-uri ca nu ne faci nici macar un deget sa ridicam.Sa nu mai zic ca iara m-ati injurat pe grupul vostru de wapp ca v-am tinut in fake-uri pe 2 lumi :)


distrusule, nici nu a sunat alarma ca să pot reacționa la nava voastră.

eu la 7 dimineața îmi beam cafeaua, mă durea în pulă de voi și de joc.


asta e diferența între noi, tu trăiești pe joc eu în viața reală
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


dar mna, dacă ești prost de mic, când ești mare doar te joci
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


marș la stuf, futu-ți paștele mă-tii!
smiley_emoticons_cyclops.gif
 

DeletedUser16184

Guest
aa și domnul agpadi ai strecurat și tu o navă printre sutele de minimale pe care le primesc zilnic de la voi, bravo! ești un jucător foarte bun. păcat că tremură și pizda în tine când vorbești cu cineva prin mesaje și dai repede block înainte ca respectivul să aibă ocazia să răspundă.
Legat de block si dastea,cand ati venit ca oile pe un grup si m-ati injurat si dupa v-am luat in privat am primit doar block-uri si amenintari cu politia=))))oricat de pizda ar fii el pe voi nu va trece
 

DeletedUser16184

Guest
distrusule, nici nu a sunat alarma ca să pot reacționa la nava voastră.

eu la 7 dimineața îmi beam cafeaua, mă durea în pulă de voi și de joc.


asta e diferența între noi, tu trăiești pe joc eu în viața reală
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


dar mna, dacă ești prost de mic, când ești mare doar te joci
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


marș la stuf, futu-ți paștele mă-tii!
smiley_emoticons_cyclops.gif
Aaaa si timp de 6 ore a stat nava aia acolo ?=))))) adica tu timp de 6 ore nu ai verificat jocul?=)))) cauta o scuza mai buna gagica.Ma intreci la traitul in joc :) esti nr 1 mondial la non liferi :*
 

DeletedUser15679

Guest
iar tu nr.1 la supt pula. te-n morții tăi de câine dezlegat.
 

DeletedUser16184

Guest
Doar sa injuri poti?=)))) a da te-a invatat capone sa injuri dupa un pc si sa te dai smardoi=)))))
 

DeletedUser16184

Guest
Apropo 2 nave moral 100 pe zi tinute acum la bonus alta nava moral 100 ce facem baietii nu mai castigati lumea?=)))))
 

DeletedUser16356

Guest
Dacă ați da ambele tabere din degete cum dați din gura ar fi ceva....
Bai fratilor calmati-va ca e un joc pana la urma deja o luați prea la corason si suferiti prea mult...

Bai rage ti-am zis si iti repet si aici, gata a doua oara nu o mai zic... cat si despre cealalta tabara hoo nu mai dati apa la moara...

Cu stima, trafik.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16833

Guest
Dacă ați da ambele tabere din degete cum dați din gura ar fi ceva....
Bai fratilor calamti-va ca e un joc pana la urma deja o luați prea la corason si suferiti prea mult...

Bai rage ti-am zis si iti repet si aici, gata a doua oara nu o mai zic... cat si despre cealalta tabara hoo nu mai dati apa la moara...

Cu stima, trafik.
bravo trafik!
pt cei care nu stiu: asa s-a intamplat. l-au luat astia la pl pe gras: bai avortonule, noi stimca tu esti cel mai prost din curtea scolii si se pisha aia pe tine, dar suferim si noi. asa ca, in genunchi (si fraierul chiar s-a aplecat si s-a zgariat un pic pe frunte de la fermoarul de la prohabul astora).
in fine, a fost fain: lau umilit de coclit.
acu grasu are 2 diplome: pt fake si pt muie!

Mariana forever! see you soon!
 

DeletedUser16184

Guest
bravo trafik!
pt cei care nu stiu: asa s-a intamplat. l-au luat astia la pl pe gras: bai avortonule, noi stimca tu esti cel mai prost din curtea scolii si se pisha aia pe tine, dar suferim si noi. asa ca, in genunchi (si fraierul chiar s-a aplecat si s-a zgariat un pic pe frunte de la fermoarul de la prohabul astora).
in fine, a fost fain: lau umilit de coclit.
acu grasu are 2 diplome: pt fake si pt muie!

Mariana forever! see you soon!
Copil prost ca tine nu s-a mai vazut :) comentezi dupa alt cont ca-ti este frica de ce se intampla daca iti aflu contul real=)))
 

DeletedUser16833

Guest
ca mine nu s_a mai vazut, dar mai prost, da! esti tu
pai ce cont real grasule.? sunt chiar in spatele tau!
grasu asta sa pus plasture pe frunte, ca sa agatat in fermoare de la prohab. si merge si vinde seminte in cta.
tu chestia cu muia tot de la mata ai invatat sa iei?
 
Sus