Grepolis 2.0 ?

DeletedUser

Guest
Lumea Beta 3 a fost deschisa avand o limita de 200 jucatori. Deoarece acest numar a fost ajuns, nu se mai pot face inresgistrari.
Deasemenea tutorialul nu este inca activ, deci va trabeui sa asteptati pana Joi.
 

DeletedUser4006

Guest
Lumea Beta 3 a fost deschisa avand o limita de 200 jucatori. Deoarece acest numar a fost ajuns, nu se mai pot face inresgistrari.
Deasemenea tutorialul nu este inca activ, deci va trabeui sa asteptati pana Joi.

Trebuie sa astept inca 2 zile! Awwww......:(
Da-bea asteptam sa imi fac cont pe BETA sa vad cum e!
 

DeletedUser3457

Guest
Nici mie numi apare,poate sa-mi zica cineva din ce cauza?
 

DeletedUser

Guest
Inregistrarile pentru lumea 3,v. 2.0 s-au incheiat pentru moment,din cate am citit si eu pe forumul lor se vor mai face totusi inscrieri.
Eu am reusit sa ma inscriu cu noroc ce-i drept...cei care ve-ti mai intra ma gasiti sub numele de Goliath in joc.Ca o prima parere despre joc:destul de complicat si stufos,un plus la grafica dar inflorituri si prea multe deschideri de ferestre pe care eu le consider cam inutile si ingreuneaza putin jocul...
 

DeletedUser3457

Guest
Inregistrarile pentru lumea 3,v. 2.0 s-au incheiat pentru moment,din cate am citit si eu pe forumul lor se vor mai face totusi inscrieri.
Eu am reusit sa ma inscriu cu noroc ce-i drept...cei care ve-ti mai intra ma gasiti sub numele de Goliath in joc.Ca o prima parere despre joc:destul de complicat si stufos,un plus la grafica dar inflorituri si prea multe deschideri de ferestre pe care eu le consider cam inutile si ingreuneaza putin jocul...

Da eu inteleg dar eu am cont de mult timp acolo,joc in world 1 k la world 2 am renutat,si problema e ca numi apare deloc world 3,deci am sta de la ora 00:00 pana la ora 05:00 dimineata(in data de 11.01.2011) in asteptarea sa apara acea lume,si de atunci am intrat din 5 in 5 minute sa verific,,ar trebui totusi sa imi apara lumea si sami zica k e full dak incerc sa ma loghez in ea...
 

DeletedUser

Guest
Vezi tu probabil ai ratat exact momentul inscrierilor...pt. scurt timp a aparut si World 3,banuiesc eu ca nu au trebuit mai mult de 4-5 minute pana ce sa se ocupe toate 220 de locuri,moment in care admini de acolo nici nu au mai lasat optiunea de inscriere in world 3...
 

DeletedUser

Guest
:mad::mad::mad::mad::mad:naspa ! joi cam la ce ora se fac inscrierile si cate lorcui vor fi disponibile ???:confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Today, 15:54 #3
Betsy
Community Manager
Prodromoi

Join Date: Dec 2009
Total Posts : 92

Default
As far as I know, there are no resolved bugs. We're collecting data right now and the chances are high that tomorrow World 3 will shut down and the bugs (or as many as can be found) will be resolved. Then World 3 will be reset and re-opened.



Asta scrie pe forumul lor extern...

Daca se inchide cumva azi o sa va anunt,oricum din ce am inteles eu,daca e sa se inchida se va deschide maine in intervalul 12:00-18:00 ... dar nu e nimic sigur,incerc sa va tin la curent cu orice informatii aveti nevoie.Daca cineva nu intelege engleza,sa spuna si voi traduce ce am luat de forumul lor.
 

DeletedUser3457

Guest
Deci e joi si nu vad nici un world 3
dc?
Si pe 11 am stat de la 12 noaptea pana dimineata si nu mia aparut nici un world 3...ziceti si mie,,am cont de mult timp pe serverul beta
lamuritima careva va rog eu
 

DeletedUser

Guest
Va rog sa cititi din nou anuntul. Nu a zis nimeni ca azi se redeschide lumea 3.
Scrie " Lumea se va redeschide peste cateva zile. Joi se vor activa tutorialele. "
 
Sus