Grepolis International World

DeletedUser

Guest
Bună ziua tuturor :)

M-am inregistrat pe Forumul Român pentru tine de a împărtăși proiectul meu.
Sunt un jucător francez care a decis acum 2 luni pentru a începe o "echipa de vis" de proiect Echipa noastra de vis de proiect.

Suntem, de asemenea, încearcă să voteze dacă este dezvăluită sau nu ceea ce lumea se întâmplă.
În cazul în care votul este pozitiv, putem conta pe comunității românești să vină în această lume, precum?

În cazul în care "echipa de vis" registru național pe același server, avem războaiele cele mai violente văzut vreodată ...
În Franța, avem deja alte două echipe de jucători împotriva noastră, fiecare alianta pentru el!

În timp ce unele echipe engleză, germană, franceză, americană ... Vreau să fac un fel de "Battle Royal" ...
Acest server va fi că de toate pericolele și toate provocările

Care jucători și alianțele sunt interesat?

Ne pare rău pentru traducerea, doar Google trad.
Dacă cineva poate traduce la versiunea în limba engleză, aceasta ar contribui la gradul de servere internaționale!
 

DeletedUser

Guest
Nu prea inteleg mare lucru... traducerea cam lasa de dorit!
 

DeletedUser12073

Guest
Nici eu nu prea am inteles mare lucru.
Grea mai e Romana asta :-O
 

DeletedUser

Guest
aceasta ar contribui la gradul de servere internaționale

If someone can traduct the english version, it's will be really fine !
 

DeletedUser8998

Guest
Isi cauta omu` jucatori cu care sa se razboiasca,stie ca romanii sunt mai maniaci pe grepolis....)))))))))
pas
 

DeletedUser6817

Guest
Foloseste google translate, e normal sa fie scris asa. Nu-i sariti in cap!
Omul doreste sa propuna o lume internationala in care fiecare tara isi aduce jucatorii cei mai experimentati. Doreste sa ne invite si pe noi.
Binenteles ii trebuie voturi pentru asa ceva. Ceva de genul Speed World.

aceasta ar contribui la gradul de servere internaționale

If someone can traduct the english version, it's will be really fine !
Si tu comprends pas que les gens disent tu peux parler avec moi. Mon francais n'est pas parfait, mais je vais faire mon mieux.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
I'm sorry to speak english but like you say, google trad is not comprehensive

Can I post the first message in english ? If someone can translate it in roman, it will be really nice.

We organise a grouping of 17 countries on a same world.
Tonight, the world will be disclosed
 

DeletedUser

Guest
Este o idee întradevăr inovatoare ; Să sperăm că va fi pusă în practică !
 

DeletedUser

Guest
Bai deci omu vrea sa faca asa:
Sa se faca un server in care sa se formeze mai multe echipe din mai multe tari(alianta),ceva gen Romania,Germania,Franta,Anglia (toate astea 4 aliante) si sa se dea razboi intre ele sa vada care tara e mai buna...ceva de genul asta...Mie unul mi se pare destul de interesanta propunerea.
 

DeletedUser

Guest
Bai deci omu vrea sa faca asa:
Sa se faca un server in care sa se formeze mai multe echipe din mai multe tari(alianta),ceva gen Romania,Germania,Franta,Anglia (toate astea 4 aliante) si sa se dea razboi intre ele sa vada care tara e mai buna...ceva de genul asta...Mie unul mi se pare destul de interesanta propunerea.
În primul rând "băi" la tine pe câmpuri ;
În al doilea rând nu trebuia să repeţi şi tu mai jos ce a spus clickage mai sus.am înţeles oricum ideea ;

We organise a grouping of 17 countries on a same world.
Tonight, the world will be disclosed

PS - România va câştiga oricum această lume :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hai sa nu deviem de la subiect.
Ramai tu pe campul tau si gata.
 

DeletedUser

Guest
imi place mult ideea, dar ii mai trebuie aranjate cateva detalii, de ex. care jucatori din fiecare tara vor participa?
 

DeletedUser

Guest
Eu ma bag.Dar cati jucatori intra in echipa?Se fac inscrieri si primii inscrisi intra sau cum?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hello,se mai aude ceva ? Cand se deschide lumea ? ( daca se mai deschide .. )
 

DeletedUser2039

Guest
e o idee care va fi inaintata ca propunere catre inno game daca are suficiente voturi, eu asta am inteles, se deschide la calendele grecesti...
 

DeletedUser

Guest
I'm sorry to speak english but like you say, google trad is not comprehensive

Can I post the first message in english ? If someone can translate it in roman, it will be really nice.

We organise a grouping of 17 countries on a same world.
Tonight, the world will be disclosed

Hello, your initial post is too badly translated and I fear a lot of information is not understood corectly because of this (thanks for the effort, btw).
On special ocasions posting in english is permited, so please try and repost it in english (not google translated english from another language, if possible). Your project really doesn't involve people that don't know english, does it (how else will in-team communication go?).
 
Ultima editare de un moderator:
Sus