Kasmenai - Zona de Razboi

Aryy Aryy

Stie Tot
Cine ,,m-a avut”? Doar pentru ca m am înțeles bine cu mai multe persoane nu înseamnă ca m-a avut vreunul. Unii doar visează. Am ieșit de fix 3 ori cu persoane de pe Grepo: cu Sorin și Florin, cu David și Terica, iar ultima data cu Venom, Terica, Florin si Aryy. Cu toate persoanele de mai sus m-am înțeles f bine. Ce ai spus tu e nefondat și bazat pe relația conflictuala pe care o ai cu David (presupun)
El dorea sa zica ca doreste si el sa iasa cu tine , dar ai inteles prost : )
 

valiemilian

Stie Tot
Cine ,,m-a avut”? Doar pentru ca m am înțeles bine cu mai multe persoane nu înseamnă ca m-a avut vreunul. Unii doar visează. Am ieșit de fix 3 ori cu persoane de pe Grepo: cu Sorin și Florin, cu David și Terica, iar ultima data cu Venom, Terica, Florin si Aryy. Cu toate persoanele de mai sus m-am înțeles f bine. Ce ai spus tu e nefondat și bazat pe relația conflictuala pe care o ai cu David (presupun)
O sa zic o cifra și cine știe știe
Cifra magica este :50
 

Qu3sTz

Membru activ
@Lorita scuze ca-ti spun, dar cred ca îți lipsește ceva de tot intri pe forum.

Tu spuneai ca pe forum postează și comentează doar distruși, odată ce tot intri pe forum și îți pasa ce scrie unul altul despre tine înseamnă că îți place să fii bagata în seama, îți place atenția, sa înțeleg ca în afara pc-ului nu ești bagata de săracul david. Altfel nu-mi explic, mereu trebuie sa intri sa comentezi.

Dacă tot nu mai joci, lasa naibii jocu și forumul și veniți de viata personala. Dacă tot n-o faci înseamnă că le dai dreptate băieților, ca ceea ce zic despre tine e chiar adevărat.

Cum se face ca ești singura domnișoara care sta și se cearta pe forum cu baietii? Puneți tu întrebarea, înseamnă că îți lipsește ceva.

Nu ti-o zic în nume de rău, dar efectiv ti-o cauți cu fiecare raspuns pe care îl dai aici.

P.s dacă vrei sa găsești pe cineva sa îl înlocuiască pe david cum vrei tu, nu îl găsești aici. @1mpact pune te rog stop conversație aici, ca deja se exagerează.
 
Sus