Kasmenai - Zona de Razboi

.Dia

Membru Nou
Ba nu stiu cum sa va zic, a batut Petrolul.
In rest, succes The Ghosts, pe mai departe, daca sunteti de prin București, dati un semn de viata, din an in paste ne vedem si noi astia de mai jucam prin aliantele astea.
@Mr.SunShine , succes si tie pe Imbros, insa, mi se pare de prost gust cum ai castigat alaturi de Bobbo si Quest, Tarasul, acum sa ii mananci de fund. Intr-adevar, pe Carfi au fost infranti, dar baietii, trec peste, joaca sa faca performanta. E frumos sa vezi ca sunt ,,echipe,, ce se formeaza ici colo. Vezi bine, Grepo Stars aduna jucatori de pretutindeni. Sunt de la Live Tm, Dark Wolves, Last Legion, Grepo Top, Invictus, Hakuna(Abdera), AllStars, Sons(unul sau doi).
Ma bucur ca esti alaturi de noi si ne mentii statisticile.

Hai Petrolul!
cu cea mai mare placere, ne cheama axel si venim, suntem 6-7
 

.Dia

Membru Nou
Hahaha, am văzut ceva pe aici, dar cum eu n-am fost prezent, prefer sa ma abțin...

Totuși, părerea mea este că, generația tânără ar trebui sa aibe mai mult respect pt garda veche, indiferent de numele alianței, sau poziția de pe hartă. In același timp, generația nouă ar trebui să înțeleagă ca fiecare jucător are perioada lui de apogeu, timp disponibil, chef de joc, etc.

Totuși, cred că dacă generația nouă s-ar fii batut cu Aristotel, varianta 2012-13, iar fii făcut pachet pă toți
pe cand avea numele vechi
 

CaponeM

Stie Tot
lasand glumele la o parte, nu am fata de aliante consacrate Ș)
si nu isi asuma nimeni dorinta aia a ta sa te retragi in glorie cu un urmas in demos =)

Așa consideri, ca n-ai față de de o ally consacrată?

Păi eu consider că nici un om normal la cap nu o să facă chestia asta, ahahaha
 

valiemilian

Stie Tot
Ba nu stiu cum sa va zic, a batut Petrolul.
In rest, succes The Ghosts, pe mai departe, daca sunteti de prin București, dati un semn de viata, din an in paste ne vedem si noi astia de mai jucam prin aliantele astea.
@Mr.SunShine , succes si tie pe Imbros, insa, mi se pare de prost gust cum ai castigat alaturi de Bobbo si Quest, Tarasul, acum sa ii mananci de fund. Intr-adevar, pe Carfi au fost infranti, dar baietii, trec peste, joaca sa faca performanta. E frumos sa vezi ca sunt ,,echipe,, ce se formeaza ici colo. Vezi bine, Grepo Stars aduna jucatori de pretutindeni. Sunt de la Live Tm, Dark Wolves, Last Legion, Grepo Top, Invictus, Hakuna(Abdera), AllStars, Sons(unul sau doi).
Ma bucur ca esti alaturi de noi si ne mentii statisticile.

Hai Petrolul!
E fiesta în Ploiești acum:)))))lăsând caterinca la o parte ne am strâns din atâtea alianțe în grepo stars pentru ca ne respectam între noi și asta e cel mai important atmosfera a fost frumoasa caterinca e mare lumea e fericita și asta contează,pana atunci felicitări @.Dia frumos mesaj sper sa ne vedem pe alta lume dar de data asta ca colegi.
 

.Dia

Membru Nou
E fiesta în Ploiești acum:)))))lăsând caterinca la o parte ne am strâns din atâtea alianțe în grepo stars pentru ca ne respectam între noi și asta e cel mai important atmosfera a fost frumoasa caterinca e mare lumea e fericita și asta contează,pana atunci felicitări @.Dia frumos mesaj sper sa ne vedem pe alta lume dar de data asta ca colegi.
aveti datele mele de contact cativa dintre voi, imi scrieti si cu cea mai mare placere
 
Sus