Kasmenai - Zona de Razboi

eurostil.

Membru Nou
@.Dia cum poti ura felicitari la o ally precum gerpo stars care v-au batut prin spioni :))) pe andrey08t este Deoxy
s
iar pe golgi s-au certat cu deoxys si se jurau ca nu il mai ia :)))
Daca tu crezi ca au batut prin spioni, sa vede ca traiesti pe fân ars la flacara de gaz, cersetorule de atentie, Grepo nu este format doar din cartite sau un anumit nr de jucatori, cum a spus si Emilian, este un grup format din mai multe grupuri, care merita felicitat. Tu ai uitat de unde ai plecat, ca pe Corinth iti luai nave de la dormezele de Pheonix si nu stiai ce fac spadele.
Esti un euforic, taran si esti curva tuturor, nimeni nu te place si nimeni nu are respect pentru tine, iti cauti anturaje aiurea pe forum
 

akali7

Membru activ
@.Dia cum poti ura felicitari la o ally precum gerpo stars care v-au batut prin spioni :))) pe andrey08t este Deoxy
s
iar pe golgi s-au certat cu deoxys si se jurau ca nu il mai ia :)))
ba mai taci dracu de angrosist ambulant,mars la vandut leustean bai pietarule ca te iei de toata lumea pe aici si tu stai si esti carat de altii sa iei o amarata de coronita si stai numai pe interne de 17k
sa te duci la munca zbombie-ule care esti ca eu am muncit pentru server-ele castigate bai inflamatule,ai uitat cand ai sters de frica pe Eubea ca abia mai faceai fata,l-ai lasat si pe Edy cretu de izbeliste,nu mai zic de alte servere ca atunci cand ai vazut ca a intrat The Ghosts ai disparut fara urma,erai pe la 10 mari distanta
mai dute draq pe afara,mai respira,mai bea un suc,iesi din barlog si lasa externul ca ti-au luat-o creierii razna lingaule
 

Mr.SunShine

Stie Tot
ba mai taci dracu de angrosist ambulant,mars la vandut leustean bai pietarule ca te iei de toata lumea pe aici si tu stai si esti carat de altii sa iei o amarata de coronita si stai numai pe interne de 17k
sa te duci la munca zbombie-ule care esti ca eu am muncit pentru server-ele castigate bai inflamatule,ai uitat cand ai sters de frica pe Eubea ca abia mai faceai fata,l-ai lasat si pe Edy cretu de izbeliste,nu mai zic de alte servere ca atunci cand ai vazut ca a intrat The Ghosts ai disparut fara urma,erai pe la 10 mari distanta
mai dute draq pe afara,mai respira,mai bea un suc,iesi din barlog si lasa externul ca ti-au luat-o creierii razna lingaule

scuzele mele, credeam ca jucati impotriva grepo stars si de asta ii blamam :))) cum ba sa fiti prosti si sa jucati pt qu3st si bobo :))) voi stiti ca acum cu noul update castiga decat o ally ? ati fost voi 2 dde the ghosts, 3 grepo stars si angels sunt vai de ei...

locul 2,3 e vrajeala :)))
 

akali7

Membru activ
scuzele mele, credeam ca jucati impotriva grepo stars si de asta ii blamam :))) cum ba sa fiti prosti si sa jucati pt qu3st si bobo :))) voi stiti ca acum cu noul update castiga decat o ally ? ati fost voi 2 dde the ghosts, 3 grepo stars si angels sunt vai de ei...

locul 2,3 e vrajeala :)))
sa il baneze cineva, va rog
multumesc
=)))))
 

valiemilian

Stie Tot
scuzele mele, credeam ca jucati impotriva grepo stars si de asta ii blamam :))) cum ba sa fiti prosti si sa jucati pt qu3st si bobo :))) voi stiti ca acum cu noul update castiga decat o ally ? ati fost voi 2 dde the ghosts, 3 grepo stars si angels sunt vai de ei...

locul 2,3 e vrajeala :)))
N au jucat cu noi ba gucci nu mai vorbi aiurea te rog eu
 

Mr.SunShine

Stie Tot
N au jucat cu noi ba gucci nu mai vorbi aiurea te rog eu
atunci dc va ia apararea si dc jucatori din the ghosts au venit in grepo stars? argumenteaza

si spune public ca hermes25 mananca cacat si nu este adevarat ceea ce a spus in postari anterioaare...

ca sa il faci si pe hermes sa nu mai joace niciodata cu tine :)
 

hermes25

Membru activ
respect @hermes25
acum inteleg dc s-a facut fantoma pe Imbros si v-a futut nucleul... daca nu facea asta hermes, probabil si acum mai era qu3st pe server.

hermes si-a dat seama de adevarata fata a lui qu3st
Bre, esti pe faina ? Ca prafuri sigur nu . 1) nu eram in nucleu, eram la mama naibii de ei 2) nu are treaba conducerea din live cu decizia de acolo ( acolo au fost niste probleme cu gogu sau cum ii spune ) .
 

Mr.SunShine

Stie Tot
erai in nucleu simsalagrim, ei au dat stergere la scurt timp dupa ce te-ai fantomizat, de asta am spus de nucleu.
+ te blamau ca ai sters, iti umpleau frigiderul...

dupa stergerea ta au intrat navala united peste fantomele dintre ei :))
 

valiemilian

Stie Tot
atunci dc va ia apararea si dc jucatori din the ghosts au venit in grepo stars? argumenteaza

si spune public ca hermes25 mananca cacat si nu este adevarat ceea ce a spus in postari anterioaare...

ca sa il faci si pe hermes sa nu mai joace niciodata cu tine :)
Ne iau apararea pentru ca baietii pot recunoaste ca pe sv asta am fost mai buni ca ei,iar cat despre maximus are respectul meu pentru numele pe care il reprezinta pe grepo ro iar cat a fost alaturi de noi a fost pentru mine o persoana foarte importanta,e adevarat din tot ce ai spus ca stergerea lui a provocat o mare imbalansare in alianta dar stergerea generala a venit din alte motive care au fost interne de pe grupuri pe care tu nu aveai acces.
 

valiemilian

Stie Tot
erai in nucleu simsalagrim, ei au dat stergere la scurt timp dupa ce te-ai fantomizat, de asta am spus de nucleu.
+ te blamau ca ai sters, iti umpleau frigiderul...

dupa stergerea ta au intrat navala united peste fantomele dintre ei :))
United nu erau in stare sa intre peste internele lor dar peste noi :)))))))))))))))
 
Sus