Grepolis 2.0 ?

DeletedUser

Guest
11/01/11 Closed Beta for Grepolis 2.0 started
Closed Beta for Grepolis 2.0 started
Today, we started the first beta world running on Grepolis 2.0. We have limited it to 200 slots for now - which were occupied after three minutes - but soon, we will expand it.
 

DeletedUser

Guest
11/01/11 Closed Beta for Grepolis 2.0 started
Closed Beta for Grepolis 2.0 started
Today, we started the first beta world running on Grepolis 2.0. We have limited it to 200 slots for now - which were occupied after three minutes - but soon, we will expand it.

oricum , dacă o să fie aşa şi pe roo ( cu ferestre multe şi etc ) sincer , mulţi cred că nu se bagă , doar nu intră doar pentru un ZEU NOU şi ceva schimat la grafică ..

Cred că ar trebui să se facă cum e pe actuala versiune ( fără fereastră nouă . )

Părerea mea .

Trebuie să se mai 'implementeze' "Centralizare pe hartă" a acestui oraş ..
Şi multe altele .. mai au de lucrat cei de la InnoGames
 

DeletedUser2564

Guest
spui,tu.Sti citez:" A fura idei de la o pers. inseamna plagiat.A fura de la mai multe inseamna cercetare".Esti de acord cu mine?Adica suntem multi cu idei diferite.
 

DeletedUser2564

Guest
spui,tu.Sti citez:" A fura idei de la o pers. inseamna plagiat.A fura de la mai multe inseamna cercetare".Esti de acord cu mine?Adica suntem multi dar idei diferite.
 

DeletedUser

Guest
Foarte tare G.2 :eek:
Totusi,orasul intr-o icoana este bataie de joc.
 

DeletedUser2564

Guest
ma jignesti,cand zic multime nu zic eu ,tu,ala ci 20-30.
 

DeletedUser

Guest
vreau sa vad prin ochii vostri
baa spammerule !!!!
© Liquidator
sa stii ca daca pe ro se va baga aceasta versiunea ( + ce se mai lucreaza la ea ) .. nu cred ca o sa aiba mult succes ..
lume , o sa intre .. dar in rest :( .. cred ca lasa de dorit G 2.0
 

DeletedUser3972

Guest
versiunea 2.00 va avea succes.dar mai trebuie putin lucrat la ea.mai ales la faza cu ferestrele.
 

DeletedUser2467

Guest
eu cred ca ar trebui modificata faza cu ferestrele...daca nu esti atent si din obijnuinta la la old grepo faci o gramada de ferestre si este stresant.
 

DeletedUser2564

Guest
G 2.0

Deci,aceea versiune este cu totul noua,imi place,da va avea un succes mare.
Am intrat si eu,Sa v spun parerea mea despre aceasta versiune,in primul rand este pe tot ecranul,al doile satele nu mai trebuie trimese trupe ca in vechile versiuni,ceea ce mi se pare mai lesne.
Deci nota 10 pt. aceasta noua versiune.
Totusi ar trebui iconitele aparute in dreapta jos sa fie deschise de cum dai clic pe ea.
Totusi a aparut o eroare nu poti vedea mesajul inainte de al vedea.Totusi cred ca se va remedia.
Inca o eroare cand vrei sa trimiti un mesaj direct nu prea merge.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ceva defecte clar ca mai are,rau e ca, cu testele astea,trebuie sa astepti mult,in plus nu cred ca vor face intai pe ro,vor face si astea pe altele

concluzie: mai e mult de asteptat:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
Dar totusi imi spune si mie cineva cum pot schimba numele orasului pe Grepo 2.0?
 
Sus