Grepolis 2.0 ?

DeletedUser

Guest
Am sa va spun ca pe World 3 Beta s-au eliberat doua locuri pentru cei interesati..:),va anunt ca s-au ocupat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2564

Guest
serios ? am de 4 ani calculatorul asta si nu am vazut nici o o aplicatie de acest gen ... ????? :confused::confused::confused::confused::confused::confused:

In settings in panoul din pagina principala a jocului Grepolis World 3 Beta.
Si ce,ti-au murit laudatori?
Dar daca vrei sa-ti desenez.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2564

Guest
marfa lucrul cu trecerea de la un oras la altul in fereastra de constructie,dar nu cum trebuie de la un oras la altul.
 

DeletedUser

Guest
Nu. Prima lume Grepolis 2.0 pe serverul romanesc va fi introdusa cel mai probabil in luna martie.
 

DeletedUser

Guest
hmmm,se zicea ca grepolis 2.0 apare la sfarsitul lui ianuarie,iar acum in martie!!!
:mad::(:mad:
loooooool
 

DeletedUser

Guest
Imi pare rau dar nu stiu cine ti-a zis ca apare la sfarsitul lunii ianuarie pe serverul romanesc (nu cred ca vreunul dintre admini/moderatori). In ianuarie a aparut pe serverul beta.com (server de teste).
 

DeletedUser

Guest
Imi pare rau dar nu stiu cine ti-a zis ca apare la sfarsitul lunii ianuarie pe serverul romanesc (nu cred ca vreunul dintre admini/moderatori). In ianuarie a aparut pe serverul beta.com (server de teste).
Defapt , aşa mi-a zis , parcă Xblaandy sau Stil .. dar cand am mai facut un tichet si am mai intrebat cand se deschide , si a zis ca pe la finalul lui martie :p .
 

DeletedUser

Guest
uitativa la
anunturi --> grepolis 2.0 --> negustorul fenician --> ante penultimul rand

citez :
"Versiunea completa a 2.0,se va inplementa in joc,aproximativ,la sfarsitul lunii ianuarie."
 

DeletedUser4567

Guest
versiunea 1.26.3

pai inainte sa te loghezi sub imaginile alea apare ca astazi se implementeaza versiunea 1.26.3
ce schimbari aduce asta?
 

DeletedUser2467

Guest
este server de test,inainte de a se da drumul pe serverul public aici se testeaza bug-uri si alte cele.ce-a mai noua eroare de aici este
bugqx.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Si eu am eroarea aceia pe World 3 beta,deci nu sunt singurul
 

DeletedUser2467

Guest
da.toti o avem.o sa ma uit pe forumul extern de la ei sa vad daca ne spun ce trebuie facut.
 

DeletedUser

Guest
este server de test,inainte de a se da drumul pe serverul public aici se testeaza bug-uri si alte cele.ce-a mai noua eroare de aici este
bugqx.png
credeam ca sunt singurul buggu asta .. credeam ca e de la browser :) dar m-am inselat.
 

DeletedUser

Guest
Si eu am avut bugu asta dar de azi incepand de la ora 2-3 nu il mai am cred ca lau rezolvat
 

DeletedUser3972

Guest
am o intrebare.dupa implementarea versiunii 2.00,vor mai fi facute si lumi cu versiunea de acum?:)
 
Sus