Kasmenai

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Deoxys

Membru activ
Grasane ascultama ia un pic de aier plus si un pic de miscare ti ar face bine.. in al doilea rand eu sunt inca pe cruce de la inceputul lumei.. plus tu te ai lasat, am vazut cum mai sters de mapa cum imi ziceai mie :) doar sa va dati mari stiti nu recunoastwti ca va am spart nave intruna, am si luat ca mai dorm si eu, dar cand sunt on am vazut cate ai facut, hai punete un pic in miscare si tu si
 

TLCNDMM

Stie Tot
Grasane ascultama ia un pic de aier plus si un pic de miscare ti ar face bine.. in al doilea rand eu sunt inca pe cruce de la inceputul lumei.. plus tu te ai lasat, am vazut cum mai sters de mapa cum imi ziceai mie :) doar sa va dati mari stiti nu recunoastwti ca va am spart nave intruna, am si luat ca mai dorm si eu, dar cand sunt on am vazut cate ai facut, hai punete un pic in miscare si tu si
Cand am inceput sa te atac ti a dat eroare jocul=))))))))))) e lumea deja castigata pentru ce sa se mai joace acolo? Pentru niste sabii si un loc in hall of fame?Ma pis pe ele hahahahahaha=))))))))))))))) cand am jucat s a vazut cat de mult ai miscat langa mine =)))))))))) sau cine pe cine a violat =))))))))) salpa fanule
 

Deoxys

Membru activ
Cand am inceput sa te atac ti a dat eroare jocul=))))))))))) e lumea deja castigata pentru ce sa se mai joace acolo? Pentru niste sabii si un loc in hall of fame?Ma pis pe ele hahahahahaha=))))))))))))))) cand am jucat s a vazut cat de mult ai miscat langa mine =)))))))))) sau cine pe cine a violat =))))))))) salpa fanule
Zici toate navele care iti am spart? Sau ati uitat cat de jenanti ati fost cand ati incercat 5 nave pe 5 insule diferite si ve le am spart pe toate 5.. omule pot sa nu iti fiu prieten sau amant cum ai vrea tu, dar eu si daca nu suport pe cineva cand joaca bine spum ca joaca bine. Stati aici sa va radeti de mine pentru ce? Am lasat eu lumea sau david si cu toti eroi lui? Eu sunt acolo si am fost unicul care o vrut sa adune ce o mai ramas din porcaria aia de alianta slaba.
Cum pot sa nu am ce va cu el cand o lasat toti jucatori lui in halul ala? Hai lasa vrajeala. Sau vrei sa mai vorbim si de cand erai pe contul lui webb si incercai sa bagi nave noapte pe insula aia? Sunt plin de raporturi cu nave sparte.. deci daca nu sunt eu un pic bun inseamna ca tu si aia care incearca nave pe mine nu sunt in stare deloc.. dar na pe forum esti TOP PLAYER GREPO RO
mars
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus