Kasmenai - Zona de Razboi

.Dia

Membru Nou
Cine e .Dia? Ca sunt tare curios ca n-am stiut sa intru pe forumul asta.. era akali cu screenurile pana cum 2 minute. In primul rand, felicitari Grepo si compania, cu spioni, fara spioni (cum zic unii pe aici) tot aia e, pentru avansul categoric cel putin!
In al doilea rand, tu ce cauti aici cu discutiile?! Ai luat pauza de la crearea de grupuri pe whastapp cu GOD OF WAR cautand copile de 13-14 ani?
Daca ai probleme cu viata sexuala... Anunta-ne si facem o cheta aici, pune The Ghosts 10 lei de om sa ai si tu o ora fericita in viata, discutam si cu Axel si baietii sa asigure si ei o seara saptamana viitoare si gata.
Unii joaca nu comenteaza, jucatori care au cu ce sa ramana din jocul asta, tu esti din alt film, daca se dadea coronita pentru mesaje erai prin top 3. Noi marea alianta The Ghosts (poate inveti sa scrii) suntem la o iesire la doua saptamani, cu unii mai des, tu iesi maxim cu un urs de plus.

Mult succes Angels si Grepo! ne auzim cu cel mai mare drag cu alta ocazie si felicitari celor ce joaca de distractie!

Daca esti capabil sa citesti si sa intelegi primul rand, am sa te rog doar sa mi spui cine e .Dia ca ma jur ca nu stiu! -blck-
Blck ăla este .dia din the ghost
Mare alianta the ghosts :)))
Ii propunea lui david să le aducă jucători
 

akali7

Membru activ
a venit sefu
faceti loc
Cine e .Dia? Ca sunt tare curios ca n-am stiut sa intru pe forumul asta.. era akali cu screenurile pana cum 2 minute. In primul rand, felicitari Grepo si compania, cu spioni, fara spioni (cum zic unii pe aici) tot aia e, pentru avansul categoric cel putin!
In al doilea rand, tu ce cauti aici cu discutiile?! Ai luat pauza de la crearea de grupuri pe whastapp cu GOD OF WAR cautand copile de 13-14 ani?
Daca ai probleme cu viata sexuala... Anunta-ne si facem o cheta aici, pune The Ghosts 10 lei de om sa ai si tu o ora fericita in viata, discutam si cu Axel si baietii sa asigure si ei o seara saptamana viitoare si gata.
Unii joaca nu comenteaza, jucatori care au cu ce sa ramana din jocul asta, tu esti din alt film, daca se dadea coronita pentru mesaje erai prin top 3. Noi marea alianta The Ghosts (poate inveti sa scrii) suntem la o iesire la doua saptamani, cu unii mai des, tu iesi maxim cu un urs de plus.

Mult succes Angels si Grepo! ne auzim cu cel mai mare drag cu alta ocazie si felicitari celor ce joaca de distractie!

Daca esti capabil sa citesti si sa intelegi primul rand, am sa te rog doar sa mi spui cine e .Dia ca ma jur ca nu stiu! -blck-
 

Anubis.K

Stie Tot
Cine e .Dia? Ca sunt tare curios ca n-am stiut sa intru pe forumul asta.. era akali cu screenurile pana cum 2 minute. In primul rand, felicitari Grepo si compania, cu spioni, fara spioni (cum zic unii pe aici) tot aia e, pentru avansul categoric cel putin!
In al doilea rand, tu ce cauti aici cu discutiile?! Ai luat pauza de la crearea de grupuri pe whastapp cu GOD OF WAR cautand copile de 13-14 ani?
Daca ai probleme cu viata sexuala... Anunta-ne si facem o cheta aici, pune The Ghosts 10 lei de om sa ai si tu o ora fericita in viata, discutam si cu Axel si baietii sa asigure si ei o seara saptamana viitoare si gata.
Unii joaca nu comenteaza, jucatori care au cu ce sa ramana din jocul asta, tu esti din alt film, daca se dadea coronita pentru mesaje erai prin top 3. Noi marea alianta The Ghosts (poate inveti sa scrii) suntem la o iesire la doua saptamani, cu unii mai des, tu iesi maxim cu un urs de plus.

Mult succes Angels si Grepo! ne auzim cu cel mai mare drag cu alta ocazie si felicitari celor ce joaca de distractie!

Daca esti capabil sa citesti si sa intelegi primul rand, am sa te rog doar sa mi spui cine e .Dia ca ma jur ca nu stiu! -blck-


coaie mai traiesti? merge bine la politie ? xD
 

eurostil.

Membru Nou
Blck ăla este .dia din the ghost
Mare alianta the ghosts :)))
Ii propunea lui david să le aducă jucători
Am o poza cu tine acum in fata, sa moara fam mea, am vazut pedofili cu zambet mai frumos decat al tau, ti-ai pus prosopul de laba pe fân ca sa faci poza artistica, aratandu-ti hainele luate din piata si glezna goala la pantofi de piele, taran oparit, tot vad in plm cum bati gura pe aici, fa ceva cu viata ta, mai lasa dracu forumurile ca o dai in altele, o sa te apuci sa cauti alte tipuri de forumuri, la cat de inchis esti in casa.
Paste fericit, fata de cal.
 

Stewie Griffin

Stie Tot
Ba nu stiu cum sa va zic, a batut Petrolul.
In rest, succes The Ghosts, pe mai departe, daca sunteti de prin București, dati un semn de viata, din an in paste ne vedem si noi astia de mai jucam prin aliantele astea.
@Mr.SunShine , succes si tie pe Imbros, insa, mi se pare de prost gust cum ai castigat alaturi de Bobbo si Quest, Tarasul, acum sa ii mananci de fund. Intr-adevar, pe Carfi au fost infranti, dar baietii, trec peste, joaca sa faca performanta. E frumos sa vezi ca sunt ,,echipe,, ce se formeaza ici colo. Vezi bine, Grepo Stars aduna jucatori de pretutindeni. Sunt de la Live Tm, Dark Wolves, Last Legion, Grepo Top, Invictus, Hakuna(Abdera), AllStars, Sons(unul sau doi).
Ma bucur ca esti alaturi de noi si ne mentii statisticile.

Hai Petrolul!
 

CaponeM

Stie Tot
@CaponeM generatia asta noua s au luat de aristotel...pareri?

Hahaha, am văzut ceva pe aici, dar cum eu n-am fost prezent, prefer sa ma abțin...

Totuși, părerea mea este că, generația tânără ar trebui sa aibe mai mult respect pt garda veche, iar aici ma refer la cei care chiar au realizat ceva, indiferent de numele alianței, sau poziția de pe hartă. In același timp, generația nouă ar trebui să înțeleagă ca fiecare jucător are perioada lui de apogeu, timp disponibil, chef de joc, etc.

Totuși, cred că dacă generația nouă s-ar fii batut cu Aristotel, varianta 2012-13, iar fii făcut pachet pă toți.
 
Ultima editare:
Sus