Familia COLUMNA vs. Rubik

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2703

Guest
Nu conteaza daca sunteti cea mai mare sau mai stiu eu ce familie dupa mine Rubik sunt mai bine pozitionati pentru ca toti membri ei sunt pe aceasi mare si sa fiu sincer nu mai conteaza cat de mare este familia ca voi sunteti putin cam izolati :rolleyes::rolleyes::eek:

Salut silviu,ma bucur sa te vad activ si pe forum:)

Foarte bine ai dedus ca sunt mai multi in marea 25,de acest lucru iti dai seama daca arunci un ochi peste clasament,insa te informez ca exista strategii de la distanta care pot fi aplicate, si in care noi putem avea sorti de izbanda:)

Am vazut alte atacuri frumoase a unui jucator de la mine,dar vad ca cel de la Rubik posteaza doar atacurile care ii convin:)...no comm

Proud to be COLUMNIAN!
 

DeletedUser

Guest
ssalut cipriane.imi pare bine sa te vad din nou pe aici.
+.....+....+...+..vad ca la bietul Failure ii este rusine sa mai vorbeasca dupa cate a patit acest weekend
 

DeletedUser

Guest
97255588.png


ce aparare terestra....
 

DeletedUser

Guest
Nu, nu vreau să se încheie războiul. De fapt, aţi fost cu nasul pe sus că veniţi pe noi. 12 atacuri, şi alea au fost pentru a reorganiza armata pe oraşele respective, inclusiv nava de colonizare şi reorganizarea sprijinului.
Sunteţi tari? Haidaţi pe mine, nu pe altcineva.

Ilidan? Are 3421423 oraşe de 1000 puncte. Să le cucereşti tu, că pentru tine le-a pregătit.

Am terminat aici.

Să nu mă mai obosesc să scriu degeaba.
 

DeletedUser

Guest
tu ai deschis forumul,deci nu fugi.hai inapoi sa suporti criticile.nu fi las
 

DeletedUser2541

Guest
bine zis
foarte bine
pai baiatul da bir cu fgitii
nu suporta critica si rusinea
 

DeletedUser

Guest
si va mai ziceti alianta mare....daca nu puteti suporta criticile ci doar faima....
 

DeletedUser

Guest
Am citit forumul de câteva ori pe zi, însă nu-mi plac oameni care mint, care nu suportă criticile şi cei care nu ştiu să vorbească civilizat. Ei bine, voi îndepliniţi aceste trei condiţii şi de aceea am hotărât să nu mai scriu pe forum, ci doar îl urmăresc.
Aş avea foarte, foarte multe de zis, dar ţin pentru mine.
Voi, cititorii din păcate nu vedeţi tot. Să nu luaţi criticile de mai sus personal. M-am referit la câteva persoane anume, care se simt în timp ce citesc acest mesaj.
Sincer să fiu dacă aş fi neutru în acest „război” (adică nici în alianţa Rubik, nici în familia COLUMNA) aş ţine cu Familia COLUMNA. Acest forum dă impresia că câştigă COLUMNA.

Sper să nu mai scriu în acest subiect, nu de alta dar nu-mi ţin promisiunea făcută mie însumi.
 

DeletedUser2541

Guest
drgul meu tu te-ai luat de familia columna
nui vina mea
de ce sa nu suporti criticile care ti se aduc
eu stiu ca daca fac sau zic ceva imi asum responsabilitatea
dupa cum ti-am mai scris
nu cred ca de la tine stiu sa joace toti
dupa cum ai dovedit si tu dincolo la spam lumea beta
tu stii sa faci misto de altii dar nu te uiti la tine
asta ma deranjat si ma deranjeaza
pe mine ma deranjeaza cei care scriu lucruri neadevarate sau incearca sa se laude cu un amarit de atac de la un jucator
vrei sa cautam si atacuri de la fiecare din alianta sa vedem care fac mai multe greseli
asa ca asta
e tu ai inceput
nu noi
cludia
 

DeletedUser

Guest
Revin cu o postare cu câteva noutăţi.
Dacă se face OFF-Topic sau se vorbeşte urât pe aici din nou voi face ca acum o lună, adică nu mai scriu nimic.

Noutăţile propriu-zise sunt cam următoarele:
* trayanus tribalus (fost jucător din COLUMNA) a dispărut de pe hartă.
* trei jucători din marea 25 din COLUMNA au venit la mine în Rubik.
* Rubik a încercat să-l cucerească pe yoo2007 (jucător din COLUMNA), dar n-a reuşit.
* Alexandru-cristian (jucător din Rubik) a pierdut două oraşe în favoarea familiei COLUMNA.
* COLUMNA a început atacurile pe mine aseară. Am primit aproximativ 40 de atacuri şi mai vin câteva...

Nu prea am ce rapoarte să vă pun.

Dacă cumva care e implicat în război citeşte ce am scris aici şi vede că ceva lipseşte vă rog să-mi spuneţi , sau să treceţi chiar voi aici.
Mulţumesc pentru răbdarea de a citi ce scrie aici.
 

DeletedUser

Guest
sal

Permiteti'mi sa imi spun si eu parerea chiar daca nu fac parte din nici una din aliantele implicate in acest post:)
Silviu te voi contrazice,nu e deajuns sa fie 1000 pe pe o marea si sa atace sau sa se apare in asa maniera:)
Pai ataci cu arcasi si sabierii?Bireme?:)Daca ai pretentii sa incepi un raszboi de o asa amploare trebuie sa te si bazezi ca ai cu ce.
Este o parere personala nimic mai mult,nu tin cu nici una din cele 2 aliante ,ba mai mult suntem si dusmaniii.
 

DeletedUser1211

Guest
he he he

S-a terminat Columna sau mi se pare mie ? Acu aveti razboiul cu Romania sau s-au incheiat si conflictele intre voi ? Astia din Columna nu au decat gura mare si ataca in masa ... Era o vorba ceva de genu : Mai bine o armata de oi condusa de un leu decat o armata de lei conduse de o oaie ... :p Iti doresc spor la joc in continuare si felicitari cu Rubik !

Si inca ceva ... La multi ani !

Spor la joc ... :p
 

DeletedUser

Guest
Sal

Rubik este un capitol incheiat, nu mai au rost discutiile si-au gasit nasi.....Romania
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus