Grepolis 2.0 ?

DeletedUser

Guest
ma puteti ajuta va rog

nu prea stiu sa joc prea bn si as vrea niste explicatii la niste intrebarii ref la joc se poate se ma ajute cinva.......

tiger_no_191 care ma poate ajuta si pe mn ref la joc k nu prea il inteleg indeajuns.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Naspa

Mie imi zice ca nr maxim de playeri a fost atins,:( si imi doream mult sa joc macar sa vad cum e versiunea
 

DeletedUser

Guest
am o intrebare.dupa implementarea versiunii 2.00,vor mai fi facute si lumi cu versiunea de acum?:)

Daca investesti sa zicem 1000 de dolari intr un produs nou si il scoti pe piata are rost sa mai il promovezi pe cel vechi???
 

DeletedUser

Guest
am o intrebare.dupa implementarea versiunii 2.00,vor mai fi facute si lumi cu versiunea de acum?:)

Daca InnoGames vrea sa actualizeze versiunile vechi la cea noua, ce rost mai are sa mai deschida versiuni vechi ? Ca sa se chinuiasca sa le actualizeze ?
Nu este mult mai usor ca lumea sa aiba versiunea 2.0 de la inceput ?
 

DeletedUser3972

Guest
viteza pe v 2.00 va fi tot de 10 ca pe international?sau va varia ca pana acum?:)
 

DeletedUser

Guest
Nu cred.Din cate am inteles,jocul acolo este foarte rapid,probabil pentru ca jucatorii sa se dezvolte mai repede si sa experimenteze toate fazele jocului,astfel incat sa poata anunta echipa tehnica in timp despre posibile probleme.
 

DeletedUser3972

Guest
Nu cred.Din cate am inteles,jocul acolo este foarte rapid,probabil pentru ca jucatorii sa se dezvolte mai repede si sa experimenteze toate fazele jocului,astfel incat sa poata anunta echipa tehnica in timp despre posibile probleme.


da,este foarte rapid,si arata chiar bine.ai parte de actiune,pe cele cu viteza normala incepi sa te plictisesti.
 

DeletedUser4006

Guest
Am facut mai usor de inteles explicatia despre bonusul de noapte. Fiind o lume internationala cu jucatori de pe toate fusurile orare, nu exista bonus de noapte.
Mda...cand zici ca nu este Bonus de noapte parca ai spune ca nici nu exista noapte :(
 

DeletedUser3972

Guest
viteza 25?

pe forumul lor scrie ca viteza este de 10 si cea a unitatilor de 4


"World 3. Speed 10, unit speed 4. Beginners protection 2 days. Alliance limit 50. Conquest with morale activated. World is subject to reset."
 

DeletedUser

Guest
Grepolis on 1/24/11 at 4:57 PM
Hello, World 3 players.

Brace yourselves.
In order to test the World Wonders, the speed of World 3 is being raised from speed 10 to speed 25.

Cheers,
Betsy
Community Manager.

Sper ca te-ai lamurit:)
 

DeletedUser

Guest
Am şi eu o întrebare , dacă tot topicu' meu de ceva vreme a rămas " în picioare " aş vrea şi eu explicaţi în priviinţa a unor Propoziţii !

Majoritatea insulelor sunt populate cu sate de ţărani. Vei putea ataca sau
să faci schimb de resurse cu aceste sate de ţărani pentru a obţine
resurse.

Mai târziu în joc vei putea cuceri satele de ţărani.
Cum să cuceresc satele de ţărani ?:|

Satele de ţărani care îţi aparţin îţi pot plăti tribut şi sunt marcate cu steag
verde.
1. Cum să îmi aparţină ? ( Adică să le cuceresc ? )
2. Cum îmi "plătesc tribut" !?

Satele de ţărani care nu-ţi aparţin sunt marcate cu steag rosu.
Mda , asta am înţeles-o din " părţile anterioare "?
 
Sus