Intrebari legate de atac/sprijin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser598

Guest
Am cont premium si de curand am fost blocat de sistemul de suport. NU mai pot intreba nimic din ceea ce ma intereseaza. Stie cineva de ce s-a intamplat acest lucru? si cum pot fi deblocat?

Cum adica ai fost BLOCAT,si,nu poti intreba nimic din ceea ce te intereseaza?
:confused:
Eu nu prea inteleg ce doreai sa spui.
 

DeletedUser964

Guest
Adica numai poate sa trimita tichete catre suport, cred ca la asta s-a referit
 

DeletedUser598

Guest
Am cont premium si de curand am fost blocat de sistemul de suport. NU mai pot intreba nimic din ceea ce ma intereseaza. Stie cineva de ce s-a intamplat acest lucru? si cum pot fi deblocat?

Daca te referi la faptul ca ti s-a inchis dreptul de a trimite mesaje la suport,pai banuiesc ca scrieai prea des si fara sens! SI baietii sau plictisit de tine... :D
Daca ai ceva intrebari,le pui pe forum... SI daca aici nu gasesti raspuns,trimiti mesaj la Suport!
 

DeletedUser47

Guest
Am cont premium si de curand am fost blocat de sistemul de suport. NU mai pot intreba nimic din ceea ce ma intereseaza. Stie cineva de ce s-a intamplat acest lucru? si cum pot fi deblocat?

Mai exact cum v-aţi dat seama că sunteţi blocat. V-a apărut o eroare sau altceva?
 

DeletedUser

Guest
Atac Sat

Salut as avea nevoe de un sat de la jucatori expermentati.

Am ajuns la nivelul in care pe insula mea am coborat cam toate satele la dispozitia < 60% , si acum vreau sa va stiu parerea voastra referitoare la daca se merita sau nu sa atac aceste sate ( chiar daca e o sansa mare sa se apere?)

Ma intereseaza :

1. Odata distrusa armata dintr-un sat , la urmatorul atac aceasta se va regenera? sau odata strabatuta defensiva pot ataca cat vreau?
2. Cam cate unitati pierd intrpun sat daca o sa atac cu 50 de sabieri si 20 de prastiasi? (se merita? sau pierderile vor fi prea mari?)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cu dispozitia la 60% e foarte bine,ataca linistit.Nu poti sti cate trupe are un asemenea oras,depinde de motivatie,etc.
 

DeletedUser

Guest
Nu mi-ai raspuns la nici una din intrebari.

Odata batut un sat se va mai apara?
 

DeletedUser

Guest
Nu o sa se apere.Chiar daca o fac,dar la o dispozitie mai mica,nu o sa pierzi cine stie ce.Acum depinde si cu ce ataci.
 

DeletedUser

Guest
armata trimisa ca sprijin

am si eu o intrebare..Un jucator x trimite sprijin in orasul unui alt jucator.
Daca jucatorul x este cucerit intre timp,ce se intampla cu trupele trimise de el ca sprijin?raman in satul unde le-a trimisl?:confused:
 

DeletedUser

Guest
stau ca sprijin acolo, da. x le poate retrage normal dupa ce au ajuns din agora.
 

DeletedUser

Guest
de exemplu un prieten se lasa de joc,si vrea ca armata lui sa-mi ramana mie ca sprijin...dupa un timp el va fi cucerit si ma intrebam daca si trupele lui vor disparea odata cu el.
 

DeletedUser

Guest
Gresit!
Cand orasul lui X intra in proces de cucerire, toate trupele lui X trimise in sprijin sau atac prin alte parti, se intorc (eventual din drum) spre orasul lui X si ataca armata cuceritorului.
 

DeletedUser

Guest
Puterea Satului

Cu cat pot sa cresc maxim puterea unui sat la un singur atac?si cam cate trupe imi trebuie?
 

DeletedUser

Guest
poti sa cresti maxim 15% putere cu un atac care sa aiba unitati in valoare de 75 populatie (ex: 25 calareti sau 19 care, sau etc.)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus